صادرات سود پرک صنعتی به ترکیه

سود پرک دارای ظاهری بلوری شکل ، بی بو و دارای رنگ سفید یا شیری است ، اصولا به صورت جامد می باشد و به فرم ورقه ای شکل است.
یک ماده قلیایی و بازی قوی می باشد که دارای خاصیت خورندگی است و در صنایع مختلف کاربرد دارد و به همین علت صادرات سود پرک به ترکیه ، امارات و دیگر کشورها در ایران صورت می گیرد.

صادرات سود پرک صنعتی به ترکیه

مهمترین موارد مصرف سود پرک در ایران

مهمترین موارد مصرف سود پرک در ایران سود پرک در واقع همان هیدروکسید سدیم است که قدرت جذب بالای  رطوبت را دارد ، به همین خاطر باید از پوشش محافظتی بالایی برای حمل ونقل آن استفاده کرد ، قابلیت انحلال در آب را دارد ، در واقع از تبخیر سود کاستیک مایع بوجود می آید ، دمای نگهداری آن باید کمتر از 40 درجه سانتیگراد باشد .
سود پرک سوز آور به علت واکنش پذیری بالای خود و قدرت حل شدن خود در آب ، اتانول و گلیسیرین باید از دیگر مواد شیمیایی مثل اسید ها ، مواد آلی ، فلزات و مواد منفجره  جدا گانه نگهداری شود.
دارای کاربردهای زیادی در صنایع مختلف ایران است از موارد استفاده آن در صنایع ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد :
صنایع کاغذ سازی : که باعث شفافیت کاغذ و کاهش هزینه های تولید می شود
صنایع پتروشیمی : برای سولفور زدایی چاه نفت استفاده می شود.
در موارد خوراکی : در تولید مواد لبنی و نوشابه از آن بهره می گیرند و هم چنین برای شستشوی میوه و سبزیجات.
 تصفیه آب و آلومینیوم  ، خنثی سازی اسید ، صنایع دارویی ، قالیشویی ها ، تولید صابون و مواد شوینده به علت قدرت بالای چربی زدایی ، مصارف خانگی جهت شستشو و تمییز کاری ، صنایع تولید سرامیک ، تصفیه روغن ، تولید الکل ، چرم سازی و دباغی ، تولید مواد منفجره ، فرآوردهای نفتی ، پردازش پنبه و فلزات ، آبکاری الکترونیکی ، استخراج نفت و گاز ، تولید آفت کش ها و….

اهمیت فروش سود پرک صنعتی ایرانی به ترکیه

اهمیت فروش سود پرک صنعتی ایرانی به ترکیه سود پرک به علت کاربرد بالای آن در صنایع  و مصارف مختلف و هم چنین تقاضای بالای آن توسط کارخانه های زیادی تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شود.
بازار فروش سود پرک ایرانی سود آور است و از رونق خوبی برخوردار است.
قیمت سود پرک بستگی به عوامل مختلفی دارد و ثابت نیست و قیمت عمده سود پرک ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود .
ایران به علت دارا بودن نفت و گاز فراوان صنایع پترو شیمی زیادی دارد و به همین علت دارای تولید کنندگان زیادی از سود پرک صنعتی می باشد .
صادرات این محصول از ایران به کشور های مختلفی چون ترکیه از اهمیت زیادی برخوردار است و شاید اقتصاد کشور نیز با این صادرات تامین شود .
برای خرید این محصول راه های زیادی از جمله خرید و فروش اینترنتی وجود دارد ، که در سایت ها ما انواع این سود در اندازه های مختلف برای مصارف مختلف با کیفیت و قیمت عالی برای خریداران داخلی و خارجی به نمایش گذاشته شده است ، که با تماس با کارشناسان ما می توان از قیمت لحظه ای این محصول آگاه شوید و لذت یک خرید خوب را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما