بازار فروش سود پرک آرمان

سود پرک آرمان یکی دیگر از تولیدات شرکت صدرا شیمی بوده که در استان بزرگ اصفهان قرار دارد و توزیعی سراسری را در داخل کشور از آن خود نموده است.

سود پرک آرمان درجه یک اصفهان

بازار فروش این نوع ماده شیمیایی پرمصرف به طور معمول در داخل و مرکزیت استان قرار دارد و سپس به دیگر نقاط می رسد.

شاید نام سود پرک به گوشتان آشنا آید اما به خوبی با موارد کاربرد مفید و سازنده ای که می تواند به همراه داشته باشد، آشنایی کافی و حتی در حد مبتدی هم نداشته باشید.

اگر به برخی از ترکیبات مواد خوراکی و غیر خوراکی که به طور روزانه مورد کاربرد قرار می دهید، دقت نمایید، در بخش اعظمی از آن ها نام سود پرک به چشم می خورد.

اما سود پرک چیست و چه نوع استفاده ای را در زمینه مواد خوراکی و غیر خوراکی می تواند داشته باشد؟

سود پرک ماده ای شیمیایی بوده که قالبی شبیه به کریستال های ریز را در بر دارد و رنگی سفید و شفاف را در بر می گیرد.

این ماده خاصیت قلیایی داشته و سرعت ترکیب و واکنش پذیری بالایی را با دیگر مواد دارد و کمک می کند که مواد به شکلی طبیعی و برای مدت زمانی طولانی مورد کاربرد قرار گیرد.

سود پرک توسط برندهای معتبری در داخل کشور تولید و پخش می گردد که یکی دیگر از آن ها، آرمان نام دارد.

سود پرک آرمان توسط شرکت صدرا شیمی وارد بازار گردیده و مرکزیت توزیع آن در استان اصفهان قرار گرفته است که استانی صنعتی و پیشرفته به شمار می رود.

سود پرک ارومیه

بازار فروش انواع مدل سود پرک باکیفیت و اصل در اغلب مراکز استان و کلانشهرها مستقر بوده و از طریق راه های ارتباطی اینترنتی می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

سود پرک ماده ای شیمیایی است که به عنوان یک ماده باز قوی بسیار کاربرد دارد و در چربی گیری نیز ماده ای مهم بشمار می آید. دلیل این موضوع هم، حل شدن چربی ها به آسانی در سود پرک می باشد. همان طور که اشاره شد از این ماده در صنایع گوناگونی کاربرد دارد.

سود پرک آرمان درجه یک اصفهان به گونه ای تولید و بسته بندی می گردد که حتی اگر تا مدت ها نیز بدون استفاده بماند، باز هم کیفیت خود را از دست نخواهد داد و مانند روز اول کارایی و خاصیت خود را حفظ خواهد کرد.

از جمله مشخصاتی که می توان برای سود پرک مارک آرمان نام برد عبارت است از:

 1. بهره گیری از کیسه های دوجداره
 2. ترکیبات کاملا طبیعی و اصل
 3. واکنش پذیری فوری سود پرک
 4. دارای چگالی مناسب
 5. امکان ذوب سود پرک در دمای بالای 1000
 6. وزن و قالبی مناسب و مقرون به صرفه
 7. استفاده از کیسه های پلی اتیلن و پروپیلن مقاوم
 8. جلوگیری از نفوذ رطوبت و مایعات به درون کیسه در حین جابجایی
 9. ثبات رنگی بالا
 10. حفظ ماهیت و شکل سود پرک

سود پرک آرمان، جزو باکیفیت ترین و مرغوب ترین انواع سود پرک در بازار است که به دلیل قیمت مناسب آن و کیفیت بالای که دارد، مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. بیشتر شرکت هایی که این محصول را عرضه می کنند در شهر بزرگ اصفهان قرار دارند.

سود پرک

بازار فروش انواع سود پرک

در بازار فروش انواع مدل سود پرک می توان به سادگی به نمونه هایی باکیفیت و مرغوب نیز دسترسی پیدا کرد و به برگزیدن بهترین مدل از مواد شیمیایی اقدام کرد.

در بازار فروش مخصوص عرضه کننده انواع مواد شیمیایی مفیدی چون سود پرک امکان دسترسی به موارد و پارامترهای زیر به سادگی وجود دارد:

 1. توجه به حجم و ابعاد بسته بندی
 2. توجه به نوع دوخت کیسه
 3. مشاهده ترکیبات و مشخصات سود پرک
 4. آشنایی با برندهای مختلف تولیدکننده سود پرک
 5. بررسی همه جانبه مشخصات هر محصول
 6. مقایسه نرخ قیمت شرکت های مختلف تولیدکننده
 7. انجام مشاوره با کارشناس مجرب فروش
 8. آشنایی با بهترین شیوه های بکارگیری سود پرک

یکی از نیازهایی که در کشور ترکیه در محصولات شیمایی احساس می شد، صادرت سود پرک به این کشور بود. به دلیل تقاضای زیاد مشتریان اسپوتا، تصمیم گرفتیم صادرات سود پرک به ترکیه را نیز با در نظر گرفتن تمامی ابعاد آن برای خریداران مهیا سازیم.

سود پرک ماهشهر

فروشنده سود پرک مارک آرمان

فروشنده سود پرک آرمان در استان تهران و اصفهان مستقر بوده که سعی در پاسخگویی و عرضه همه جانبه این محصول و ماده شیمیایی در سراسر کشور را دارند.

برخی از موارد کاربردی که می توان برای سود پرک نام برد عبارت است از:

 1. روغن خوراکی
 2. الکل سازی
 3. لبنیات
 4. چرم سازی
 5. تولید پنبه
 6. تولید مواد سلولزی
 7. خودرو سازی و…

بازار فروش سود پرک در شهر های بزرگ مانند؛اصفهان، بندر ماهشهر، اهواز و قم، رونق بسیاری دارد و در واقع این شهرهای بزرگ منبع تأمین مستقیم سود پرک در کل کشور هستند و حتی صادرات نیز از همین شهر ها صورت می گیرد.

سود پرک

بازار توزیع مستقیم سود پرک

بازار توزیع مستقیم سود پرک آرمان به طور طبیعی در مرکزیت استان اصفهان قرار داشته که تنوع گسترده ای از مدل و بسته بندی ها را در فروش نیز شامل می گردد.

در هنگام استفاده از سود پرک بهتر است که به برخی از نکات توجه داشته باشید تا سلامتی تان به خطر نیفتد:

 1. بهره گیری از ماسکی که صورت را به خوبی پوشش دهد
 2. استفاده از عینک های ویژه که در جهت کار با انواع مواد شیمیایی طراحی و تولید شده اند
 3. حفظ فاصله مناسب با مواد شیمیایی
 4. شستشوی دست و صورت در اولین فرصت و پس از کار با هر گونه ماده شیمیایی
 5. استفاده از دستکش

بازار فعلی سود پرک در وضعیت خوبی قرار دارد و خرید و فروش آن در شرکت های بزرگ بسیار رواج دارد. در بازار با قیمت سود پرک بسیار متفاوت است و علی رغم داشتن بهترین کیفیت، قیمت مناسب نیز از آن می‌ باشد.

سود پرک

روش تشخیص سود پرک اصل از تقلبی

سود پرک بشدت با بسیاری از مواد آلی و غیر آلی واکنش داده به عنوان مثال با اسیدهای قوی،نیترو آروماتیک،ترکیبات نیترو پارافین،و اورگانو هالوژن،گلیکول و پیرکسیدهای آلی ترکیب می شود،بر روی برخی از پلاستیک ها مانند پی ئی تی (بطری نوشابه)اثر گذاشته و آنها را سوراخ می کند،سود پرک با بعضی از فلزات نیز ترکیب و گاز هیدروژن تولید می کند.

روش تشخیص سود پرک اصل از تقلبی

قیمت خرید سود پرک آرمان با بهترین کیفیت در ایران

سودپرک این شرکت دارای کیفیت بی نظیر و مطابق آنالیز می باشد و فاقد هر گونه ناخالصی آهن و جیوه و سفید رنگ و به شکل پرک شده است. این شرکت ، سودپرک خود را به شرط آنالیز به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می نماید. آنالیز سودپرک:

 • ۹۸% فرمول شیمیایی
 • NaOH نام صنعتي
 • سود سوز آور نام علمی
 • هیدروکسید سدیم نام لاتين
 • Caustic Soda ۱۴-۱۲:PH
 • نقطه ذوب °C323
 • نقطه جوش : °C1390
 • حالت فیزیکی : جامد رنگ و بو
 • سفید و بدون بو وزن مولکولی
 • ۴۰ gr/100ml
 • حلالیت در آب : ۱۱۱rgr/100ml در آب °C20

قیمت خرید سود پرک آرمان با بهترین کیفیت در ایران

کاربرد سود جامد پرک : سود پرک در صنایع رنگ رزی سود کاستیک در تولید کارتن و کاغذ سود سـوز آور در صنایع چرم و نساجی کاستیک سودا در صنایع نفت و گاز و پترو شیمی هیدروکسید سدیم در خنثی سازی اسید و باطری سازی سود جامد پرک در تولید چرب گیر ها و سایر صنایع وابسته به آن سود کاستیک پرک در صنایع غذائی ، صنایع شیر ، کنسرو سازی سود پرک کاستیک در نوشابه سازی ,کارخانه قند و شکر ، کارخانه روغن سود سوز آور پرک در صنایع دارو سازی ، الکل سازی و آرایشی و بهداشتی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما