فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک در خوزستان | پخش عمده سود پرک گوهر پارس

سود پرک در خوزستان | پخش عمده سود پرک گوهر پارس

سود پرک با فرمول شیمیایی NaOH با نام های مختلفی از جمله هیدرو کسید سدیم جامد، کاستیک سودا، سود جامد پرک، سود کاستیک، سود کاستیک پرک، سود پرک، چرب گیر صنعتی شناخته می شود و کاربرد های گسترده ای در صنایع نفت، گاز، کاغذسازی، داروسازی، مواد غذایی و بسیاری موارد دیگر دارد.

کارخانه ی سودپرک گوهرپارس که در استان خوزستان قرار دارد یکی از بزرگترین کارخانه های تولید و پخش مواد شیمیایی در سراسر کشور به شمار می رود. پخش عمده ی  مواد شیمیایی مانند سود پرک در کشور و حتی صادرات به خارج از کشور با نرخی مناسب و مقرون به صرفه از طریق این شرکت انجام می گیرد که در میزان بالای فروش آن تاثیر چشمگیری را داشته است.

به طور کلی ساختاری که برای انواع مدل های مواد شیمیایی به کار گرفته می شود دارای قالب جامد یا مایع هستند که این موضوع بستگی کامل به نوع مصرف و مورد استفاده ای که از آن انتظار می رود نیز دارد.

به عنوان مثال سودپرک، ماده ای شیمیایی و  جامد بوده که رنگی سفید و شفاف دارد و به شکل دانه های نمک یا بلور می باشند.

از جمله شرکت های تولید کننده ی انواع مدل های سود پرک در کشور، شرکت گوهر پارس می باشد که به اختصار سودپرک گوهر نیز نامیده می شود.

شرکت گوهر پارس، تولید کننده ی عمده ی سود پرک در خوزستان قرار دارد و عمده فعالیت آن در صنعت پتروشیمی می باشد و در نتیجه بر روی صادرات نیز تأثیرگذار خواهد بود.

پخش عمده این ماده شیمیایی مرغوب و باکیفیت از چندی پیش و توسط سایت های معتبر داخلی و خارجی انجام گرفته است.

سود پرک از ترکیبات اولیه و سازنده ای برخوردار است که یا ضرر چندانی را به دنبال نداشته یا کمترین میزان صدمه را به همراه دارد.

با استفاده از این ماده ی شیمیایی می توان به تولیدات صنعتی و کاربردی متعددی دست پیدا کرد و به تولیدکننده ی اصلی این فراورده ها در منطقه تبدیل شد.

سود پرک در خوزستان | پخش عمده سود پرک گوهر پارس

سود پرک گوهر پارس با کیفیت اصلی

اولین روش برای خرید سود پرک گوهر پارس با کیفیت اصلی، مراجعه ی حضوری به این شرکت می باشد. ولی به دلیل هزینه های زیاد حمل و نقل و مراجعه ی حضوری، مراکز زیادی در زمینه ی فروش محصولات این شرکت فعالیت می کنند. با مراجعه به مراکز معتبری که پس از خرید مستقیم از این شرکت به عرضه ی آن در بازار می پردازند می توان محصولات با کیفیت سود پرک را خریداری نمود. روش های غیرحضوری ( اینترنتی، تماس تلفنی و شبکه های مجازی) نیز وجود دارد که در مورد این روش ها باید هزینه ی پست یا توزیع را در نظر گرفت و اگر نسبت به خرید از مراکز فروش، هزینه ی کمتری داشت روش خرید غیر حضوری را انتخاب نمود.

از جمله مزایای خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آشنایی دقیق تر با خدمات، ضمانت ها و گارانتی های این محصولات
 2. خرید با  قیمت هایی ارزان تر 
 3. امکان انتخاب محصولات متنوع
 4. مشورت گرفتن از کارشناسان و متخصصان
 5. آشنایی با سبک مختلف بسته بندی
 6. آشنایی با موارد کاربردی  سود پرک
 7. انتخاب های بیشتر
 8. شناخت کلی محصولات و تولیدات شیمیایی

پخش مستقیم سود پرک در خوزستان

با توجه به کیفیت بالای محصولات سود پرک تولید شده در استان خوزستان، شرکت های توزیع و پخش زیادی در زمینه ی پخش مستقیم سود پرک تولید شده در شرکت گوهر پارس یا دیگر شرکت های فعال در استان خوزستان می پردازند. از مهمترین مزیت های عرضه ی مستقیم سود پرک و محصولات مشابه می توان به از بین رفتن احتمال تقلبی بودن محصول و رسیدن محصول با کیفیت به دست مشتری اشاره کرد.

از جمله ویژگی هایی که می توان برای انواع مدل سود پرک با کیفیت نام برد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. نشان های استاندارد داخلی و خارجی
 2. بسته بندی های کاملا پلمپ شده
 3.  کلوخه نشدن دانه های سود پرک
 4. عدم جذب رطوبت
 5. عدم هوازدگی در مدت طولانی
 6. بسته بندی هایی مناسب  و مقرون به صرفه
 7. منعطف بودن
 8. داشتن دانه های سفید و بلوری
 9. چگالی های خوب و نرمال

توزیع انواع مدل سود پرک گوهر

در شرکت های مختلف، طرز تهیه سود پرک در خوزستان ممکن است متفاوت باشد و این مساله به علت تفاوت در موارد استفاده از این محصول در صنایع مختلف نیز می باشد.

توزیع انواع مدل سود پرک گوهر پارس غالبا از طریق نمایندگی های این شرکت به صورت مستقیم  انجام می گیرد. علاوه بر نمایندگی های انحصاری هر شرکت، مراکزی نیز وجود دارند که محصولات تولیدی های مختلف را بدون محدودیت و به صورت حضوری یا غیر حضوری به مشتریان عرضه می کنند. مزیت مراکزی که محصولات شرکت های مختلف را به بازار عرضه می کنند این است که در شهر های مختلف می توان به راحتی این مراکز را پیدا کرد در حالی که نمایندگی های انحصاری یک شرکت معمولا در همه ی شهر ها وجود ندارند. از مزیت های خرید از نمایندگی ها نیز می توان به قیمت های پایین تر اشاره کرد و مشتری می تواند با توجه به شرایط خود یک روش خاص را انتخاب کند.

انواع مدل سود پرک گوهر پارس را می توان به صورت های زیر تقسیم بندی نمود:

 1. سودهای پرک جامد
 2. سودهای پرک مایع
 3. سودهای پرک غلیظ
 4. سودهای پرک قلیایی
 5. سود هاب پرک راکتوری

بازار پخش عمده سود پرک

مراکز توزیع و پخش عمده ی سود پرک شرکت گوهر پارس و دیگر شرکت ها به عرضه ی بهترین و با کیفیت ترین مدل های روز دنیا می پردازد که مورد تست و آزمایش های بسیاری قرار گرفته اند و دارای ضمانت کمی و کیفی هستند.

 صنایع غذایی و دارویی با سلامت افراد جامعه در ارتباط هستند و همچنین از جمله ی مهم ترین صنایعی به شمار می روند که از سود پرک به عنوان مواد مصرفی خود استفاده می کنند. بنابراین دقت سازمان های نظارتی و بهداشتی بر عملکرد تولید کنندگان سود پرک و همچنین کسانی که در زمینه ی عرضه ی عمده ی این محصول فعالیت می کنند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

قیمت سود پرک در خوزستان

قیمت سود پرک در خوزستان سود پرک از فراورده ها و محصولات پتروشیمی می باشد و به همین دلیل نوسانات قیمت بازار مستقیما بر آن تاثیر می گذارد و قیمت آن در بازار جهانی به صورت لحظه ای در حال تغییر می باشد.

با توجه به این که تهیه سود پرک در خوزستان توسط شرکت های زیادی انجام می شود قیمت های متفاوتی برای آن ها تعیین می گردد ولی به دلیل این که این ماده از محصولات پتروشیمی می باشد و تعداد زیادی واحد پتروشیمی در این استان قرار دارد قیمت سود پرک در استان خوزستان از بسیاری از استان های دیگر کمتر است.

پس از بررسی قیمت شرکت های مختلف، بهترین سود پرک در خوزستان ایرانی را می توان از طریق حضوری یا غیرحضوری خریداری نمود.

بزرگترین وارد کننده سود پرک در کشور

بزرگترین وارد کننده سود پرک در کشوردر حال حاضر سود پرک توسط شرکت های مختلفی در شهر هایی از استان خوزستان، سمنان، قم و اصفهان تولید و برای تامین نیاز صنایع مختلف به بازار کشور وارد می کنند.

با توجه به آمار های هر کدام از تولید کنندگان سود پرک، می توان گفت شرکت پترو گوهر پارس بزرگترین تولید کننده سود پرک در کشور است و بخش عظیمی از نیاز شرکت های نفتی بزرگ، صنایع نساجی، صنایع کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع شوینده را تامین می کند.

خرید عمده سود پرک ارزان قیمت

خرید عمده سود پرک ارزان قیمتصنایع مختلفی که در قسمت های قبل به آن اشاره شد، از سود پرک برای پیشبرد کارهای خود استفاده می کنند.

خرید و استفاده از سود پرک در صنایع مختلف در تناژ بالا صورت می گیرد به همین دلیل تجارت سود پرک در خوزستان به عنوان یکی از تولید کنندگان عمده ی این محصول از رونق زیادی برخوردار است.

کسانی که متقاضی خرید عمده ی سود پرک هستند قیمت و کیفیت را از شاخص های مهم برای محصول در نظر می گیرند و معمولا هر شرکتی که با کیفیت ترین محصول را با ارزان ترین قیمت عرضه کند، مشتریان بیشتری را جذب خواهد نمود و فروش بیشتری خواهد داشت.

مرکز فروش سود پرک در خوزستان

مرکز فروش سود پرک در خوزستان با گسترش صنایع، کارخانجات و تولیدی هایی که سود پرک را به صورت عمده خریداری و مورد استفاده قرار می دهند، تعداد خریدار سود پرک در خوزستان و سایر استان های تولید کننده ی عمده ی سود پرک نیز در حال افزایش می باشد. 

میزان  بالای سود فروش سود پرک و نیاز روز افزون صنایع مختلف به این محصول، افراد زیادی به فکر سرمایه گذاری در زمینه ایجاد مرکز فروش سود پرک بیافتند. بررسی دقیق قیمت و کیفیت   محصولات تولید کنندگان و مشورت با فعالین تجارت در این زمینه می تواند به موفقیت در خرید و فروش سود پرک کمک کننده باشد. امروزه یکی از بهترین مرکز فروش سود پرک از طریق سایت های اینترنتی ممکن شده است که روشی بسیار آسان و مطمئن برای تهیه آن است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان سود پرک در مشهد

سود پرک ماده ای جامد و سفید رنگ است که PH بالای ۱۳ دارد، از این رو خاصیت قلیایی بسیار بالایی دارد. از خواص این ماده می توان در تولید محصولات صنعتی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید