فروش سود پرک
خانه / سود پرک 99 درصد / تولید کننده سود پرک ۹۸ درصد در کشور

تولید کننده سود پرک ۹۸ درصد در کشور

تولید کننده سود پرک ۹۸ درصد در کشور، محصولات خود را در بسته بندی های کاملاً استانداردی که وزن های مختلفی دارند، ارائه می کند. اما این ماده چیست؟ در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟ در این خصوص، توضیحات مفصلی در بخش های آتی داده ایم که توجه شما را به آن ‌ها جلب می کنیم.

تولید کننده سود پرک 98 درصد در کشور

موارد استفاده از سود پرک ۹۸ درصد

موارد استفاده از سود پرک 98 درصد سود کاستیک، سوز آور و پرک از جمله نام های یک عنصر بسیار کاربردی در صنایع می باشد که در اصل ماده ای قلیایی بسیار قوی محسوب می شود و واکنش پذیری بالایی آن سبب شده تا در صنایع گوناگون به شکل گسترده ای، به کار گرفته شود. موارد مصرف از سود پرک ۹۸ درصد در این زمینه ها است:

  • تولید انواع مواد شیمیایی: از آن در ساخت مواد شوینده، ضدعفونی و سفید کننده کار می گیرند که شامل صابون و مایعات مختلف دیگر است.
  • تولید کاغذ: بخش زیادی از این ماده، در صنعت کاغذ سازی کاربرد دارد. از آن در زمینه خمیر کار می گیرند.
  • تولید ابریشم مصنوعی: در مراحل مختلف در روند ساخت این الیاف از سود پرک استفاده می کنند که باعث براق شدن و استحکام بالای آن می شود.
  • استخراج نمودن آلومینیوم: جهت حل کردن سنگ معدن بوکسیت، از این ماده استفاده می کنند. سود پرک به عنوان ماده براق کننده نیز کاربرد دارد.
  • تولید پارچه: برای سفید کردن، تمیز کاری و افزایش استحکام پارچه ها نقش بسیار زیادی دارد.

البته باید بگوییم که در صنایع پالایشگاهی و تبدیل سوخت مجدد نیز از سود سوزآور به شکل وافری کار می گیرند و این ها همه نشان دهنده ارزشمندی این ماده با ارزش است.

فروش سود پرک ۹۸ درصد با قیمت عالی

فروش سود پرک 98 درصد با قیمت عالی در خصوص فروش سود پرک ۹۸ درصد با قیمت عالی باید بگوییم که بهتر است آن را به شکل تضمین شده تهیه کنید. این محصولات ممکن است که درجه خلوص متفاوتی داشته باشند و به همین اساس، نوعی که رنگ سفید براق دارد، از نظر کیفی بهتر است و خرید از ماده ای که رنگ آن متمایل به زرد و یا تیره است، خودداری کنید.

در هر حال، خالص بودن سود کاستیک سبب می شود تا کاربرد بیشتری داشته و از جانب دیگر، به کیفیت کالای تولید شده افزوده شود. تولید سود پرک را شرکت های متفاوتی که در عرصه مواد شیمیایی فعالیت می نمایند، انجام می دهند.

ممکن است که بپرسید، چرا به آن پرک می گویند؟ به دلیل شکل ظاهری آن می باشد که به بخش های ریز و تکه تکه شده در آمده است که در هنگام تولید به این گونه تولید می گردند. با همه این ها، جهت سفارش، می توانید با شماره هایی که در زیر درجه شده، تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده سود پرک ۹۹% گرانول

سود پرک گرانول 99% یا هیدروکسید سدیم از طریق فرایند تبخیر در چند مرحله بدست می آید و به حالت جامد می باشد. سود جامد به دو صورت سود پرک و سود پرک گرانول به بازار

پاسخی بگذارید

آراد شیمی