فروش سود پرک
خانه / سود پرک / صادرات سود پرک به عراق با بهترین قیمت

صادرات سود پرک به عراق با بهترین قیمت

این روزها شرکت های تولید کننده متعددی در زمینه تولید سود پرک با استفاده از متریال درجه یک و به وسیله تکنولوژی مدرن در حال فعالیت هستند که علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی این محصول را به خارج از کشور نیز ارسال می کنند. صادرات سود پرک به عراق توسط شرکت های بازرگانی با ضمانت کیفیت و در بسته بندی های مختلف انجام می شود.

صادرات سود پرک به عراق با بهترین قیمت

مهمترین شاخصه های سود پرک مرغوب

مهمترین شاخصه های سود پرک مرغوب از مهمترین شاخصه های سود پرک مرغوب عبارت است از: سود پرک درجه یک دارای غلظت بالایی است به طوری که درجه خلوص آن بالای ۹۵% می باشد. این محصول در اصل به صورت جامد می باشد که آن را به اشکال مختلف تولید می کنند و به راحتی در آب حل می شود.

سود پرک ماده ای شیمیایی در قالب جامد است که دارای رنگی شفاف و سفید می باشد و در کارخانه های تولید کننده در مدل های متنوع مایع، جامد، قلیایی، مایع غلیظ و … تولید و ارائه می شود.
سود پرک در صنایع مختلفی از جمله استخراج آلومینیوم، صنعت کاغذ سازی، تولید پارچه، تولید الیاف، صنایع شیمیایی، صنایع پزشکی، داروسازی، پتروشیمی، تولید صابون، مواد ضد عفونی کننده و .. مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سود پرک با توجه به کاربرد فراوان و کارایی بالا بسیار مطلوب است. قیمت این محصول با توجه به کیفیت، درجه خلوص، روش خرید و فروش، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات اقتصادی موجود در کشور و … متفاوت می باشد و قیمت در خرید و فروش هایی که به صورت عمده انجام می شود بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر از خرید جزئی است و مشتری استقبال بهتری از این نوع خرید می کند.

دلایل صادرات سود پرک به بازار های خارجی

دلایل صادرات سود پرک به بازار های خارجیبسیاری از کشورهای همسایه قادر به تولید و ساخت این محصول پرکاربرد نمی باشند و به علت استفاده فراوان این ماده در صنایع مختلف ناگزیر به وارد کردن این محصول از کشورهای تولید کننده می کنند و به همین دلیل متقاضی سود پرک تولید شده در ایران می باشند.

صادرات سود پرک توسط شرکت های بازرگانی متعددی به کشورهای همجوار در انواع مختلف و با بسته بندی های متنوع انجام می شود که به علت مرغوبیت در کشورهای مقصد نیز فروش بسیار خوبی دارد. 
صادرات این محصول برای کشور ارزآوری بسیار خوبی به همراه دارد و باعث بهبود روابط تجاری و اقتصادی ایران با کشورهای همسایه می شود و فرصت های جدید شغلی را ایجاد می کند که در کاهش نرخ بیکاری تأثیر زیادی دارد همچنین موجب شناخته شدن برندهای معتبر تولید کننده سود پرک در بازارهای بین المللی می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید سود پرک در کرمانشاه

بدون شک می توان گفت یکی از مواد شیمیایی بسیار مهمی که امروزه ردپای آن در صنایع گسترده ای از کشور دیده می شود، سود پرک است که آن را با عناوین مختلفی از جمله سود

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی