فروش سود پرک
خانه / سود پرک صنعتی / خط تولید سود پرک صنعتی در کشور

خط تولید سود پرک صنعتی در کشور

 سدیم هیدروکسید با فرمول شیمیایی  NaOH با  نام تجاری سود پرک شناخته می شود. این سود ماده ای جامد و سفید رنگ می باشد. سود پرک به دلیل کاربرد در صنایع مختلفی مانند صنایع نفت و گاز، تصفیه آلومینیوم، داروسازی و … به صورت انبوه و صنعتی تولید می شود. خط تولید سود پرک در شهرهای مختلف کشور راه اندازی شده است و این محصول با نام شهر محل تولید خود شناخته می شود.

خط تولید سود پرک صنعتی در کشور

معرفی مهمترین کاربرد های سود پرک

معرفی مهمترین کاربرد های سود پرک سود پرک به صورت ورقه های نازکی می باشد که به صورت پرک شده تولید می شود و مهم ترین مزیت آن خاصیت جذب رطوبت می باشد که سبب شده تا این ماده در صنایع مختلف دارای ارزش بسیار زیادی باشد. در زیر به برخی از مهم ترین کاربرد سود پرک می پردازیم.

  • از سود پرک در صنعت تهیه و تصفیه آلومینیوم استفاده می شود به این صورت که از سود پرک برای جهت حل کردن سنگ معدن بوکسیت و رسوب گذاری آلومینا استفاده می شود.
  • سود پرک در تست و شناسایی فلزات و شمارش کاتیون ها در آزمایشگاه ها به کار می رود. 
  • در چرم سازی، تولید کاغذ و مقوا
  • صنایع نفت و گاز، پتروشیمی
  • داروسازی
  • تولید صابون، سرامیک، الکل، رنگ و رزین
  • در تولید پارچه و الیاف پارچه ای
  • خنثی سازی اسید که واکنشی همراه با آزاد کردن گرما می باشد.
  • باز کردن لوله های فاضلاب
  • صنایع آرایشی  و بهداشتی

سود پرک ماده ای بدون بو و غیر فرار می باشد و خاصیت خورندگی زیادی دارد ولی به دلیل کاربردهای زیادی که در بالا فقط به تعدادی از آن ها اشاره شد به صورت صنعتی به فروش می رسد.

راهنمای خرید سود پرک صنعتی درجه یک

راهنمای خرید سود پرک صنعتی درجه یک سود پرک با درجه خلوص های مختلف و با کیفیت و برندهای متفاوتی تولید می شود. برای خرید سود پرک درجه یک صنعتی نیاز است با مشاوران خرید در این زمینه مشورت های لازم انجام شود ولی به طور کلی در هنگام خرید سود پرک صنعتی باید به درجه خلوص، قیمت، برند شرکت تولیدی،کیفیت و نوع بسته بندی آن توجه نمود. بسته بندی سود پرک به دلیل آنکه به سرعت رطوبت را جذب می کند امری بسیار مهم می باشد.

سود پرکی مناسب است که عاری از هرگونه ناخالصی بوده و به وسیله ماشین آلات به روز صنعتی تولید شده باشد. کیفیت مواد اولیه در تهیه سود پرک مناسب بی تاثیر نبوده و همواره شرکت های تولیدکننده سعی بر این دارند تا با استفاده از بهترین سود مایع به عنوان اصلی ترین ماده اولیه تولید سود پرک کیفیت محصولات خود را افزایش دهند و به هدف خود یعنی جذب رضایت مشتری برسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سود پرک صنعتی پارس کلر

 سود پرک پارس کلر توانسته است در سال های اخیر با سابقه ای بسیار عالی در زمینه تولید مواد شیمیایی با کیفیت فعالیت داشته باشد. تولید سود پرک صنعتی به استفاده از م

پاسخی بگذارید

آراد شیمی