فروش سود پرک
خانه / سود مایع / شرکت تولیدی سود مایع ۵۰% ایرانی

شرکت تولیدی سود مایع ۵۰% ایرانی

سود مایع ایرانی یکی از مواد شیمیایی موجود در سطح بازار می باشد. این محصول خاصیت قلیایی دارد. از این مواد در سطح کشور برای موارد متعددی استفاده می کنند. از این محصول برای درست کردن کاغذ نیز در سطح کشور استفاده به عمل می آید. این سیال خاصیت بی رنگ و بی بو دارد. چگالی این محصول بیشتر از آب دارد. این مواد شیمیایی در انواع بسته بندی های متعددی به مشتریان خود در سطح بازار عرضه می شود. 

شرکت تولیدی سود مایع 50% ایرانی

همه چیز درباره سود مایع با درجه خلوص مختلف

همه چیز درباره سود مایع با درجه خلوص مختلف همه چیز درباره سود مایع با درجه خلوص مختلف در سطح بازار موجود است و مصرف کنندگان بر اساس نیاز های خاص خود این محصول را از سطح بازار تهیه کرده و برای موارد مختلف خود از آن استفاده می کنند.

در واقع این ماده همان سدیم هیدروکسید می باشد. که با نام تجاری سود در بین شرکت ها معامله شده و نام علمی آن نیز  سدیم هیدروکسید می باشد یکی از ویزگی هایی که در این سیال موجود است این بوده که سود مایع اشتعال زا نبوده اما در صورت مخلوط شدن با اسید های مورد نظر احتمال احتراق به وجود می آید.

به این ماده کاستیک سودا گفته می شود. یکی دیگر از خاصیت هایی که در این ماده وجود دارد این است که به راحتی می تواند رطوبت و دی اکسید کربن موجود در هوا را به خوبی در خود جذب کند. 

این ماده را برای این که از یک منطقه به نقطه دیگر انتقال دهند بایستی تحت پوشش های ایمنی این کار را انجام دهند. چون سود مورد نظر خاصیت خورندگی نیز داشته است. و باعث تجزیه مواد مورد نظر نیز می گردد.

سود مورد نظر در حالت های مختلف در سطح بازار موجود می باشد که در این جا هدف نوع مایع آن بوده است که از این مورد نیز در صنایع متعددی در داخل کشور استفاده می کنند. در آزمایشگاه های موجود در سطح کشور از این محصول برای انجام دادن واکنش های متعددی نیز استفاده به عمل می آید.

این ماده یکی از بازهای قوی بوده است که به راحتی می تواند فلزات موجود را دچار تغییرات خورندگی قرار دهد. این مورد نیز یکی دیگر از خصوصیات این محصول در سطح بازار بوده است. 

مرکز فروش سود مایع ایرانی ۵۰%

مرکز فروش سود مایع ایرانی 50% مرکز فروش سود مایع ایرانی ۵۰ درصد این محصول را با این غلظت به مشتریان خود در سطح کشور عرضه می دهد. سود مایع ۵۰% نیز در داخل کشور مصرف کنندگان خاص خود را به همراه داشته است. تولید سود مایع با روش های متعددی می تواند صورت گیرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سود مایع صنعتی ۵۰ درصد

صادرات سود مایع 50 درصد از کشور ایران به کشورهای خارجی و کشورهای همسایه بسیار افزایش یافته است زیرا این سود مایع صنعتی دارای بهترین کیفیت و مرغوبیت بوده و کاربر

پاسخی بگذارید

آراد شیمی