شرکت پخش سود پرک صنعتی آبادان

سود پرک آبادان که از بهترین و مرغوب ترین سود پرک ها می باشد  ماده ای سفید رنگ و با دمای ذوب بالا و چگالی ٢/١٣ گرم بر سانتی متر مکعب است. معمولا این ماده با خلوص ۹۹ یا ۹۸ در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و نام علمی سود پرک سدیم هیدروکسید است. 

شرکت پخش سود پرک صنعتی آبادان

مهمترین موارد استفاده از سود پرک صنعتی

مهمترین موارد استفاده از سود پرک صنعتی سدیم هیدروکسید به چهار صورت تولید و عرضه می شود که عبارت اند از سود پرک، سود مایع، پودر سدیم هیدروکسید و سود گرانول که در این بین به چگونگی تولید سدیم هیدروکسید سود پرک اشاره می‌کنیم. سود پرک که در شیمی به سود سوز آور معروف است ، رنگ سفیدی دارد، بی بو می باشد، به صورت پولک عرضه می شود لذا به همین دلیل پولک پولک بودن به آن سود پرک گفته می شود. 

فرایند تولید سدیم هیدروکسید سود پرک صنعتی به این شرح می باشد که ابتدا محلول سدیم کلرید یا همان آب نمک را به صورت الکترولیزی به کلر اضافه کرده و سپس محلول گاز اکسیژن و سدیم هیدروکسید تجزیه می شوند.

اگر شما در فرایند تولید سود پرک به جای استفاده از آب نمک، از محلول های کلسیم کلرید یا پتاسیم کلرید برای ماده اولیه خود استفاده کنید، نتیجه واکنش آزمایش آن می‌شود که به‌ جای سدیم، پتاسیم یا کلسیم خواهد نشست. همچنین فرآیندهایی هم وجود دارد که می تواند هیدروژن کلرید مایع را به هیدروژن و کلر تبدیل کند و یا سدیم کلرید ذوب شده را به کلر و سدیم فلزی. 

مرکز خرید سود پرک آبادان با بهترین قیمت

مرکز خرید سود پرک آبادان با بهترین قیمت اگر می خواهید خرید سدیم هیدروکسید سود پرک خوبی داشته باشید حتماً باید از تولید کننده آن خریداری کنید زیرا هم مطمئن هستید که تولید کننده جنسی با کیفیت به دست شما می دهد و هم از لحاظ قیمت هم، قیمتی مناسب تر از بقیه به شما عرضه می کند. 

البته تولید کنندگان سدیم هیدروکسید سود پرک باید چند نکته را در فروش محصولات خود لحاظ کنند. از مهم ترین نکات بحث کیفیت سدیم هیدروکسید می‌باشد. هرچه کیفیت محصولات شان بهتر باشد در نتیجه فروش بیشتری هم خواهند داشت و مشتری های زیادی جذب خواهند کرد. 

نکته دوم در فروش سود پرک، بحث قیمت سود پرک است. قیمت یک محصول که برای مشتری بسیار مهم است و در هنگام خرید ابتدا به قیمت آن نگاه می کنند، برای همین اگر تولیدی بتواند محصولی با کیفیت بالا و البته با قیمتی مناسب به بازار عرضه کند می تواند در زمینه صادرات سدیم هیدروکسید سود پرک هم فعالیت های خودش را آغاز کند و به سایر کشورها محصول صادر کند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما