فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پتروشیمی / بازار بزرگ سود کاستیک پتروشیمی اروند

بازار بزرگ سود کاستیک پتروشیمی اروند

در بازار بزرگ سود کاستیک پتروشیمی اروند، انواع سودهای تولید شده در پتروشیمی اروند به فروش می رسد. این پتروشیمی بزرگ ترین تولید کننده انواع سود کاستیک در ایران است که کیفیت انواع محصولات آن بسیار بالا بوده و اکثرا از نوع ۵۰ درصد می باشد. این پتروشیمی قابلیت تامین نیاز ۸۰ درصد صنایع داخلی و حدود ۳۵ درصد صنایع خارجی را دارد. 

بازار بزرگ سود کاستیک پتروشیمی اروند

همه چیز درباره انواع سود کاستیک

همه چیز درباره انواع سود کاستیک

پتروشیمی اروند با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و با استخدام نیروهای کار جوان و مجرب و مهندسین دانش آزموده توانسته در تولید انواع مختلف سود کاستیک در عرصه جهانی خود را مطرح نماید.

انواع سود کاستیک های تولید شده در این پتروشیمی عبارتند از : 

سود سوز آور مایع یا سود پرک : یکی از انواع سود کاستیک، سود پرک یا سود سوز آور مایع است، این نوع سود کاستیک با نام علمی NAOH دارای رنگ سفید بوده و به شکل بلور های شفاف جامد با خاصیت خورندگی بالا تولید می شوند. درصد خلوص آن ۹۸ یا ۹۹ می باشد و بصورت قابل توجهی جاذب رطوبت می باشد و وقتی در آب حل می شود مقدار زیادی گرما تولید می کند. این نوع سود به مصارف خانگی نیز می رسد ( مایعات باز کننده لوله فاضلاب از این دسته اند ). 

سود کاستیک گرانول :  این نوع سود به حالت جامد بوده و دارای درجه خلوص ۹۹می باشد. از لحاظ شکل ظاهری به شکل دانه های سفید برف دیده می شوند. نسبت به سایر انواع سود کاستیک، در تولید این نوع سود دقت بیشتری به خرج داده می شود زیرا سود گرانول در داروسازی و نساجی و بسیاری موارد حساس دیگر بکار برده می شود. 

سود پودری : سودهایی به شکل دانه های ریز و سفید دیده می شوند و به قدری ریز هستند که آن ها را شبیه به پودر نشان می دهد. 

مرکز پخش سود کاستیک پتروشیمی اروند

مرکز پخش سود کاستیک پتروشیمی اروند

مرکز پخش سود کاستیک پتروشیمی اروند عرضه کننده انواع مختلف سود کاستیک اعم از سود های پرک، سود های گرانول و سود های پودری در حجم های مختلف می باشد و تامین کننده نیاز بسیاری از صنایع داخلی و خارجی می باشد. 

این مرکز تنها بازار فروش سود کاستیک تولید شده در پتروشیمی اروند نبوده و سایر محصولات این پتروشیمی را نیز به جهانیان عرضه می نماید که شامل هیپو کلریت سدیم، اتیلن دی کلراید، پلی وینیل کلراید، گاز کلر در حجم های مختلف، وینیل کلراید مونومر، پی وی سی و سود سوز آور مایع می باشد. 

هر یک از این محصولات در داخل و خارج از کشور متقاضیان مخصوص خود را داشته و در صنایع مختلف بکار گرفته می شوند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده سود کاستیک پتروشیمی در کشور

سود کاستیک پتروشیمی یا سود سوز آور، یکی از با ارزش ترین مواد شیمیایی و محصولات تولید شده در پتروشیمی می باشد و مصارف گسترده ای در صنایع مختلف دارد.تولید سود کاس

پاسخی بگذارید

آراد شیمی