فروش سود پرک
خانه / سود پرک / صادرات سود پرک به روسیه

صادرات سود پرک به روسیه

صادرات سود پرک به روسیه، بر اساس استاندارد ها و معیار های تایید شده توسط نهاد های معتبر و با سطح کیفی بالایی و همچنین، در بسته بندی های با دوام و شیک، به طور گسترده و عمده ای جهت مصارف مختلف، انجام می پذیرد. یکی از مواردی که بر صادرات عمده این محصول به کشور روسیه و جذب مشتریان بیشتر در آن کشور اهمیت دارد، کیفیت بسیار عالی و درجه خلوص بالای این محصول است.

صادرات سود پرک به روسیه

نگاه دقیق به کاربرد سود پرک در شوینده

نگاه دقیق به کاربرد سود پرک در شوینده سود پرک به دلیل کاربرد های فراوانی که در صنایع تولیدی دارد و به عنوان یکی از مواد اصلی در تولید بسیاری از محصولات مختلف به کار می رود، میزان تقاضا و درخواست برای استفاده از آن توسط واحد های تولیدی مختلف بسیار زیاد است. سود پرک، در دسته مواد شیمیایی قلیایی قرار می گیرد و حالتی جامد و بلوری شکل دارد و از طرفی، دارای رنگی سفید و بسیار شفاف است. در واقع، هر چه میزان شفافیت این محصول بیشتر باشد، از کیفیت و مرغوبیت به مراتب بالاتری بهره می برد.

یکی از استفاده های مهم سود پرک، در صنعت تولید مواد شوینده و صابون است. یکی از ویژگی های مهمی که سود پرک با درجه خلوص متفاوت، از جمله سود پرک ۳۵ درصد از آن بهره می برد، خاصیت چربی زدایی و پاک کنندگی آن است. از این رو، از این ماده شیمیایی در تولید و فرمولاسیون تولید صابون ها، شامپو و سایر مواد شوینده استفاده می شود. هر چه میزان و درجه خلوص این ماده بیشتر باشد، محصول نهایی توان چربی زدایی و پاک کنندگی به مراتب بیشتری دارد.

به کار بردن سود پرک در ساخت شوینده ها، با توجه به یک سری دستورالعمل ها و معیار های بهداشتی و استاندارد تحت نظر متخصصان و کارشناسان انجام می پذیرد. میزان ماده استفاده شده، باید در حد معینی باشد، تا ضرری برای سلامتی افراد در هنگام استفاده از آن ایجاد نگردد. محلول سود پرک، زمانی که با چربی ها و سایر مواد روغنی ترکیب شود، به دلیل قلیایی بودن آن، موجب از بین بردن لکه و سایر چربی ها می شود.

بزرگترین مرکز صادرات سود پرک

بزرگترین مرکز صادرات سود پرک بزرگترین مرکز صادرات سود پرک، همواره سعی بر آن دارد که هیدروکسید سدیم بسته بندی را با توجه به درجه خلوص بسیار بالا و بدون هیچ گونه مواد و ترکیبات افزودنی غیر مجازی، به دست مشتریان و خریداران خارجی در کشور های دیگر برساند. این مرکز برای رقابت با سایر رقبا و رسیدن به جایگاهی بالا در بازار های جهانی، باید فاکتور کیفیت را در اولویت کاری خود قرار دهد.

قیمت سود پرک توسط مرکز صادرات، با توجه به یک سری نکات و موارد تعیین می گردد. از جمله، می توان به نوع بسته بندی و حجم آن، درجه خلوص محصول، نداشتن هیچ گونه ناخالصی، سطح کیفی، نحوه خرید از مرکز و غیره اشاره کرد. بالطبع، هر چه میزان عرضه در بازار های جهانی بیشتر باشد، محصول قیمت به مراتب کمتری دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید سود پرک شفق

سود پرک شفق یک ماده شیمیایی بسیار فعال و باکیفیت است که از ترکیباتی خاص و منحصر به فرد ساخته شده است که آن را با نام های دیگری هم مانند کاستیک سودا، سود سوز آور

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی