فروش سود پرک
خانه / هیدروکسید سدیم / توزیع عمده هیدروکسید سدیم خوراکی

توزیع عمده هیدروکسید سدیم خوراکی

هیدروکسید سدیم یکی از ترکیبات مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشد که با نام دیگر سود سوز آور، سودا هیدروکسید نیز شناخته می شود، انواع گوناگونی از آن وجود دارد که در صنایع مختلف کاربرد دارد. هیدروکسید سدیم خوراکی یکی از انواع آن می باشد که یک ترکیب شیمیایی قدرتمند است که در صنایع غذایی بسیار متنوع و در فرآیند های تولید بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

توزیع عمده هیدروکسید سدیم خوراکی

چگونگی تولید هیدروکسید سدیم خوراکی

چگونگی تولید هیدروکسید سدیم خوراکی

تولید هیدروکسید سدیم خوراکی به عنوان یک محلول ۵۰٪ با تغییرات فرآیند الکترولیتی توسط سه فرآیند غشایی، دیافراگمی، عطارد، انجام می شود

در هر یک از فرآیندها از نمک کلرید سدیم به عنوان ماده اولیه استفاده می شود. تقسیم الکترولیتی نمک منجر به تولید کلر و سدیم می شود که سدیم با آب موجود واکنش نشان داده و هیدروکسید سدیم و هیدروژن را به عنوان محصولات جانبی تشکیل می دهد، گاز کلر نیز در این فرآیند تولید می شود.
هیدروکسید سدیم جامد بیشتر به عنوان تکه ها، لکه ها و بلوک های ریخته گری به فروش می رسد.

ازجمله کاربرد های هیدروکسید سدیم خوراکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همچنین برای از بین بردن چربی از گوجه فرنگی، سیب زمینی و سایر سبزیجات و میوه هایی که برای کنسرو استفاده می شوند، یا به عنوان
  ماده نگهدارنده ای که به مواد غذایی اضافه می شود، برای جلوگیری از ایجاد
  قالب یا باکتری در مواد غذایی استفاده می شود.
 • در صنعت کنسرو استفاده می شود. استفاده از این ماده قلیایی است و بسیار رقیق استفاده می شود.
 • صنعت شیر ​​محل دیگری است که برای سودا مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تصفیه آب همچنین در صنایع مختلفی که با آن سروکار دارند استفاده می شود.
 • تولید کاکائو، تولید شکلات و تولید کارامل از دیگر کاربرد های صنعتی هیدروکسید سدیم است، همچنین در تولید نوشابه ها نیز استفاده می شود.
 • شیرین کردن زیتون نیز یکی از کاربرد های ویژه این ماده است، البته استفاده از آن باید صنعتی و علمی باشد تا مشکلی برای بدن انسان ایجاد نشود.
 • برای شستن سبزیجات و میوه ها در صنایع غذایی استفاده می شود، البته مشخص است که تقاضا در صنایع غذایی است و استفاده از آن در خانه توصیه نمی شود.
 • پالایش روغن، تولید شکر و غیره کاربرد های دیگر سدیم هیدروکسید در صنایع غذایی است.

روش تشخیص هیدروکسید سدیم خوراکی

روش تشخیص هیدروکسید سدیم خوراکی هیدروکسید سدیم از نظر شکل، اندازه با هم متفاوت و به دو نوع جامد و مایع هستند و سدیم هیدروکسید خوراکی بیشتر به صورت جامد در صنایع غذایی استفاده می شود.

این مجموعه یکی از تولید کنندگان هیدروکسید سدیم در کشور می باشد، در این مرکز شما می توانید به صورت عمده این محصول را برای مصارف خود سفارش داده، قیمت هیدروکسید سدیم خوراکی را دریافت و آن را به آسانی و آنلاین خریداری نمایید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هیدروکسید سدیم خالص

قیمت هیدروکسید سدیم خالص بر اساس نوع، شیوه بسته بندی و چگونگی عرضه و فروش آن تعیین می شود. معمولا خلوص بالاتر سبب افزایش قیمت خواهد شد. از سوی دیگر فروش بی واسط

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی