فروش سود پرک
خانه / دستگاه تولید آب / عرضه کننده دستگاه تولید آب ژاول در ایران

عرضه کننده دستگاه تولید آب ژاول در ایران

دستگاه تولید آب ژاول یا دستگاه تولید هیپوکلریت سدیم که در ایران به وایتکس و مایع سفید کننده معروف یکی از ضد عفونی کننده های قوی می باشد که امروزه در خانه ها برای ضد عفونی کردن ظروف و یا سینک ظرف شویی ها استفاده می شود. 

عرضه کننده دستگاه تولید آب ژاول در ایران

آشنایی با مهمترین کاربرد های آب ژاول

آشنایی با مهمترین کاربرد های آب ژاول آب ژاول که به همان وایتکس معروف است کاربرد های گوناگونی در زندگی امروزه دارند. این مایع شیمیایی کار خانم های خانه دار را در تمیز کردن و ضد عفونی و گند زدایی کردن خانه آسان تر کرده است. 

از این محلول شیمیایی عمدتا برای ضد عفونی کردن ظروفی که جرم گرفته و یا لکه ی آن پاک نمی شود استفاده می شود. این محلول که بسیار در گند زدایی و بو زدایی قوی است برای تمیز کردن سینک های ظرف شویی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

این مایع در صنعت هم کاربرد دارد. این محلول علاوه بر اینکه بوبر و ضد عفونی کننده و گند زدا است، رنگ بر قوی هم هست. مثلا برای رنگ بری و سفید کردن پارچه ها از این محلول شیمیایی استفاده می کنند. نکته جالب آن است که این محلول در کاغذ سازی هم کاربرد دارد. در کاغذ سازی و برای بازیافت کاغذ، آب ژاول را در خمیر کاغذ می ریزند تا خمیر هم ضد عفونی بشود و هم آب ژاول خمیر را رنگ زدایی و سفید کند. 

بهترین آب ژاول، قوی ترین آب ژاول با غلظت بالا می باشد. هرچه غلظت و قدرت این محلول بیشتر باشد بهتر می تواند رنگ زدایی و لکه بری کند. 

این محلول در شستن لباس های سفید هم کاربرد دارد. لباس هایی که بو گرفته یا لکه ای گرفته است که پاک نمی شود با این محلول پاک می شود. البته باید دقت داشت که به مقدار خیلی کمی از آب ژاول در شستن لباس ها باید استفاده کرد. 

مرکز فروش بهترین دستگاه تولید آب ژاول

مرکز فروش بهترین دستگاه تولید آب ژاول بهترین مرکز فروش دستگاه آب ژاول مرکزی است که دستگاه های با گرانتی و با ضمانتی را به مشتریان عرضه کند. هرچه طول مدت گارانتی بیشتر باشد باعث جذب بیشتر مشتری می شود. 

بهترین مرکز فروش دستگاه آب ژاول باید به گونه ای عمل کند که بیشترین رضایت مشتری را داشته باشد. هرچه خدمات پس از فروش شان را گسترده تر و بیشتر کنند، رضایت مشتری هم بیشتر می شود. 

بهترین مرکز فروش باید قوی ترین و بهترین دستگاه را ارائه کند. باید دستگاهی به مشتریان عرضه کند که بیشترین غلظت و قوی ترین محلول را در گند زدایی تولید کند. 

هرچه مراکز فروش دستگاه آب ژاول بتوانند با کارخانه ها و شرکت های بیشتری قرارداد ببندند و بتوانند به صورت عمده به کارخانه ها دستگاه بفروشند، می توانند به بهترین مرکز فروش دستگاه تبدیل شوند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی