صادرات عمده سود کاستیک پرک به عراق

سود پرک یکی از مواد محبوب و مورد استفاده بسیاری از صنایع می باشد ، که به صورت ورقه ای یا گرانول مانند است ، سفید رنگ ،  جامد و کریستالی و بلوری  شکل است .
به علت کاربرد های بالای آن در صنایع مختلف این محصول به عنوان یک محصول صادراتی شناخته شده است ، صادرات سود پرک به عراق و کشور های دیگر صورت می گیرد.

صادرات عمده سود کاستیک پرک به عراق

راه های شناخت سود پرک مرغوب

راه های شناخت سود پرک مرغوب سود پرک در واقع قدرت جذب رطوبت را دارد ، دمای نگهداری آن باید کمتر از 40 درجه سانتیگراد باشد.
از انواع سود پرک می توان به مایع و جامد آن اشاره کرد ، شکل مایع آن ظاهری مایعی شکل به رنگ روشن دارد و قابلیت انحلال در آب را دارد و شکل جامد آن نیز به صورت پرک مانند و کریستالی شکل است ، و دارای درجه خلوص متفاوتی است مثل 99 ، 98 ، 50 ، 30 و…..
انواع سود کاستیک پرک به صورت خالص و ناخالص می باشد و به شکل های قالبی ، پرکی ، دانه ای تولید می شود.
توسط آزمایشاتی می توان درجه خلوص آن را تعیین کرد . خالص ترین آن ها  سود پرک 99 درصد می باشد که طبق استانداردهای لازم تولید و روانه بازار می شوند.
سود پرک  به علت واکنش پذیری بالای خود و قدرت حل شدن خود در آب ، اتانول و گلیسیرین باید از دیگر مواد شیمیایی مثل اسید ها ، مواد آلی ، فلزات و مواد منفجره  جدا گانه نگهداری شود.
دارای کاربردهای زیادی در صنایع مختلف است مثل صنایع کاغذ سازی ، پتروشیمی ، مصارف خوراکی ، تصفیه آب و آلومینیوم  ، خنثی سازی اسید ، صنایع دارویی ، قالیشویی ها ، تولید صابون و مواد شوینده به علت قدرت بالای چربی زدایی  ، صنایع تولید سرامیک ، تصفیه روغن و…
برای تشخیص سود پرک با کیفیت راه های زیادی وجود دارد ، یکی از آن ها تشخیص از روی ظاهر می باشد که سود پرک مرغوب دارای پرک های سفید و خیره کننده و روشن است.
اما با انجام آزمایشاتی نیز می توان تشخیص داد که سود کاستیک پرک مرغوب است یا نه ، که آن را آب مخلوط می کنیم اگر با آب سریع واکنش داد و بخار ایجاد کرد یعنی مرغوب است ، هرچه واکنش سریع تر باشد نشانه مرغوبیت بیشتر آن می باشد.

فروشنده سود کاستیک پرک به بازار های خارجی

فروشنده سود کاستیک پرک به بازار های خارجی سود پرک به علت کاربرد بالای آن در صنایع  و مصارف مختلف و هم چنین تقاضای بالای آن توسط کارخانه های زیادی تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شود ، صادرات سود پرک ایرانی به صورت گسترده صورت می گیرد.
بازار فروش صادراتی آن سود آور است و از رونق خوبی برخوردار است.
قیمت سود پرک صادراتی دارای نوسانات زیادی است و به عواملی مثل تغییرات ارز و دلار و…، بستگی دارد و ثابت نیست و قیمت عمده سود پرک ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود .
برای خرید و فروش سود پرک راه های زیادی از جمله خرید و فروش اینترنتی وجود دارد ، که سایت ما انواع این سود در اندازه های مختلف  به صورت کیسه ای برای مصارف مختلف با کیفیت و قیمت عالی برای خریداران داخلی و خارجی به نمایش گذاشته  است ، که با تماس با کارشناسان  می توان از قیمت لحظه ای سود کاستیک پرک آگاه شوید و لذت یک خرید خوب را تجربه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما