فروش سود پرک
خانه / سود پرک شفق / شرکت صادرکننده سود پرک شفق به عراق

شرکت صادرکننده سود پرک شفق به عراق

سود پرک از جمله مواد شیمیایی و پرکاربردی بوده که با توجه به رشد چشمگیر صنعت شیمی در کشورمان، شاهد تولید نمونه های با کیفیت این محصول خواهیم بود.

و اما در میان نمونه های مختلف این محصول، سود پرک شفق از جمله محصولات باکیفیتی بوده که نه تنها در بازار ایران طرفداران زیادی داشته است. بلکه از طریق شرکت صادر کننده، سود پرک شفق به کشور های دیگری چون عراق هم صادر خواهد شد.

شرکت صادرکننده سود پرک شفق به عراق

همه چیز درباره سود پرک

همه چیز درباره سود پرک سود پرک که با نام های دیگری چون سود کاستیک، سود سوز آور و یا سدیم هیدروکسید شناخته شده است از مواد شیمیایی پرکاربردی بوده که در صنایع زیادی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و هر چه درجه خلوص سود بالاتر باشد، در نتیجه تاثیر گذاری آن بیشتر خواهد بود.

در واقع این ماده شیمیایی بدون بو و سفید رنگ بوده که با توجه به ساختار شیمیایی که داشته، بسیار خورنده می باشد و در زمان استفاده از آن، لازم است که جانب احتیاط را رعایت نمود. زیرا در اثر برخورد با پوست و چشم منجر به سوختگی شیمیایی گردیده و بسیار خطرناک خواهد بود.

و اما از دیگر ویژگی های سود کاستیک این بوده که خاصیت قلیایی داشته و هم چنین از قدرت انحلال پذیری بالایی برای برطرف نمودن چربی برخوردار می باشد.  به طوری که در بسیاری از موارد از آن به عنوان چربی بر و یا چربی گیر یاد شده است و همین امر منجر گردیده تا در میان مصرف کنندگان، این محصول، محبوبیت ویژه ای داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که سود پرک از مواد قابل حل در آب می باشد و هر چه دمای آب بالا تر باشد، قدرت انحلال سود در آب بیشتر می گردد. هم چنین سود پرک در مواد دیگری مانند اتانول، متانول و گلیسیرین هم قابل حل بوده و میزان انحلال آن در هر کدام از مواد ذکر شده به اندازه مساوی خواهد بود.

در ضمن سود پرک از جمله موادی بوده که سریعا رطوبت را به خود جذب کرده و در نتیجه کلوخه شده و خواص آن به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.

در همین راستا لازم است که در بسته بندی این محصول شیمیایی بسیار دقت داشته باشیم و هم چنین شرایط حمل و نقل و نگه داری این محصول به گونه ای فراهم گردد تا در معرض رطوب قرار نگیرد.

بهترین فروشندگان سود پرک شفق

بهترین فروشندگان سود پرک شفق سود پرک شفق از نمونه های سود پرک ایرانی بوده که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و در واقع کیفیت محصولات این شرکت تولید کننده به قدری بالا بوده که در راستای صادرات سود پرک هم فعالیت خواهند داشت.

و از این رو بهترین فروشندگان این محصول موظف هستند تا خریداران را به ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا نموده و راهنمایی های لازم را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند‌.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان سود پرک شفق

سود پرک شفق نوعی ورقه نازک سفید رنگ است که در صنایع مختلفی مانند: صنعت نفت، داروسازی، پتروشیمی، کاغذ و پارچه، آرایشی و بهداشتی، و غیره از کاربردهای زیادی برخورد

دیدگاهتان را بنویسید