فروش سود پرک
خانه / سود پرک / توزیع مستقیم سود پرک ۹۹ درصد

توزیع مستقیم سود پرک ۹۹ درصد

سود پرک ۹۹ درصد، بهترین نوع این محصول است که بالاترین میزان خلوص را دارد. این سود در صنایع مختلف استفاده شده و علاوه بر تولید داخلی، از خارج از کشور هم وارد می شود. تولید کنندگان سود پرک ۹۹ درصد از طریق نمایندگی های فروش خود اقدام به فروش و توزیع محصول می کنند. توزیع سود پرک توسط شرکت های پخش محصولات شیمیایی انجام‌ می‌شود که متناسب با نیاز مشتریان، سود پرک با خلوص و کیفیت های مختلف را عرضه می‌کنند.

توزیع مستقیم سود پرک 99 درصد

کاربرد سود پرک در پزشکی

کاربرد سود پرک در پزشکی

سود پرک، ماده ای شیمیایی است که در طبیعت وجود داشته و دارای بالاترین میزان PH بازی در میان مواد قلیایی است. در دمای معمول محیط، سود پرک جامد بوده و به صورت کریستال هایی پولکی شکل سفید رنگ است. سود پرک بدون بو و دارای خاصیت خورندگی است. سدیم هیدروکساید نام علمی سود پرک است. سود پرک کریستال یکی از شکل های سود سوز آور جامد است که در اثر تبخیر سود سوزآور مایع به دست می آید. پالایشگاه های پتروشیمی، تولید کننده سود مایع هستند. این سود در صنایع مختلف تولیدی بسیار پرکاربرد و حیاتی است. با افزایش جمعیت و رشد صنعت، مصرف سدیم هیدروکساید افزایش یافته و هر ساله نیز به میزان تولید و مصرف آن افزوده می شود.

از آنجا که نگهداری، حمل و انتقال سدیم هیدروکساید مایع مشکل و هزینه بر است، به سود جامد تبدیل می شود و در هنگام مصرف دوباره رقیق شده و به صورت مایع در می‌آید. با توجه به کیفیت و میزان خلوص سود مایع اولیه و متناسب با روش ها و تجهیزات پرک سازی، سود سوزآور جامد پرک با میزان خلوص و کیفیت های مختلف تهیه می شود. این سود در صنایع تولیدی پایه ای و مختلف استفاده شده می شود و در صورت نبود و یا کمبود آن، چرخ صنعت نیز کند یا متوقف خواهد شد.

از جمله کاربرد های سود پرک در پزشکی و داروسازی است. در این موارد از سود هایی با کیفیت و خلوص بسیار بالا استفاده می شود. در تولید دارو های مسکن و داروهای ضدانعقادی از سود پرک بهره می برند. داروهای ضد انعقادی از لخته شدن خون در رگ ها پیشگیری کرده و جزو داروهای پرمصرف هستند. در فرآیند تبدیل هیدروکساید سدیم،  ترکیبات دیگری مانند جیوه، پرکلرین، کلر و … هم به وجود می آیند که از آن ها در تولید و ضدعفونی ملزومات و دستگاه های پزشکی استفاده می شود.

فروشندگان معتبر انواع سود پرک ۹۹ درصد

فروشندگان معتبر انواع سود پرک 99 درصد

ایران با برخورداری از صنایع پیشرفته پتروشیمی، تولیدکننده انواع سود پرک با کیفیت های بسیار بالاست. این محصول علاوه بر تغذیه صنایع داخلی به عنوان محصولی صادراتی به خارج از کشور ارسال می شود. سود سوزآور صادراتی ایران از نظر کیفیت محصول و بسته بندی دارای بالاترین کیفیت ها بوده و با محصولات درجه یک اروپایی تفاوتی ندارد.

فروشندگان‌ معتبر انواع سود پرک ۹۹ درصد محصول خود را به صورت اینترنتی نیز عرضه می کنند که به راحتی می توان در حجم بالا و قیمت مناسب محصول را خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید سود پرک در ماهشهر

سود پرک یکی از مواد اولیه در صنایع تولیدی مختلف است که با رشد روزافزون صنایع، مصرف آن هم روز به روز افزایش می یابد. کارخانه تولید سود پرک ماهشهر به عنوان یکی از

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی