فروش سود پرک
خانه / سود مایع / عرضه عمده سود مایع ۵۰ درصد صادراتی

عرضه عمده سود مایع ۵۰ درصد صادراتی

سود مایع به دلیل ویژگی هایی که دارد زیاد استفاده می شود و به نوعی می توان گفت بسیار پر اهمیت است. در ادامه می خواهیم به بررسی سود مایع بپردازیم. شرکت پرک سود جزو فروشندگان سود مایع صادراتی است که با کیفیت اعلا عرضه می شود.

عرضه عمده سود مایع 50 درصد صادراتی

معرفی مهمترین کاربرد های سود مایع

معرفی مهمترین کاربرد های سود مایع سود مایع چیست؟

سود مایع حالت مایع سود کاستیک می باشد که به دلیل داشتن خاصیت قلیایی کاربرد زیادی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های سود مایع چیست؟

۱-سود مایع جزو دسته باز های قوی می باشد که قابلیت خورندگی بسیار بالایی دارد و می تواند فلزاتی مانند روی، آلومینیوم  و قلع را دچار خوردگی کند. در طی این پروسه خوردگی فلزات ذکر شده، گاز هیدروژن آزاد می شود که می تواند منجر به انفجار شود.

۲-سود مایع به تنهایی نمی تواند منفجر شود زیرا قابلیت اشتعال زایی ندارد، اما اگر با اسید های مختلفی مثل هیدروکلریک اسید واکنش دهد موجب انفجار و آزادسازی گرمای زیادی خواهد شد.

۳-به دلیل هیگروسکوپیک بودن سود مایع، این ماده می تواند کربن دی اکسید، سولفور و یا رطوبت هوا را به میزان زیادی جذب کند برای اینکه این خاصیت را مشاهده کنید می توانید سود مایع را چند دقیقه در فضای آزاد بگذارید تا این خاصیت را مشاهده کنید.

۴-سود مایع در داخل آب به طور کامل یونیزه می شود و یک باز بسیار قوی محسوب می شود.

مهم ترین کاربرد های سود مایع چیست؟

سود مایع ماده بسیار پر اهمیتی است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین صنایعی که سود مایع در آن ها کاربرد دارد عبارت اند از:

۱٫صنعت تولید مواد شیمیایی

در صنایع شیمیایی از سود مایع به عنوان یک ماده اولیه و پایه برای تولید بسیاری از مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

۲٫صنعت کاغذ و خمیر کاغذ

از سود مایع در صنعت کاغذ و خمیر کاغذ نیز استفاده می شود. از سود مایع در فرایندهای خمیر سازی و سفید کردن، جوهر بری از کاغذهای بازیافتی و همچنین بخش تصفیه آب استفاده می شود.

۳٫ صنایع نساجی

از سود مایع در صنعت نساجی به عنوان فراوری کتان و رنگرزی الیاف مصنوعی مانند نایلون و پلی‌ استر استفاده می‌شود.

۴٫صنعت تولید سفیدکننده

در صنعت تولید سفید کننده از سود مایع جهت تولید سفیدکننده‌ها استفاده می‌شود. سفیدکننده‌ها کاربردهای صنعتی و خانگی فراوانی مانند چربی بری و کنترل قارچ و کپک دارند.

 5.صنعت تولید نفت و صنعت پالایش

در صنعت تولید نفت و پالایشگاه ها از سود مایع به عنوان یک جذب کننده قوی کربن دی اکسید در برش‌های سبک و به عنوان جاذب سولفیدها در خالص سازی برش‌های مختلف نفتی استفاده می‌شود. 

۶٫صنعت تولید آلومینیوم

در صنعت تولید آلومینیوم از سود مایع برای حل کردن سنگ معدن بوکسیت که ماده خام و اولیه تولید آلومینیوم است، استفاده می‌شود.

۷٫تصفیه آب

در تصفیه آب برای تنظیمpH آبهای اسیدی از سود مایع استفاده می شود. این ماده قادر به کاهش میزان فلزات سنگین و سمی موجود در آب آشامیدنی می باشد.

۸٫صابون و شوینده

در صنعت صابون‌سازی، از سود مایع در فرایندی که چربی و روغن‌های گیاهی را به صابون تبدیل میکند، استفاده می‌شود.

فروشنده سود مایع صادراتی ۵۰% در کشور

فروشنده سود مایع صادراتی 50% در کشور شرکت پرک سود در زمینه فروش سود مایع نیز فعالیت می کند و سود مایع ۵۰% را به فروش می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سود مایع و قیمت آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم سود مایع قم از تولید کننده

سود مایع قمیکی از بهترین روش ها در جهان هستند که حدود 50 درصد سود ، کشور امروزه به سود مایع ها اختصاص دارد، همچنین این مجموعه های سود مایع، از تجهیزات زیاد و بس

پاسخی بگذارید

آراد شیمی