فروش سود پرک
خانه / سود پرک / صادر کننده سود پرک ۹۸% خراسان

صادر کننده سود پرک ۹۸% خراسان

سود پرک دارای ظاهری بلوری شکل ، بی بو و دارای رنگ سفید یا شیری است ، اصولا به صورت جامد می باشد و به فرم ورقه ای شکل است ، یک ماده قلیایی و بازی قوی می باشد که دارای خاصیت خورندگی است .سود پرک خراسان یکی از انواع سود پرک های با کیفیت هستند.

صادر کننده سود پرک 98% خراسان

انواع سود پرک از نظر میزان درجه خلوص

انواع سود پرک از نظر میزان درجه خلوص سود پرک در واقع همان هیدروکسید سدیم است که قدرت جذب رطوبت را دارند ،  دمای نگهداری آن باید کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد باشد .
از انواع سود پرک می توان به مایع و جامد آن اشاره کرد ، شکل مایع آن ظاهری مایعی شکل به رنگ روشن دارد و قابلیت انحلال در آب را دارد و شکل جامد آن نیز به صورت پرک مانند و کریستالی شکل است ، و دارای درجه خلوص متفاوتی است مثل ۹۹ ، ۹۸ ، ۵۰ ، ۳۰ و…..
انواع سود پرک به صورت خالص و ناخالص می باشد و به شکل های قالبی ، پرکی ، دانه ای تولید می شود.
توسط آزمایشاتی می توان درجه خلوص آن را تعیین کرد . خالص ترین آن ها  سود پرک ۹۸ درصد می باشد که طبق استانداردهای لازم تولید و روانه بازار می شوند.
سود پرک ۹۸ %  به علت واکنش پذیری بالای خود و قدرت حل شدن خود در آب ، اتانول و گلیسیرین باید از دیگر مواد شیمیایی مثل اسید ها ، مواد آلی ، فلزات و مواد منفجره  جدا گانه نگهداری شود.
دارای کاربردهای زیادی در صنایع مختلف است مثل صنایع کاغذ سازی ، پتروشیمی ، مصارف خوراکی که در تولید مواد لبنی و نوشابه از آن بهره می گیرند و هم چنین برای شستشوی میوه و سبزیجات ،  تصفیه آب و آلومینیوم  ، خنثی سازی اسید ، صنایع دارویی ، قالیشویی ها ، تولید صابون و مواد شوینده به علت قدرت بالای چربی زدایی  ، صنایع تولید سرامیک ، تصفیه روغن ، تولید الکل ، چرم سازی و دباغی ، تولید مواد منفجره ، فرآورده های نفتی ، پردازش پنبه و فلزات ، آبکاری الکترونیکی ، استخراج نفت و گاز ، تولید آفت کش ها و….

فروش سود پرک ۹۸% خراسان با بهترین قیمت

فروش سود پرک 98% خراسان با بهترین قیمت سود پرک به علت کاربرد بالای آن در صنایع  و مصارف مختلف و هم چنین تقاضای بالای آن توسط کارخانه های زیادی تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شود یکی از تولید کنندگان عمده این محصول در خراسان می باشد.
بازار فروش سود پرک خراسان سود آور است و از رونق خوبی برخوردار است.
قیمت سود پرک بستگی به عوامل مختلفی دارد و ثابت نیست و قیمت عمده سود پرک ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود .
ایران به علت دارا بودن نفت و گاز فراوان صنایع پترو شیمی زیادی دارد و به همین علت دارای تولید کنندگان زیادی از سود پرک صنعتی می باشد .
برای خرید این محصول راه های زیادی از جمله خرید و فروش اینترنتی وجود دارد ، که شرکت تولیدی سود پرک خراسان در سایت خود انواع این سود از جمله سود پرک ۹۸% را در اندازه های مختلف برای مصارف مختلف با کیفیت و قیمت عالی برای خریداران داخلی و خارجی به نمایش گذاشته  است ، که با تماس با کارشناسان  می توان از قیمت لحظه ای این محصول آگاه شوید و لذت یک خرید خوب را تجربه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولیدی سود پرک جامد بندر ماهشهر

ویژگی های سود پرک جامد به این صورت می باشد  1.جامد سفید رنگ و بدون بو و به شکل پرک 2 .با دمای ذوب ۱۳۹۰ درجه سانتی‌گراد3 .چگالی ۲,۱۳ گرم بر سانتی

پاسخی بگذارید

آراد شیمی