فروش سود پرک
خانه / سدیم هیدروکسید پرک / ساخت محلول سدیم هیدروکسید پرک در کشور

ساخت محلول سدیم هیدروکسید پرک در کشور

امروزه از در بسیاری از صنایع از سدیم هیدروکسید پرک استفاده فراوانی می‌شود. این ماده کاربرد های فراوانی دارد و از آن در صنایع غذایی، صنایع مواد شوینده و بهداشتی و صنایع کاغذ سازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این محلول که به اختصار به آن سود پرک نیز گفته می‌شود، در کارخانه های تولید انواع سود با انجام فرایندی خاص و از تبخیر سود مایع با دستگاه های ویژه ساخته می‌شود. 

ساخت محلول سدیم هیدروکسید پرک در کشور

عوامل موثر بر کیفیت سدیم هیدروکسید پرک

عوامل موثر بر کیفیت سدیم هیدروکسید پرک همانطور که گفته شد سود پرک از سود مایع به دست می آید. برای استفاده از این ماده در صنعت باید حتما این فرآیند تبخیر بر روی آن ها انجام شود تا قابل استفاده باشد. در نتیجه یکی از عوامل مهم و موثر در کیفیت سود پرک، کیفیت سود مایعی است که از آن استفاده شده است. از دیگر عوامل موثر، میزان خلوص سود پرک می‌باشد که باید بالای ۹۸ درصد باشد. هر چه میزان خالص بودن سود بیشتر باشد کیفیت آن نیز بیشتر خواهد بود. سود پرک خالص به رنگ سفید است و دارای ظاهری کریستالی و براق می‌باشد. برای تولید سدیم هیدروکسید پرک با کیفیت باید حتما از سود مایع ۵۰ درصد یا کمتر استفاده کرد.

عامل دیگر نیز فرآیندی است که توسط دستگاه هایی مخصوص بر روی سود ها انجام می‌شود. به این صورت که در کارخانه ها، مواد اضافی را از آن جدا کرده و میزان خالص بودن آن را بیشتر می‌کنند. انجام این فرایند باعث می‌شود این ماده بهتر بتواند در آب حل شود. در حقیقت کارخانه ها با رعایت هر یک از این موارد در تلاش هستند بهترین و با کیفیت ترین سود ها را به بازار عرضه کرده و در اختیار مشتریان قرار دهند تا آن ها نیز بتوانند با خیالی راحت از آن ها استفاده نمایند. پس باید توجه داشت که سدیم هیدروکسید را از سایت های معتبر و مطمئن خریداری کرد. 

خرید عمده سدیم هیدروکسید پرک با بهترین قیمت

خرید عمده سدیم هیدروکسید پرک با بهترین قیمت قیمت سود پرک بسته به میزان کیفیت این محصول متفاوت می‌باشد. کارخانه های تولید کننده انواع سود ها در تلاش هستند بهترین و با کیفیت ترین سود های پرک را تولید کرده و به بازار فروش عرضه نمایند. برای خرید سود پرک با بهترین قیمت می‌توان به روشی ساده و کم هزینه عمل کرد. در این روش مشتریان می‌توانند به سایت های اینترنتی معتبری که شرکت های عرضه کننده ی این محصول برای معرفی بیشتر سود های خود طراحی کرده اند مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهند. در این سایت ها اطلاعات کاملی درباره سود ها نوشته شده که مشتری را برای خرید محصولی مناسب راهنمایی می‌کند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولیدی سدیم هیدروکسید پرک محلول

سدیم هیدروکسید به نان های سود سوزآور و کاستیک سودا نیز شناخته می شود، به عنوان یک  یک باز قوی از مهم ترین مواد شیمیایی در صنایع مختلف محسوب می گردد. این ماده که

دیدگاهتان را بنویسید