فروش سود پرک
خانه / سود پرک کریستال / ارزان ترین مدل سود پرک کریستال

ارزان ترین مدل سود پرک کریستال

سود پرک ارزان قیمت کریستال در کارخانجات بسیاری در ایران و جهان به دلیل کاربرد و مصرف بالای این ماده شیمیایی در بسیاری از صنایع تولید می شود.
سود پرک تولید شده در کارخانجات بصورت پولکی شکل است که با درجه خلوص ۹۸% تولید و عرضه می گردد. بازار مواد شیمیایی مخصوصا ارزان ترین مدل انواع سود در ایران با توجه به گسترش و پیشرفت صنایع پررونق می باشد. سود جامد به اشکال مختلف سود جامد پرک یا سود سدیم هیدروکسید جامد تولید می شود.

ارزان ترین مدل سود پرک کریستال

تولید انواع سود پرک در ایران

تولید انواع سود پرک در ایرانایران به عنوان یکی از کشورهای مطرح در زمینه تولید انواع شود پرک می باشد که با داشتن کارخانه های زیاد تولیدی در این زمینه جایگاه نسبتا خوبی را در بین دیگر کشورهای دیگر دارد.

سود پرک یک ماده پولک مانند سفید است که به جهت ماده اولیه بودن آن در بعضی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. سود پرک از سود پتروشیمی تهیه می شود که سود پتروشیمی خود یکی از محصولات اصلی صنایع پتروشیمی در کشور است. 

سود پرک به عنوان یک ماده نخست شیمیایی خوراکی و غیر خوراکی تولید می شود که به علت خاصیت خورندگی آن زمانی که با پوست در تماس است سبب می شود تا پوست دست خورده شود بنابراین در هنگام استفاده از سود پرک باید نکات ایمنی را به دقت در نظر گرفت تا مانع ایجاد آسیب به خود و همراهان خود شوید.

شکل های مختلف سدیم هیدروکسید در بازار

شکل های مختلف سدیم هیدروکسید در بازارسدیم هیدروکسید یک ماده اولیه شناخته شده است که در بازار به شکل های مختلف به فروش می رسد. کارخانه تولید سدیم هیدروکسید با تولید این ماده برای فروش عمده دارای نمایندگی های مختلفی در شهرها می باشد.

سود پرک پودری یکی از شکل های مختلف شود پرک در بازار می باشد که به آن پودر کاستیک سودا می گویند این پودر کاستیک یک پودر سفید رنگ است که در بدون بو می باشد و به دلیل این که این پودر در آب قلیایی است به طور نسبتا زیادی خوردنده می باشد که در صنایع مختلف این موضوع کاربرد فراوانی دارد.

سود پرک یا پودر سدیم هیدروکسید از نظر شکل و حجم دارای دو شکل کلی در کارخانه های تولید کننده ی سود پرک تولید می شود یکی به صورت مایع در دبه های با لیترهای مختلف و یکی به صورت ورق مانند در بسته بندی های در کیسه های مخصوص.

سود پرک به دلیل اینکه یه ماده حساس در جذب رطوبت شناخته می شود و همچنین به دلیل اینکه خورندگی زیادی دارد وقتی که به صورت مایع و جامد بسته بندی می شود باید در هنگام بسته بندی آن نکات ایمنی به طور کامل رعایت شود.

صادرات انواع سود پرک ایرانی

صادرات انواع سود پرک ایرانیکارخانه هایی که در زمینه تولید انواع سود پرک به عنوان تولید کنندگان سود پرک ایرانی فعالیت دارند با تولید سالانه بیش از نیاز بازار داخلی اقدام به صادرات سود پرک می کنند و علاوه بر سود و منفعت خود به رونق اقتصادی کشور نیز کمک شایانی می نمایند.

به دلیل استفاده سود پرک در صنایع مختلف تولید و فروش این محصول در بازار رونق نسبتا خوبی را به صورت یک ماده اولیه دارد، سود پرک ارومیه یکی از کارخانه های تولید سود پرک در کشور می باشد که از این کارخانه هر ساله مقدار زیادی سود پرک به کشورهای دیگر صادر می شود که به عنوان یکی از قطب های صادر کننده سود پرک در کشور به حساب می آید.

مشخصات انواع سود پرک صادراتی

مشخصات انواع سود پرک صادراتیسود پرک در انواع مختلفی تولید می شود که مشخصات سود پرکی که برای صادرات مناسب است با سود پرک که برای فروش داخلی تولید می شود با هم از لحاظ کیفیت و قیمت متفاوت می باشد.

وارد کننده سود پرک چینی توانسته اند با وارد کردن این سود به کشور در مقدارهای مختلف این نوع سود را وارد کنند و با قیمت خود بفروشند حتی در اختیار کارخانجات داخلی قرار دهند.

سود پرک با درجه خلوص مختلف برای صادرات تهیه می شود که هر کدام از سود پرک با درجات خلوص متفاوت برای مصرفی مناسب است، همچین سود پرک باید در محیطی کاملا استرلیزه و بهداشتی تهیه شود و بعد از تولید در محیطی کاملا بهداشتی در کیسه های دو لایه پلی اتیلن که برای نرسیدن رطوبت و آلودگی به سود در نظر گرفته شده است بسته بندی می گردد و روانه مراکز بازرگانی جهت امر صادرات می شود.

لیست قیمت سود پرک در بازار

لیست قیمت سود پرک در بازارقیمت سود پرک در بازار با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد، لیست قیمت بهترین سود پرک می‌شود توسط کارخانه های تولید سود پرک در قسمت فروش تعیین می شود.

سود پرک به محض تولید به ورقه های پرک که در کیسه های بیست و پنج کیلویی دو لایه بسته بندی می شود و برای فروش روانه بازار خرید و فروش شود پرک می گردد، که این نوع بسته بندی مانع جذب رطوبت توسط شود پرک می شود که اگر سود پرک رطوبت را به خود جذب کند کلوخه کلوخه می شود و کیفیت خود از دست می دهد بنابراین کارخانه های تولید کننده سود پرک آن را در بسته بندی های دو لایه بسته بندی می کنند تا از کلوخه شدن آن جلوگیری به عمل آید.

شرکت پخش سود پرک در کشور

شرکت پخش سود پرک در کشورشرکت های زیادی در کشور در زمینه تولید سود پرک فعالیت دارند که با تولید سود پرک در انواع مختلف با قیمت ها و کیفیت های متنوع  به پخش به صورت عمده است محصول مبادرت دارند.

شرکت های تولید کننده سود پرک که یک ماده اولیه برای صنایع شیمیایی و غذایی شناخته می شود متنوع و گوناگون هستند که ما در اینجا به چند کارخانه مهم اشاره می نماییم.

کارخانه های تولید سود پرک در کشور به طور خلاصه به شرح زیر می باشند.

 • سود پرک خراسان
 • سود پرک خوزستان 
 • سود پرک پارس کلر

توزیع سود پرک با قیمت کارخانه

توزیع سود پرک با قیمت کارخانهیکی از روش های خرید سود پرک که خریداران سود پرک باید به آن توجه نمایند این است که دفتر فروش کارخانه و همچنین نمایندگی های مجاز کارخانه تولید کننده سود پرک به عنوان توزیع کننده ارزان سود پرک می باشند که محصول مورد نظر را به قیمت درب کارخانه تحویل مشتری می دهند.

کارخانه های تولید کننده سود پرک در کشور ایران زیاد هستند که هر کدام هر ساله با تولید سود پرک باکیفیت تر سعی خود را دارند که از رقیبان در زمینه تولید و فروش پیشی گیرند و به همین دلیل با بالابردن کیفیت محصول و همچنین متعادل نمودن قیمت ها سعی می کنم به هدف خود برسند و قسمت اعظم بازار خارجی و داخلی را از محصولات خود اشباع کنند.

کارخانه هایی که در ایران به ساخت سود پرک مشغول می باشند متنوع است که ما در زیر به چند نمونه از کارخانه های مشهور در این زمینه اشاره می کنیم 

کارخانه های تولید سود پرک در ایران به طور مختصر عبارت است از:

 • کارخانه تولید سود پرک در ارومیه
 • کارخانه تولید سود پرک در بندر امام 
 • کارخانه تولید سود فرازشیمی

فروش سود پرک با کیفیت عالی

فروش سود پرک با کیفیت عالیسود پرک یا سدیم هیدروکسید که به عنوان یک ماده اولیه در فرآیند تولید و فرآوری مواد غذایی شناخته شده است در انواع مختلف موجود می باشد که نوع با کیفیت آن در بازار با قیمت های فروش بالاتر به فروش می رسد.

در هنگام خرید سود پرک باید فروشنده سود پرک اطلاعات کامل در مورد محصول دهد مثلا آیا سود پرک خوراکی است یا غیر خوراکی و یا اینکه از چه برندی است یا قیمت آن چگونه است؟ مثلا اینکه قیمت سود پرک گوهر را اعلام می کند.

استیک سودا یکی از افزودنی های مجاز به ماده شیمیایی کلر می باشد و به عنوان یک محصول جانبی در زمانی که محلول کار تهیه می شود در نظر گرفته می شود.

نحوه اضافه کردن استیک سودا یا سود پرک به محلول کار به این صورت می باشد که به ازای هر یک تن محلول کار تقریبا هزار کیلو سود سوز آور یا سود پرک اضافه می کنند.

سود پرک یا همان سود سوزآور همانگونه که اشاره شد به عنوان یک ماده اولیه برای بیشتر صنایع استفاده می شود مثلا این محصول به طور زیادی در تولید آلومینیوم در صنایع فلزی و تولید صابون و مواد شوینده در صنایع بهداشتی و در ساخت کاغذ در صنایع کاغذ و چاپ و در ساخت پارچه در صنایع نساجی و در تولید رنگ در کارخانه های رنگرزی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید مستقیم سود پرک از کارخانه

خرید مستقیم سود پرک از کارخانهخرید مستقیم ماده اولیه شیمیایی سود پرک از کارخانه و نمایندگی فروش کارخانه در سطح شهر این مزیت را دارا می باشد که چون خرید مستقیم در نظر گرفته می شود قیمت مناسب تری را نسبت به دیگر روش های خرید دارد.

تبریز یکی آب شهرهای تولید کننده سود پرک است که در جز یکی از کارخانه های مهم در تولید سود پرک در کشور است که با تولید سود پرک به صورت عمده سهم به سزایی در فروش سود پرک کشور است که قسمت اعظم این سود پرک توسط شرکت های بازرگانی که نقش عمده ای در خرید و فروش محصولات صادراتی و وارداتی دارند خریداری میشود و برای صادرات روانه بازارهای تجاری می شود. تولید کننده سود پرک تبریز یکی از ماهرترین تولید کننده های سود در جهان است.

سود پرک به عنوان یک ماده شیمیایی حساس که دارای شرایط فیزیکی و شیمیایی خاصی است باید مکانی که برای نگهداری آن مورد استفاده قرار می گیرد از نظر بهداشتی و ایمنی کاملا مناسب باشد مثلا چون سود پرک رطوبت را سریع جذب می کند باید مکان مورد نظر برای نگهداری آن نمور و نمناک نباشد در غیر این صورت سود پرک سریع رطوبت را جذب می کند و گلوله و تکه تکه می شود و از حالت پودری خارج می شود، بر خلاف اینکه شرایط نگهداری سود پرک سخت و دشوار است نحوه حمل و نقل و انتقال آن آسان می باشد.

خریداران سود پرک ۹۸ درصد

خریداران سود پرک 98 درصدسود پرک یک ماده اولیه برای ساخت مواد غذایی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد که دارای درجه خلوص متفاوت می باشند و درجه خلوص آن بر حسب درصد مثلا ۹۸ درصد برای خریداران از اهمیت وافری برخوردار است.

قیمت سود پرک کلر پارس جهانی تعیین می شود و در ایران هم همان قیمت سود پرک در بورس جهانی با تبدیل به تومان محاسبه می گردد. قیمت سود پرک ۹۸ درصد در هنگام خرید سود پرک ۹۸ درصد را می توان از نمایندگی های مجاز تولید کننده این نوع سود تعیین نمود. 

قیمت سودپرک در شیراز، سود پرک در یزد، سود پرک در خوزستان، سود پرک در شیراز و… همه تابع قیمت شود پرک در بازار جهانی بورس هستند و طبق قیمت های جهانی خرید و فروش می شوند.

مهمترین کاربردهای سود پرک

مهمترین کاربردهای سود پرکسود پرک با نام تجاری هیدروکسید سدیم یک ماده اولیه شیمیایی است که ممهمترین کاربردهای آن در تولید مواد غذایی و شیمیایی و همچنین فرآوری مواد غذایی می باشد.

سود پرک که با نام صنعتی سود سوز آور یا کاستیک سودا در جهان شناخته می شود در کارخانه های متعددی در حال تولید می باشد که در کشور ایران هم تعداد این کارخانه ها زیاد است و امکان صادرت آن به دیگر کشورها نیز وجود دارد.

سود پرک از جمله مواد شیمیایی مفید تولید شده در کشور می باشد که اگر از آن به نحو صحیح استفاده شود در زمینه های مختلف چه زمینه های خوراکی و چه زمینه های غیر خوراکی می تواند کاربرد داشته باشد.

منابع نفت و گاز در ایران از سال های قبل تا به امروز زیاد بوده است که چون در تولید محصولات پتروشیمی نفت و گاز به عنوان یک ماده اصلی شناخته می شود بنابراین در ایران کارخانه های پتروشیمی زیادی تاسیس گردیده است که این کارخانه ها محصولات پتروشیمی متنوعی را تولید می کنند که سود پرک به عنوان یکی از این محصولات پتروشیمی پر کاربرد است که خود در صنایع مختلف به عنوان یک ماده اولیه مورد مصرف قرار می گیرد.

سود سوز آور که به آن سود پرک گفته می شود یک ماده پتروشیمی مهم ساخته شده در صنعت پتروشیمی می باشد که کاربرد آن در صنایع مختلف یک امر اجتناب ناپذیر به شمار می آید.

صنایعی که از سود پرک به طور ماده اولیه محصولات خود استفاده می کنند به صورت زیر خلاصه وار ذکر شده است.

 • صنعت چاپ و بسته بندی کاغذ و محصولات مشابه 
 • صنعت نساجی برای تولید پارچه و محصولات نساجی دیگر 
 • صنایع بهداشتی و آرایشی برای ساخت محصولاتی همچون صابون و انواع مختلف شوینده های دیگر 
 • صنایع غذایی به عنوان ماده نخستین در تولید خوراکی های مختلف 
 • صنعت رنگسازی با اضافه شدن به محصولات رنگی 
 • به عنوان ضد عفونی کننده به صورت اضافه شدن به ضد عفونی کننده هایی همچون کلر
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش سود پرک کریستال

در مرکز پخش سود پرک کریستال این محصولات در کیسه هایی با اندازه های متفاوت و قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می گردند. قیمت کلی سود سوزآور خوراکی و دیگر انواع مختلف

دیدگاهتان را بنویسید