فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پتروشیمی / شرکت پخش سود کاستیک پتروشیمی اروند

شرکت پخش سود کاستیک پتروشیمی اروند

سود کاستیک یا هیدروکسید سدیم یک نوع ماده شیمیایی می باشد که بسیار فعال است، خاصیت قلیایی دارد و در آب به شدت خورنده است. این ماده که کاربرد های زیادی در صنایع گوناگون دارد نام های مختلفی نظیر کاستیک سودا، سود سوز آور و سود جامد پرک دارد. این ماده از اصلی ترین محصولات صنایع پتروشیمی می باشد که خاصیت قلیایی و حل کنندگی چربی بسیار خوبی دارد. سود پرک اگر تبدیل به حالت جامد آن نشود بسیار خطرناک و خورنده می باشد. از کاربردهای این ماده می توان به تهیه کاغذ اشاره کرد. سود کاستیک پتروشیمی اروند مهم ترین منبع در تامین سود کاستیک کشور می باشد که تقریبا ۸۰ درصد نیاز کشور را این شرکت تامین می کند.

شرکت پخش سود کاستیک پتروشیمی اروند

مشخصات سود کاستیک استاندارد

مشخصات سود کاستیک استاندارد سود کاستیک استانداردی که به بازار عرضه می شود مشخصاتی دارد که برای شناسایی این سود از آن ها استفاده می شود.

مشخصات بهترین نوع سود پرک عبارت است از :

  1. سرعت ترکیب با مواد دیگر و واکنش دادن آن
  2. شامل ۹۸ درصد غلظت و یا بیشتر باشد
  3. داشتن کشش مناسب
  4. عرضه به بازار با بسته بندی و کیسه های پلی اتیلن مرغوب
  5. حلال بودن در آب
  6. قابلیت ماندگاری و ذخیره شدن به مدت زیاد را داشته باشد.
  7. بسته بندی های غیر قابل نفوذ رطوبت

این ها از مشخصاتی بودند که برای خرید سود پرک استاندارد قابل ارزیابی هستند.

سود کاستیک قابلیت سوزآور بودن و ریزش اشک را دارد، علاوه بر این که به آسانی با آب حل می شود به ترکیبات اولیه خود هم بر می گردد.

فروش سود کاستیک پتروشیمی اروند در ایران

فروش سود کاستیک پتروشیمی اروند در ایران فروش سود کاستیک پتروشیمی اروند در سراسر کشور صورت می گیرد که این شرکت تامین عمده نیاز سراسر کشور را بر عهده دارد.

سود مایع پتروشیمی اروند به دلیل کیفیت خوب آن در صنایعی که در آن ها نیاز به سود می باشد همچون تولیدات صابون، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، استخراج نفت، تولید کاغذ و مقوا و تصفیه آب و فاضلاب، تولید پارچه، استخراج آلومینیوم، صنایع پزشکی، داروسازی، تولید الیاف، مواد ضدعفونی کننده و حتی در صنایع غذایی استفاده می شود. سود پرک به دلیل استفاده ی زیاد آن در صنایع مختلف، از مهم ترین مواد شیمیایی به شمار می رود.

مشتری هایی که قصد خرید سود پرک را دارند می توانند با مراجعه به سایت شرکت پتروشیمی اروند هم از قیمت این محصول آگاه شوند و هم این که با خرید عمده سود پرک که طبیعتا قیمت کمتری را شامل می شود از محصول با کیفیتی برخوردار شوند.
حجم و ابعاد بسته بندی شده سود پرک در قیمت آن تاثیرگذار است. باید بگوییم بهترین نوع سود پرک با کیفیت ۹۸ درصد است که در این شرکت موجود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده سود کاستیک پتروشیمی در کشور

سود کاستیک پتروشیمی یا سود سوز آور، یکی از با ارزش ترین مواد شیمیایی و محصولات تولید شده در پتروشیمی می باشد و مصارف گسترده ای در صنایع مختلف دارد.تولید سود کاس

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی