خرید سود پرک کاستیک کیسه ای

سود پرک کاستیک : کاستیک سودا یا همان  هیدروکسید سدیم با فرمولاسیون (Naoh)  ماده ای جامد و  سفید رنگ است ، هم چنین دارای دمای ذوب بیشتر از  ۱۳۹۰ و چگالش ۲/۱۳  می باشد . بسته بندی آن دارای ویژگی های ذیل می باشد :  در مقابل رطوبت و آب غیر قابل نفوذ است  _ دارای ایمنی بالایی در هنگام انبار کردن و جابجایی می باشد  _ حمل و نقل آن آسان بوده و دارای اندازه و بسته بندی مناسب می باشد _  درج کامل توضیحات بر روی بسته بندی ها .سود کاستیک در ابتدا توسط شرکت های صابون سازی استفاده می شده است . 

خرید سود پرک کاستیک کیسه ای

مهمترین ویژگی های سود پرک کاستیک

مهمترین ویژگی های سود پرک کاستیک

به علت تنوع کیفیت این محصول دارای قابلیت های بسیاری می باشد و این عامل باعث پر مصرف شدن سود پرک کاستیک گشته است . سود پرک کیسه ای : کیسه  بگ های  یک تنی  _  سطل های فلزی با یک لایه نایلون داخل آن ۲۵ کیلو گرم _ کیسه های سه لایه لمینت ۲۵ کیلو گرمی _ پالت های ۵/۱ تنی و بسته بندی شده . در هنگام استفاده و حمل و نقل و جابجایی در انبار باید خیلی مواظب بود چون که این محصول از گروه  اسید ها می باشد و به پوست دست آسیب فراوانی وارد می کند لذا استفاده از دست کش ضروری می باشد . برای تولید این محصول می بایست مجهز به آزمایشگاه های مدرن بود زیرا نا خالصی را کم کرد و محصول نهایی ، فاقد هرگونه فلزات سنگین و جیوه ای باشد . سود کاستیک موارد استفاده بالایی دارد و در صنایع مختلف کاربرد دارد واز این محصول می توان به عنوان ماده اولیه در ساخت مواد شوینده و بهداشتی نام برد و همچنین کاربرد بالایی در ساخت کاغذ دارد . سود کاستیک در الکل ، لیکول و آب محلول می باشد و از آن در تولید نمک سدیم استفاده می شود و برای تنظیم ph کاربرد دارد . سود پرک کاستیک در مجاورت با  فلز آلومینیوم گاز هیدروژن آزاد می کند . سود پرک کاستیک به صورت دانه های ریز و سفید رنگ و به شکل پرک می باشد .

فروش عمده سود پرک کاستیک با بهترین قیمت

فروش عمده سود پرک کاستیک با بهترین قیمت


قیمت سود پرک : سود پرک کاستیک با توجه به کیفیت مواد مصرفی و درجه خلوص آن دارای قیمت هایی می باشد چنانچه از  مواد مصرفی درجه یک و خالص استفاده شده باشد قیمت محصول نیز افزایش می یابد و به نسبت کیفیت قیمت محصول نهایی محاسبه می شود و قیمت گذاری می شود . گروه صنعتی آراکس شیمی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید سود پرک جزو شرکت‌های برتر این صنعت محسوب می‌شود .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما