فروش سود پرک
خانه / محلول سدیم هیدروکسید / تولید محلول سدیم هیدروکسید NaOH

تولید محلول سدیم هیدروکسید NaOH

 محلول سدیم هیدروکسید در حقیقت از بهترین و مرغوب ترین محصولات در زمینه اسید ها می باشد که معمولا از کیفیت و جنس بسیار خوبی برخوردار است چرا که در تولید و ساخت آن، از مواد اولیه تازه و دانش روز استفاده شده است. تولید محلول سدیم هیدروکسید NaOH، این زمینه را برای تمامی مشتریان و خریداران فراهم می کند تا با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه، به راحتی دست به خرید انواع محلول هیدروکسید بزنند. 

تولید محلول سدیم هیدروکسید NaOH

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محلول سدیم هیدروکسید

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محلول سدیم هیدروکسید در مورد مشخصات فیزیکی و شیمیایی محلول سدیم هیدروکسید باید گفت، یکی از اسید های شفاف، بی رنگ با بوی تند بسیار شدید است که معمولا ترکیبات و ساختار شیمیایی آن از بافت های پیوندی بسیار قوی ساخته شده است که همین مسئله باعث شده است این اسید در صنعت نفت و صنایع رنگرزی کاربرد های بسیار زیادی داشته باشد که موضوع بسیار مهمی در این زمینه است.

از دیگر مشخصات و خصوصیات محلول سدیم هیدروکسید، سوزاننده بودن بیش از حد آن می باشد که در بسیاری از موارد بسیار خطرناک نیز می باشد به گونه ای که افراد و متخصصین در هنگام استفاده از آن باید از تجهیزات کاملا ایمنی مانند کلاه ایمنی، دستکش پلاستیکی، روپوش کتانی، و… استفاده نمایند تا هیچ گونه آسیبی به پوست و چشم آنها وارد نشود و این موضوع بسیار مهمی است. 

شایان ذکر است که یکی از مهم ترین مشخصات سدیم هیدروکسید، قدرت بسیار بالای این اسید در خورندگی و پاک کنندگی اشیا می باشد به طوری که از این اسید در اسید شویی فولاد، صنایع رنگرزی، ترکیبات آلی و غیر آلی بسیار استفاده می شود و تمامی این مسائل نشان از کیفیت بالای محلول سدیم هیدروکسید می باشد که مسئله مهمی است. 

مرکز خرید محلول سدیم هیدروکسید در ایران

مرکز خرید محلول سدیم هیدروکسید در ایران مرکز خرید سدیم هیدروکسید در ایران، همواره سعی بر این موضوع دارد که محلول های هیدروکسید بسیار با کیفیت و مقاوم را به تمامی مشتریان و خریداران عرضه نماید تا همواره رضایت آنها را جلب کند چرا که رضایت مشتریان بسیار اهمیت دارد. 

تولید سدیم هیدروکسید، برای تمامی افراد متقاضی و حتی شرکت های تقاضا کننده مزیت های بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین آنها، قیمت های ارزان و مناسب می باشد که در کنار کیفیت بالا، مزیت خوبی برای مشتریان به حساب می آید. 

جالب اینکه، تولید محلول سدیم هیدروکسید، مزایای دیگر برای تمامی مشتری ها و خریدار ها دارد که از جمله آنها می توان به خرید به صورت عمده و انبوه اشاره کرد چرا که افراد در صورت خرید به صورت عمده و انبوه می توانند از قیمت های بسیار ارزان و منصفانه بهره مند شوند که نوعی مزیت عالی در خرید است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت محلول هیدروکسید سدیم خوراکی

هیدروکسید سدیم یا سود سوزآور از جمله مواد با خاصیت قلیایی قوی می باشد که در صنعت مواد غذایی و خوراک انسان از آن استفاده می شود. استفاده از این ماده در صنعت خورا

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی