فروش سود پرک
خانه / هیدروکسید سدیم / صادرات هیدروکسید سدیم تبریز به بازار های خارجی

صادرات هیدروکسید سدیم تبریز به بازار های خارجی

هیدروکسید سدیم ماده ای صنعتی و پرمصرف است که از ترکیب و برقراری پیوند میان دو یون Na و OH به وجود می آید؛ ایران با ظرفیت بالای خود در تولید انواع محصولات شیمیایی توانسته است با کیفیت ترین کالاها را به خریداران داخلی و خارجی عرضه دارد، هیدروکسید سدیم تبریز یکی از این کالاها است که در کارخانجات بزرگ صنعتی استان تبریز و با استفاده از دانش های روز دنیا و به کار گیری ماشین آلات پیشرفته تولید می شود.

صادرات هیدروکسید سدیم تبریز به بازار های خارجی

ویژگی های سدیم هیدروکسید استاندارد

ویژگی های سدیم هیدروکسید استاندارد هیدروکسید سدیم استاندارد ماده ای پودری و حلال است که در تماس با آب، اتانول و متانول محلولی یک دست را تشکیل داده و به یون های سازنده خود یعنی Na بار مثبت و OH بار منفی تجزیه می شود؛ با توجه به اینکه این ماده جاذب آب است، بهتر است در محیط هایی خشک و به دور از هرگونه رطوبت نگهداری شود.
هیدروکسید سدیم نوعی باز قوی است با حضور خود در فرایندهای مختلف صنعتی، راندمان کاری را بالا برده و به تولید محصولات با کیفیت تری منتهی می گردد؛ شایان ذکر است که بیش از ۲۵ درصد محصولات تولید شده تنها در فعالیت های کاغذسازی مورد استفاده قرار می گیرند.

از آن جایی که این محصول نوعی باز قوی به شمار می رود در ترکیب با آب و برخی فلزات، به ایجاد فعل و انفعالاتی کمک می کند، برای مثال در فعالیت های ذوب آهن و همچنین جداسازی آلومینیوم، وجود NaOH حل فلزات و ترکیبات آمفوتری را آسان می سازد.
از دیگر کاربردهای بارز هیدروکسید سدیم می توان به تولید پاک کننده ها و شوینده ها، تولید سیمان و بتن، تصفیه آب، تخریب بافت های زیستی جانوری و مولکولی و همچنین آماده سازی مواد غذایی اشاره نمود.

فروش مستقیم هیدروکسید سدیم تبریز از کارخانه

فروش مستقیم هیدروکسید سدیم تبریز از کارخانه فروش هیدروکسید سدیم تبریز بدون دخالت افراد واسطه گر و دلالان صورت می پذیرد تا مشتریان قادر بتوانند سفارشات خود را بی دغدغه و به شکلی کاملا مستقیم به ثبت رسانند؛ ایجاد پل ارتباطی میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان یکی از عوامل مهمی است که با تاثیر بر روی قیمت نهایی هیدروکسید سدیم، به امکان خریدی ارزان تر و رضایت بخش تر منتهی می شود.

نکته قابل ذکر دیگر عرضه عمده و فله ای این محصولات است، این بدین معنا است که خریداران قادر اند تمامی محصولات مورد نیاز خود را در حجمی انبوه و با نازلترین قیمت های ممکن خریداری نمایند؛ محصولات نیز در بسته بندی هایی مطمئن و استاندارد در اسرع وقت در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شوند تا موجب رونق هرچه بیشتر صنایعشان گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هیدروکسید سدیم خالص

قیمت هیدروکسید سدیم خالص بر اساس نوع، شیوه بسته بندی و چگونگی عرضه و فروش آن تعیین می شود. معمولا خلوص بالاتر سبب افزایش قیمت خواهد شد. از سوی دیگر فروش بی واسط

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی