فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پرک / خرید مستقیم سود کاستیک پرک جامد گوهر

خرید مستقیم سود کاستیک پرک جامد گوهر

خرید مستقیم سود کاستیک گوهر با مناسب ترین قیمت و به صورت غیر حضوری نیز انجام می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

خرید مستقیم سود کاستیک پرک جامد گوهر

نکات مهمی که باید درباره سود کاستیک بدانید

نکات مهمی که باید درباره سود کاستیک بدانید سود کاستیک با نام علمی سدیم هیدروکسید با فرمول شیمیایی NaOH، به دو شکل جامد و مایع برای استفاده در صنایع، در بازار موجود می باشد. سود پرک یک ماده ی جامد بلوری و بدون بو و سفید رنگ بوده و به عنوان ماده اولیه کاربرد های فراوانی دارد.

واکنش پذیری این ماده بسیار بالا بوده و در صورت مخلوط شدن با اسید می تواند حتی حالت انفجاری داشته باشد. سود کاستیک دارای خاصیت سوزانندگی بالا به دلیل ویژگی قلیایی بودنش می باشد، به همین دلیل با نام سود سوز آور نیز معروف می باشد.

سود کاستیک در صنایع مختلفی از جمله کاغذ سازی، تولید کاغذ باطله، تولید مواد ضد عفونی کننده، تولید آب ژاول، تولید محلول های آزمایشگاهی، در صنایع فلزی مثل تولید روی و آلومینیم و گالوانیزه، تولید مواد شوینده، در تولید شیر، صنایع مواد غذایی، انواع شامپو ها و صابون ها، تولید مواد آرایشی و… کاربرد فراوانی دارد.

با  تمام این کاربرد ها سود پرک دارای مزایا و خطراتی نیز می باشد. همان طور که گفته شد، سود دارای خاصیت سوزانندگی قوی می باشد بنابراین در صورت تماس با پوست باعث سوزش و آسیب و خورندگی پوست می گردد.

در صورت ورود به چشم حتی می تواند منجر به کوری گردد.

در صورت خوردن آن باعث آسیب به جدار معده و مخاط گلو و حلق می گردد.

بوییدن طولانی مدت آن باعث مشکلات ریوی می گردد.

از نشانه های مسمومیت با سود کاستیک می توان به اسهال بسیار شدید، حالت تهوع و استفراغ و سرفه اشاره نمود.

بنابراین مهم است که هنگام کار با سود از وسایل حفاظت شخصی مانند عینک،دستکش، ماسک و روپوش استفاده نمایید تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود.

فروشنده سود کاستیک گوهر به صورت کیسه ای

فروشنده سود کاستیک گوهر به صورت کیسه ای سود کاستیک کیسه ای گوهر، با بهترین قیمت به صورت عمده به فروش می رسد. سود کاستیک به دلیل اهمیت فوق العاده آن در انواع صنایع، دارای تولیدات انبوه و حتی صادرات به کشور های خارجی نیز می باشد. بسته بندی های سود پرک گوهر کاملا مناسب و عایق در برابر رطوبت می باشد. زیرا به دلیل اینکه سود کاستیک جاذب رطوبت می باشد هنگام بسته بندی و حمل و نقل باید از در معرض قرار دادن سود با هوا جلوگیری به عمل آید. برای خرید سود کاستیک گوهر می توانید به سایت ما مراجعه و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید همچنین می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه سود کاستیک پرک تهران

سود پرک ورقه های نازک سفید رنگ است که رطوبت را به خود جذب می کند.و در آب حل می شود.این ماده از تبخیر شدن سود کاستیک که به حالت مایع است از طریق فناوری پیشرفته ح

پاسخی بگذارید

آراد شیمی