فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک خوراکی | تولید کننده سود پرک بندر امام

سود پرک خوراکی | تولید کننده سود پرک بندر امام

سود پرک خوراکی بندر امام از دیگر سود های پرک موجود در بازار های فروش است که توسط این شرکت تولیدی با بهترین کیفیت تولید شده است. تولید کننده سود پرک امام، محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می نماید.
سود پرک ماده ای پولکی شکل و یا ورقه ای است که به رنگ سفید بوده و از تبخیر سود مایع تولید می شود. سود پرک از بهترین و اصلی ترین مواد اولیه برای بیشتر صنایع تولیدی می باشد. سود پرک در ابتدا به صورت سود مایع با درصد خلوص ۳۱ درصدی و یا ۵۰ درصدی بوده که با تبخیر این سود مایع به روش ممبران، به سود پرک با درصد خلوص ۹۸ درصدی تبدیل می شود. انواع سود پرک با توجه به مدل های مختلفی که دارند قیمت آنها نیز متفاوت می باشد.

سود پرک خوراکی | تولید کننده سود پرک بندر امام

انواع سود پرک

انواع سود پرکسود پرک دارای مدل های مختلف و با نام های مختلفی در بازارهای فروش موجود می باشد که برخی از این نامها را در اینجا برای شما نام میبریم.

 • سود صنعتی
 • سود سوز آور
 • سود مایع
 • سود جامد پرک
 • سود کاستیک
 • کاستیک سودا
 • چربی گیر صنعتی
 • سود قلیا
 • سود پرک
 • سود پرک خوراکی

جالب است بدانید که نام علمی سود پرک نیز سدیم هیدروکسید می باشد.
سود پرک خوراکی یکی از متفاوت ترین سود های پرک تولید شده بوده که به سبب نداشتن جیوه و آهن می تواند در صنایع غذایی مورد استفاده قرار بگیرد.
برای خرید سود پرک خوراکی می توان به مراکز فروش مراجعه کرد و بهترین سود پرک خوراکی ایرانی را خریداری کرد.

تولید کننده سود پرک

تولید کننده سود پرکتولید کننده سود پرک، این ماده شیمیایی را برای استفاده در صنایع مختلف تولید می نماید. سود پرک به سبب کاربرد بسیار زیادی که دارد توسط تولید کننده های زیادی در ایران و خارج از ایران تهیه و تولید می شود. امروزه سود پرک تولید شده در ایران به دیگر کشور ها نیز صادر می شود.
در اینجا می خواهیم به برخی از صنایعی که از سود پرک استفاده می کنند اشاره کنیم.

 • صنعت نفت
 • صنعت شوینده ها
 • صنایع بهداشتی
 • صنعت سرامیک سازی
 • صنعت روغن خوراکی
 • صنعت الکل سازی
 • صنعت لبنیات
 • صنعت چرم
 • کارخانجات پنبه

سود پرک بندر امام

سود پرک بندر امام یکی دیگر سود های پرک تولید شده در کارخانجات تولیدی ایرانی است که به همین نام در بازار ها به فروش می رسد. این شرکت تولیدی نیز محصولات خود را با کیفیتی عالی تولید می کند و پس از بسته بندی به بازار ها عرضه می نماید.
بسته‌بندی سود پرک در کیسه های دوجداره و محکم از جنس پلی اتیلن صورت می گیرد. بسته بندی ها در وزن های مختلفی بسته به سفارش مشتری می تواند صورت بگیرد.
معمولا بسته بندی سود پرک در کیسه های لمینت دار ۲۵ کیلویی صورت میگیرد و به صورت پالت و شرینگ عرضه می گردند.

سود پرک خوراکی

سود پرک خوراکیسود پرک خوراکی در حقیقت همان سود پرک ۹۸ درصد صنعتی میباشد که در سایر صنایع نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از این ماده دلیل خواص شویندگی مناسبی که دارد در شستشوی سبزیجات و میوه‌جات استفاده می شود. همچنین در صنایع غذایی دیگری همچون تولید نوشابه‌های گوناگون و در تولید لبنیات هم از ود پرک استفاده می شود.

سود پرک یکی از بهترین مواد چربی زدا است که از آن در تولید صابون به صورت فراوان استفاده می‌نمایند. این ماده از نظر شیمیایی دارای فرمول هیدروکسید سدیم NaOH  است.

 

فروشنده عمده سود پرک خوراکی

فروشنده عمده سود پرک خوراکی توزیع سود پرک خوراکی توسط کارخانه‌های مختلف که در تولید این محصول فعالیت می کنند شکل می گیرد. مراکز فروش زیادی در سراسر کشور به فروش عمده سود پرک خوراکی مشغول هستند و این سبب شده تا خرید برای خریداران به راحت‌ترین شکل ممکن انجام شود. در سایتهای خرید و فروش، سود پرک خوراکی به طور عمده و خرد در بسته‌بندی‌های مختلف موجود است.

قیمت مناسب، تضمین کیفیت محصول و… از مزیتهای خرید از سایت اینترنتی می باشد. در ایران به طور فراوان مشاهده میشود که خرید و فروش عمده سود پرک باکیفیت در حال انجام است که روز به روز در حال رونق و پیشرفت است. قبل از خرید سود پرک بهتر است از طریق صحبت با تولیدکنندگان کارخانه‌ها و مقایسه محصولات و در نظر گرفتن پیشنهادات خریداران، محصول را خریداری نمود.

عرضه سود پرک خوراکی با مناسب ترین قیمت

عرضه سود پرک خوراکی با مناسب ترین قیمتصنایع علاقه دارند که سود پرک مرغوب را از یک تولیدکننده‌ی معتبر و مطمئن تهیه کنند. این اعتبار نزد تولیدکنندگان بسیار مهم است تا جایی که سعی می کنند در تجارت انواع سود پرک خوراکی همیشه سطح کیفی محصول خود را در محدوده‌ای استاندارد و قابل قبول صنایع نگه داشته و حتی آن را ارتقا بدهند. تولیدکنندگان مختلفی سود پرک خوراکی را با قیمت مناسب به طور عمده یا خرد عرضه می کنند و در اختیار خریداران قرار می دهند.

سود پرک به مقدار زیاد در کارخانه‌ها تولید می شود و در شهرهای مختلف به فروش می رسد. با وجود تعداد زیاد کارخانه‌ها و تولیدهای فراوان، در این زمینه فروشنده‌هایی هستند که محصولات خود را با قیمت ارزان و مناسب نسبت به دیگر رقبا می فروشند.
در تهران نیز به عنوان پایتخت کشور، شرکت های مختلفی در کار فروش محصولات تولیدکننده‌ی مواد شیمیایی اعم از سود پرک خوراکی هستند و آن را عرضه می کنند.

برخی نیز به نمایندگی از شرکتهای گوناگون تولید مواد شیمیایی در این شهر فعالیت می کنند. تهران، به نوعی مرکز همه اقلام به حساب می‌آید و از آنجاست که بازرگانان کالای خود را وارد یا صادر می کنند.

عرضه و فروش ارزان سود پرک خوراکی در تهران نکته مهمی می باشد که بیشتر مشتریان به آن توجه می کنند. خرید فله‌ای معمولا ارزانتر می باشد. در نتیجه در صورتی که توانایی برای نگهداری محصول را دارید می توان آن را به صورت فله‌ای خریداری کرد. به جز تهران، شهرهایی مثل تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز و… به تولید این محصول مشغول هستند. قیمت سود پرک خوراکی تفاوت زیادی با دیگر شهرها ندارد، هرچند که خرید به صورت عمده ارزانتر تمام خوهد شد.

صادرات انواع سود پرک به قیمت کارخانه

صادرات انواع سود پرک به قیمت کارخانهدر شهرهای مختلف کشور، کارخانه و شرکتهای متعدد و گوناگونی تاسیس شده که به عنوان تولید کننده جدی در زمینه تولید سود پرک صادراتی مشغول به فعالیت هستند و مشتریان خاص خود را دارد. بعضی از کارخانه‌ها برای مشتری و خریدار خود ارزش قائل هستند و الویت را رضایت مشتری قرار می دهند.

در این رابطه شاهد تولید کنندگانی هستیم که در زمینه تولید و صادرات سود پرک به قیمت کارخانه مشغول به فعالیت هستند. یعنی حاضر به دریافت مبلغ بیشتر برای استفاده از واسطه نیستند و محصول خود را به قیمت کارخانه صادر می کنند.

این کارخانه‌ها به عنوان تولیدکننده انواع سود پرک صادراتی در این مسیر قدم گذاشته‌اند و با کمک بهترین پرسنل و با ارائه‌ی سود پرک باکیفیت به صادر کردن این محصول به کشورهای دیگر پرداخته‌اند. صادرات سود پرک به قیمت کارخانه، از طرف خود شرکت تولیدکننده صورت می گیرد. این شرکتها سود پرک را در بسته‌بندی‌های مختلف و محافظ شدید به سایر کشورها صادر می کنند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه سود پرک در همدان

شرکت عرضه سود پرک همدان با تجزیه و تحلیل بازار و تجربه و تخصصی که در این عرصه دارد در کار عرضه تخصصی این محصول بوده و به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی