تولید انواع سود پرک 99 درصد در ایران

سود پرک را می توان به عنوان ماده اولیه تولید انواع کالاها به حساب برد به همین علت تولید انواع سود پرک در کشور به صورت عمده انجام می شود. سود پرک 99 درصد با بهترین کیفیت در کارخانه های بزرگی تولید می شوند و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در ایران تولید سود کرک یا سود سوز آور به صورت کلی انجام می گردد به همین سبب است که با قیمت ارزان ان روبرو هستیم و جوابگوی نیاز جامعه می باشد.

تولید انواع سود پرک 99 درصد در ایران

همه نکاتی که باید درباره سود پرک بدانید

همه نکاتی که باید درباره سود پرک بدانید با سود پرک چقدر آشنایی دارد؟ در مورد کارایی آن در صنایع مختلفی آگاهی دارید؟ برای به دست آوردن این اطلاعات می توانید با ما همراه باشید. سود پرک حاصل تبخیر ماده ای به نام سود کاستیک مایع است که بعد از تولید به شکل بلورهای زیبا و سفید و بدون بویی تبدیل می گردند که در مقابل سرما هیچ واکنشی نشان نمی دهند اما در برابر گرما و آب حلالی قوی هستند.

فرمول شیمیایی آن NaOH است که نام علمی آن سدیم هیدروکسید است و کمی سوزاننده است به همین علت هنگام کار با آن حتما باید دستکش و ماسک استفاده نمود. از کاربردهای مهم آن می توانیم در زمینه های صنعت غذایی، دارویی، صنعت فراوری های آلومینیومی، صنعت ماشین سازی و صنعت تولید مواد شوینده قوی اشاره کرد.

سود پرک را می توان در تولید کاغذ یا کارتون نیز استفاده نمود یا برای تولید انواع نوشابه ها یا لبنیات ها کاربردی است. هنگامی گرفتگی لوله فاضلاب نیز می توان از آن استفاده کرد به همین علت درون مواد شوینده و جرم گیر ها از این ماده استفاده می شود و در قالی شویی های برای تمیز شدن بهتر فرش و پتو از این کالا استفاده می شود تا تمیزی بهتر همراه با هزینه های کمتر باشد.

عرضه مستقیم سود پرک 99 درصد

عرضه مستقیم سود پرک 99 درصد کارخانه های که برای تولید محصولات خود به دنبال خرید سود پرک فله ای هستند می توانند از طریق این وب سایت اقدام کرده و با مراجعه به این سایت از عرضه کننده مستقیم این کالا آن را با کیفیت عالی و تناژ بالا سفارش داده و خریداری کنند. عرضه سود پرک 99 درصد به صورت مستقیم از خود کارخانه است و دلالان در این بین حذف می شوند و بر قیمت آن تاثیری نخواهند داشت.

این محصول را با کیفیت صددرصدی و با خلوص بالایی می توانید از این طریق به دست آورید و از تخفیف های ویژه ای که برای مشتریان عمده و جزئی قرار داده اند بهره مند شوید. از این فرصت های طلایی برای خرید کالا بی بهره نمانید و همین امروز اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما