فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک پودری | قیمت عمده سود پرک ارومیه

سود پرک پودری | قیمت عمده سود پرک ارومیه

 

سود پرک پودری یا پودر کاستیک سودا : سود کاستیک یک ماده شیمیایی بدون بو و سفید رنگ است. محلول سود کاستیک در آب قلیایی و به شدت خورنده بوده که کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف دارد. بدلیل استفاده صنایع مختلف از پودر کاستیک، بازار سود پرک پودری  در ایران بازار رونق داری است و شرکت های مختلفی آن را ارائه می کنند. بهترین سود پرک پودری به عنوان ماده اولیه بسیاری از صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

سود پرک پودری | قیمت عمده سود پرک ارومیه

کارخانه تولید سود پرک در ارومیه

کارخانه تولید سود پرک در ارومیه

سود پرک ماده ایست سفید رنگ که به صورت پولک  می باشد که جهت ماده ی اولیه از ان استفاده می شود.سود پرک به وسیله سود پتروشیمی به وجود می اید که یکی از اصلی ترین محصولات صنایع پتروشیمی به حساب می آید.سود سوز اور زمانی که با پوست تماس پیدا کند، دارای اثر خوردگی می باشد برای همین در زمان استفاده از ان باید نکات ایمنی رعایت شود. شهر ارومیه یکی از شهرهای ایران عزیزمان است که در زمینه تولید سود پرک فعالیت دارد. قیمت عمده سود پرک ارومیه نسبتا خوب و پایین می باشد.

کارخانه تولید سود پرک در ارومیه با تجربه و سابقه درخشانی که در امر تولید  این محصولات دارد امروزه توانسته است توجه زیادی از مشتریان که به دنبال محصولات با کیفیت بالا هستند  را به خود جلب کند.صادرات سود پرک پودری از این کارخانه به دیگر کشورهای همسایه و آفریقایی و اسیایی عرضه می شود.

قیمت عمده انواع سود پرک

قیمت عمده انواع سود پرک

یک روش آسان و سریع برای اطلاع از قیمت عمده انواع سود پرک مراجعه به سایت فروشگاهی کارخانه جات تولید کننده این محصولات است. از دیگر روش های اطلاع از قیمت سود پرک، مراجعه به نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور است.

سود پرک انواع مختلفی دارد که برا اساس کیفیت دارای قیمت های متفاتی است. محصولات با درجه کیفیت متفاوت توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود که بسته به نوع کیفیت محصول قیمت آن نیز متفاوت است.

تولید کنندگان سود پرک ۹۸%

تولید کنندگان سود پرک 98%

کشور ایران بدلیل غنی بودن از منابع نفت و گاز، صاحب صنایع پتروشیمی شده است و  به یکی از تولیدکنندگان مطرح کاستیک سودا و سود جامد پرک در سطح جهانی تبدیل شده است. این توانمندی در پی همت برخی از صنعتگران بومی و متعهد در همین سالهای اخیر ایجاد شده است. همچنین ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان سود پرک ۹۸% است و سود پرک را با آنالیز ۹۸ و ۹۹ تولید می کند همین امر سبب شده است که این محصول با این میزان خلوص به کشور های دیگر به خصوص کشور های خاورمیانه صادر شود و ایران به یکی از بزرگترین صادرکنندگان این محصولات در کل خاورمیانه به شمار شناخته شود.

کشور ما نیز به دلیل اینکه یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت و گاز در جهان می باشد و در نتیجه از صنعت پالایشگاهی قوی برخوردار است، به میزان زیادی سود سوز آور مایع و سود پرک تولید می کند که این حجم از تولید هم نیاز داخلی صنایع را تامین نموده و هم با صادرات آن، برای کشور درامد زایی می شود. چندین تولید کننده اصلی و برند سود پرک در ایران وجود دارد و البته برند های مختلف دیگری نیز هستند که معمولا متعلق به شرکت های بازرگانی می باشند.

با توجه به اینکه بین برندها در کشور برای فروش بیشتر رقابت وجود دارد هر کدام سعی می کنند تا کیفیت محصولات تولیدی خود را بالا برده و همین عامل باعث می شود که میزان فروش آنها بالا رود. به اطلاع کارخانجات و مصرف کنندگان محترم می رساند به منظور خرید سود پرک از تولید کننده اصلی این محصول به منظور مصرف در صنایع داخلی و صادرات به کشور های مختلف در بسته بندی های متنوع با بخش فروش این سایت تماس حاصل فرمایید.


تولید سود پرک در ایران

تولید سود پرک در ایران

تولید سود پرک در ایران توسط کارخانه جات زیادی انجام می گیرد. از جمله مهم ترین این کارخانجات می توان به کارخانه تولید سود در ارومیه، کارخانه تولید سود بندر امام، کارخانه تولید سود فرازشیمی شیراز و بسیاری از کارخانجاتی که در استان های مختلف کشور وجود دارد اشاره کرد.

خریداران این محصول می توانند با مراجعه به سایت فروش این کارخانه جات لیست تولید محصولات را به همراه قیمت و درجه کیفیت آن مشاهده کنند. همچنین یکی از روش های دیگر برای اطلاعات از کیفیت، نوع و قیمت این محصولات مراجعه حضوری به نمایندگی های فروش این محصولات است.

قیمت فروش سود پرک ارومیه در بازار

قیمت فروش سود پرک ارومیه در بازار

قیمت فروش سود پرک پودری ارومیه در بازار بسته به نوع کیفیت آن متفاوت است. سود پرک دارای آنالیز های متفاوت از جمله آنالیز ۹۸ درصد و آنالیز ۹۹ درصد هست که قیمت آن نیز متفاوت است. خریداران این محصول با توجه به نوع نیاز مصرفی می توانند این محصول را از کارخانه خریداری نمایند. یکی از روش های سریع و آسان برای قیمت گیری محصولات پتروشیمی مراجعه به سایت فروشگاهی شرکت های ارائه دهنده این محصولات است.

فروش عمده سود پرک پودری

فروش عمده سود پرک پودری

فروش عمده سود پرک پودری توسط کارخانجات تولید کننده این محصولات و با قیمت و کیفیت بسیار متناسب انجام می پذیرد. خریدارانی که به دنبال خرید عمده و تناژی این محصول هستند می توانند با مقایسه شرایط فروش کارخانجات و انتخاب بهترین گزینه مناسب با شرایط اقتصادی خود اقدام به خرید نمایند.

همچنین خرید عمده این محصولات از نظر صرفه اقتصادی بسیار مناسب تر از خرید جزئی محصولات است زیرا در خرید به صورت عمده قیمت آن تفاوت چشم گیری نسبت به قیمت محصول در خرید جزئی دارد.

بزرگترین فروشنده انواع مدل سود پرک

بزرگترین فروشنده انواع مدل سود پرک

شاید یکی از دغدغه های خریداران محصولات پتروشیمی و سود کاستیک سودا این باشد که بزرگترین فروشنده انواع مدل سود پرک کیست. کارخانجات زیادی این محصولات را با درجه کیفیت مختلف و قیمت های متنفاوت تولید می کنند اما با قطعیت نمی توان تعیین کرد که کدام یک از آنها بزرگترین فروشنده محصولات پتروشیمی و سود پرک هستند.

به همین دلیل توصیه می شود که خریداران با تحقیق و پژوهش در مورد کارخانه های تولید کننده این محصولات و دریافت اطلاعات قیمت و نوع کیفیت می توانند یکی از آنها را برای خرید انتخاب کنند.

تامین کننده سود پرک پودری در ابران

تامین کننده سود پرک پودری در ابرانشرکت های زیادی تامین کننده سود پرک پودری در ایران هستند که این محصولات را با قیمت و نوع کیفیت متفاوت به فروش می رسانند. مشتریان محصولات پتروشیمی با یک جستجو ساده در اینترنت می توانند لیست تامین کنندگان سود پرک پودری را در آوردند و با توجه به نوع نیازشان می توانند با انتخاب یکی از فروشندگان این محصولات خریدشان را نهایی کنند.

عرضه کننده بهترین نوع سود پرک به بازار

عرضه کننده بهترین نوع سود پرک به بازار

سدیم هیدروکسید که به نام های سود سوز آور و کاستیک سودا نیز شناخته می شود یکی از پر مصرف ترین مواد شیمیایی در صنعت است . سود پرک و سود مایع معروفترین فرم های این ماده هستند، سود پرک شکل جامد این ماده به صورت ورقه ای یا فلیک (Flake) است و سود مایع هم معمولا محلول ۵۰% این ماده در آب است.

با وجود تولید کنندگان متعدد و حجم بالای تولید این ماده در ایران صادرات کاستیک سودا از اهمیت بالایی برخوردار است. استیک سودا (Caustic soda) عموما محصول جانبی فرآیند تولید کلر است، به گونه ای که به ازای هر تن کلر در حدود ۱۱۰۰ کیلوگرم سود سوز آور تولید می شود. این محصول به صورت گسترده در تولید آلومینیوم، صابون و مواد شوینده، کاغذ، نساجی، رنگ و … مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل خواص شیمیایی و فیزیکی خاصی که سود سوزآور دارد، حمل و نقل و نگهداری این محصول شرایط خاص خود را می طلبد. سود پرک به دلیل خلوص بالا، فرم جامد، حمل و نقل آسان، استفاده سهل و … از محبوب ترین فرم های کاستیک سودا جهت انتقال است اما در برخی موارد نیز صادرات این ماده به صورت سود مایع انجام می گیرد.

بسیاری از شرکت ها به دلیل داشتن تجربه های زیاد در زمینه تامین، واردات و صادرات انواع مواد شیمیایی خصوصا سود پرک و سود مایع آمادگی کامل دارند تا کلیه امور مربوط به صادرات کاستیک سودا از قبیل: بازاریابی، صدور پروفرما، تعیین ارزش گمرکی، کسب مجوزهای لازم، امور حمل و بیمه و … را با بهترین کیفیت به مناطق مختلف جهان از طریق دریا، خشکی و هوا انجام دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز سود پرک ایرانی

قیمت روز سود پرک ایرانی به کیفیت، برند، روش خرید و از همه مهم تر نوسانات قیمت مواد شیمیایی در بازار بستگی دارد. برای پی بردن به قیمت روز این محصول باید از طریق

پاسخی بگذارید

آراد شیمی