فروش سود پرک
خانه / سود پرک / شرکت صادراتی سود پرک در اصفهان

شرکت صادراتی سود پرک در اصفهان

شرکت صادراتی سود پرک اصفهان پس از تهیه مواد اولیه و تولید سود پرک با کیفیت به وسیله فرمولاسیون مخصوص سود سوز آور بسته بندی شده را با کیفیتی مناسب به کشورهای دیگر صادر می کنند، این شرکت که در اصفهان مستقر می باشد به وسیله بازاریابان خود در ابتدا بازار مصرف را شناسایی نموده و در مرحله بعد اقدام به صادرات گسترده این محصول به شرکت های دیگر می کنند.

شرکت صادراتی سود پرک در اصفهان

تولید مواد شیمیایی با استفاده از سود پرک

تولید مواد شیمیایی با استفاده از سود پرک سود پرک از جمله بازهای قوی می باشد که کاربرد گسترده ای در صنعت دارد، در حدود ۲۰ درصد سود پرک تولید شده در کا خانه ها در صنعت کاغذ سازی مورد استفاده می سود در کار خانه های تولید کاغذ بعد از تهیه خمیر کاغذ سود پرک به این خمیر اضافه می شود.

این محصول هم چنین در تولید بسیاری از مواد شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد برای مثال برای تهیه انواع نمک های سدیم از این ماده شیمیایی استفاده می شود.

امروز که استفاده از مواد شیمیایی بسیار فراگیر شده است برای افزایش تاثیر این مواد شوینده به ترکیبات اولیه این محصولات در زمان تولید سود پرک اضافه می شود. در بسیاری از موارد موادی که دارای اسیدیته بالایی هستند برای تنظیم پی اچ این مواد مقداری سود پرک اضافه می شود.

سنتز مواد آلی در صنعت از دیگر کاربردهای قابل توجه سود پرک به شمار می آید، این محصول در تولید ابریشم و الیاف مصنوعی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در تولید انواع مایع های شوینده ظروف نیز از این ماده استفاده فراوانی می شود، زیرا این محصول به راحتی چربی ظروف را در خود حل می کند.

در صنایع پتروشیمی و نساجی، در آزمایشگاه های شیمی در صنعت شیشه گری، تولید انواع صابون، آبکاری انواع فلزات، تولید و فرآوری آلومینیوم و روی ، تولید انواع الکل های صنعتی و هم چنین تولید انواع مواد آرایشی و بهداشتی

در صنایع رنگ رزی، تولید چرم و از همه مهم تر به عنوان ماده اولیه برای تصفیه آب در صنعت آب و فاضلاب از جمله مهم ترین کاربردهای این محصول شیمیایی است.

مرجع فروش انواع سود پرک اصفهان

مرجع فروش انواع سود پرک اصفهان مرجع فروش انواع سود پرک اصفهان در واقع شامل مراکزی می باشند که پس از تولید این ماده شیمیایی اقدام به فروش مستقیم این محصول می کنند، کارخانه های تولیدی این محصول دارای از مهم ترین و از اولین مراجع فروش انواع سود پرک اصفهان به شمار می آید.

دفاتر پخش و فروش این محصول نیز از دیگر مراجع فروش فعال این محصول شیمیایی بوده که در اقصی نقاط ایران دایر بوده و از طریق وب سایت های اینترنتی خود نیز فروش غیر مستقیم این محصول را در بین خریداران انجام می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان سود پرک در مشهد

سود پرک ماده ای جامد و سفید رنگ است که PH بالای ۱۳ دارد، از این رو خاصیت قلیایی بسیار بالایی دارد. از خواص این ماده می توان در تولید محصولات صنعتی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید