فروش سود پرک
خانه / سود سوزآور / بازار فروش محلول سود سوز آور مایع

بازار فروش محلول سود سوز آور مایع

محلول سود مایع یا سود سوزآور یک ترکیب شیمیایی با فرمول NaOH  یا به عبارتی هیدروکسید سدیم می باشد که دارای کاربردهای بسیار گسترده یی در صنعت است. 

بازار فروش محلول سود سوز آور مایع

باکیفیت ترین محلول سود مایع چگونه تولید می شود؟

باکیفیت ترین محلول سود مایع چگونه تولید می شود؟ از جمله صنایع بزرگی که سود سوز آور نقش مهمی در آنها ایفا می کند میتوان به کاربرد گسترده ی آن در صنایع شوینده و تولید صابونها و صنعت نساجی اشاره کرد .

فرایند تولید هیدروکسید سدیم یا همان سود سوز آور مایع به چند روش مرسوم است که عموما از طریق الکترولیز محلولهای نمکی انجام می پذیرد . در متدهای قدیمی تر از جیوه در این فرایند استفاده میشد که بعدها پس از شناسایی اثرات زیانبار جیوه بر محیط زیست ، صنایع پتروشیمی در بسیاری از کشورها در صدد حذف این فرایند و جایگزین کردن آن با استفاده از روش غشایی برآمدند. در هر حال ماده ی اولیه مورد استفاده همواره کلرید سدیم  (آب نمک)است . در فرآیند غشایی دو قطب  آند و کاتد توسط یک غشاء یونی مقاوم به نفوذ آب ، از یکدیگر جدا شده اند. محلول آب نمک از بخش آند عبور کرده و طی یونیزه شدن ،یونهای کلرید به گاز کلر اکسیده میشوند و یونهای سدیم نیز به سمت کاتد میروند سپس آب بدون املاح به این پروسه اضافه شده و هیدرولیز آن،گاز هیدروژن و یون هیدروکسید(OH) آزاد می کند که یونهای هیدروکسید با سدیم ترکیب شده و سود سوز آور مایع تولید میشود. سپس وارد واحد تغلیظ شده و به درصد خلوص مورد نظر میرسد.

خرید بدون واسطه محلول سود مایع از کارخانه

خرید بدون واسطه محلول سود مایع از کارخانه وزارت صنعت و معدن آمار رسمی واحدهای تولیدی در زمینه ی تولید سود سوز آور در کشور را حدود ۱۰ شرکت و واحد تولیدی فعال برآورد می نماید که مجموع تولید آنها بالغ بر ۳۰۰ هزار تن در سال میباشد ، از این مقدار پتروشیمی بندر امام به تنهایی تقریبآ  80 درصد از تولید داخلی را بر عهده دارد .

بدون شک بهترین خرید سود مایع  بدون واسطه از طریق سهمیه ی فروش داخلی این واحدها و یا شرکتهای وابسته به آنهاست .بسیاری از این شرکتها با درصدهای غلظت یا انحلال متفاوت اقدام به فروش سود سوز آور مایع می نمایند. خرید سود مایع عموما در قالب گالن ۲۰ لیتری،بشکه ۲۲۰ لیتری و تانکر ۱۰۰۰ لیتری با خلوص ۳۰،۲۰ یا ۵۰ درصد قابل سفارش است ضمن اینکه اکثر این شرکتها قادرند درجه ی خلوص مورد نظر خریدار را فراهم نمایند.

با توجه به اینکه حداقل سفارش از کارخانه نبایستی از میزان معینی کمتر باشد( بسته به قوانین هر تولیدی) محموله میتواند به آدرس مشتری ارسال و حتی جهت صادرات در نزدیکی مرز تحویل داده شود. بسیاری از این شرکتها امروزه به روش آنلاین جهت اخذ سفارش،آمادگی دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده سود سوزآور آلومینیوم در کشور

سود سوز آور نوعی ماده مایع و قلیایی_اسیدی است که به علت خاصیت زدایندگی و خورندگی در بسیاری از صنایع کاربرد دارد و در شوینده های قوی مورد استفاده است،سود سوزآور

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی