خرید سود پرک کریستال ارزان قیمت

سود پرک ارزان قیمت و با کیفیت مناسب از کالا های مورد علاقه صنایع تولیدی مختلف است. سود پرک یا سدیم هیدروکسید از تولیدات صنایع پتروشیمی است که با درجات مختلفی در ایران نیز تولید می شود. 
فاکتور اصلی دز تعیین قیمت سود پرک کریستال، میزان خلوص آن می باشد؛ این فاکتور خود تابع کیفیت و خلوص سود مایع اولیه است. سود های پرک با خلوص پایین دارای قیمت پایینی هستند. 
در این سایت می توانید انواع سود پرک کریستالی با ارزان ترین قیمت ها را مشاهده و پس از اطمینان از کیفیت آن، برای خرید اقدام کنید. 

خرید سود پرک کریستال ارزان قیمت

همه چیز درباره سود پرک کریستال

همه چیز درباره سود پرک کریستال سود پرک ماده ای شیمیایی و از نوع قلیایی است. این ماده سفید رنگ و بی بو از سود سوز آور مایع به دست می آید. سود های سوز آور، چه در حالت جامد و چه در حالت مایع، خاصیت خورندگی بالایی داشته و بسیار خطر آفرین هستند. 
حمل و نقل و نگهداری سود مایع مشکلات و خطراتی دارد که باعث شده تا برای نگهداری و استفاده از آن، این ماده را به صورت جامد در آورند؛ با حرارت سود مایع و تبخیر آب آن، ماده ای کریستالی و سفید رنگی به نام سود پرک به جا می ماند. 
سود پرک، رطوبت موجود در هوا را هم جذب می کند و باعث واکنش های شیمیایی می شود؛ این امر باعث ایجاد حرارت و کاهش کیفیت سود پرک هم می شود. از این رو، نحوه بسته بندی و نگهداری این محصول بسیار مهم است. سود های کریستالی پرک در کیسه های دو جداره لمینت یا پلی اتیلنی قرار داده می شوند که سر این کیسه ها با دقت بالایی دوخته می شود؛ به طوری که هیچ گونه هوایی وارد کیسه نشود. 
در اینجا به برخی کاربرد های سود پرک در صنایع مختلف اشاره می کنیم :

  • از خاصیت قلیایی و ضد قارچی سود پرک برای تهیه انواع شوینده ها استفاده می شود. 
  • از خاصیت سفید کنندگی و قلیایی این ماده در صنعت نساجی و تولید پنبه، نخ و پارچه استفاده می کنند. 
  • در تولید محصولات غذایی مانند لبنیات، نوشابه و نوشیدنی، غذاهای کنسروی و … سود پرک به کار می برند. 
  • در حفاری چاه های نفت و معادن، این ماده به کار گرفته می شود. 
  • در تولید انواع کاشی، سرامیک و مصالح ساختمانی، تصفیه آب و فاضلاب، پاکسازی محیط زیست و …از این ماده بهره می برند. 
  • و …

فروش ویژه سود پرک ارزان قیمت در کشور

فروش ویژه سود پرک ارزان قیمت در کشور در گذشته سود پرک مورد نیاز کشور از خارج تامین می شد، اما امروزه با پیشرفت های انجام شده در صنایع پتروشیمی، تمامی نیاز کشور به سود پرک، توسط تولید کننده داخلی تامین می شود. همین امر باعث شده تا قیمت این محصول بسیار مناسب باشد. 
قیمت سود پرک وابسته به سود مایعی است که از آن فرآوری شده است. سود مایع هم جزو فرآورده های پتروشیمی بوده و قیمت آن متاثر از بازار بورس است. 
سود پرک با کیفیت با خلوصی بالای 98 درصد بهترین نوع این محصول است که بالا ترین قیمت ها را هم دارد. 
فروش سود پرک ارزان قیمت، در نمایندگی های تولید کننده های محصولات شیمیایی انجام می شود. این سود ها خلوص کمتری دارند، اما دارای کاربرد های بسیار زیادی هستند. بسیاری از صنایع تولیدی، به سود کریستالی با خلوص پایین نیاز دارند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما