فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پرک / خرید مستقیم سود کاستیک پرک پترو گوهر

خرید مستقیم سود کاستیک پرک پترو گوهر

سود کاستیک پرک یا همان سود سوز آور یک نوع ماده شیمیایی با فرمول NaoH است که در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع داروسازی و غیره به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد. خرید مستقیم سود پرک پترو گوهر برای تمامی خریداران با قیمت ویژه و ارزان انجام پذیر است.

خرید مستقیم سود کاستیک پرک پترو گوهر

عوامل موثر بر کیفیت سود پرک

عوامل موثر بر کیفیت سود پرک کیفیت سود پرک به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها میزان خلوص این محصول می باشد و دارای درجه خلوص متفاوت است که قیمت آن را تعیین می کند.

درصد خلوص سود پرک بسیار بر کیفیت آن موثر است و با افزایش درصد خلوص آن به کیفت این محصول نیز افزوده می شود.

سود پرک با کیفیت ۵۰ درصد بسیار پر کاربرد است اما این محصول با خلوص ۹۸ درصد نیز تولید می شود که با قیمت بالاتری به صنایع مختلف عرضه می شود.

این ماده با قرار گیری در معرض رطوبت به شدت آن را جذب می کند و بر کیفیت آن تاثیر دارد و به همین دلیل لازم است در کیسه های غیر قابل نفوذ نگهداری شود.

نمایندگی فروش سود پرک پترو گوهر در کشور

نمایندگی فروش سود پرک پترو گوهر در کشور نمایندگی فروش سود پرک پترو کوهر کشور این محصول را با قیمت بسیار مناسب و به صورت مستقیم به فروش می رساند که بسیار مورد استقبال خریداران می باشد.

قیمت سود پرک به عوامل بسیاری بستگی دارد که از جمله آنها روش فروش آن است که در صورت خرید این محصول به صورت مستقیم تا حد زیادی از قیمت آن کاسته می شود.

عامل دیگر در افزایش قیمت این محصول قیمت ماده اولیه تولید کننده این محصول می باشد که در صورت افزایش نرخ ارز و عوامل دیگر ممکن است افزایش یابد.

میزان تقاضا برای این محصول باعث افزایش قیمت ان می شود و ممکن است کارخانه ها میزان تولیدات خود را افزایش دهند که در این صورت با تولید کنندگان این محصول با افزایش تقاضا برای این محصول رو به رو خواهد شد.

شما می توانید ضمن استعلام قیمت روز این محصول و بررسی کیفیت محصولات ارائه شد در صورت تمایل این محصول را ثبت سفارش نمایید تا در زمانی کوتاه برای شما ارسال گردد.

ضمن اینکه کارشناسان و مشاورین همواره پاسخگوی مشتریان هستند تا اطلاعات کاملی از کیفیت محصولات و غیره را در اختیار آنها قرار دهند و خریداران عمده بتوانند با کسب اطلاعات کافی و با توجه به بودجه اقتصادی خود بهترین خرید را داشته باشند.

خرید سود پرک با قیمت ویژه و استثنایی برای تمامی خریداران عمده در شهر های مختلف کشور انجام پذیر است و برای بهره مندی از این خرید تنها کافیست آن را ثبت سفارش نمایید تا برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه سود کاستیک پرک تهران

سود پرک ورقه های نازک سفید رنگ است که رطوبت را به خود جذب می کند.و در آب حل می شود.این ماده از تبخیر شدن سود کاستیک که به حالت مایع است از طریق فناوری پیشرفته ح

پاسخی بگذارید

آراد شیمی