فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پرک / عرضه کننده سود کاستیک پرک ۹۹ درصد

عرضه کننده سود کاستیک پرک ۹۹ درصد

سود پرک یکی از مواد محبوب و مورد استفاده بسیاری از صنایع می باشد ، که به صورت ورقه ای یا گرانول مانند است ، سفید رنگ ،  جامد و کریستالی شکل است که در ظروفی استوانه ای شکل از جنس فولاد یا رزین مقاوم به مواد شیمیایی و قلیایی نگه داری و ذخیره می شود.
سود پرک از نظر درجه خلوص به انواع مختلفی تقسیم می شود مثل سود پرک ۹۹ درصد

عرضه کننده سود کاستیک پرک 99 درصد

مهمترین ویژگی های سود کاستیک پرک ۹۹ درصد

مهمترین ویژگی های سود کاستیک پرک 99 درصد سود پرک در واقع همان هیدروکسید سدیم است که قدرت جذب رطوبت را دارند ،  دمای نگهداری آن باید کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد باشد .
از انواع سود پرک می توان به مایع و جامد آن اشاره کرد ، شکل مایع آن ظاهری مایعی شکل به رنگ روشن دارد و قابلیت انحلال در آب را دارد و شکل جامد آن نیز به صورت پرک مانند و کریستالی شکل است ، و دارای درجه خلوص متفاوتی است مثل ۹۹ ، ۹۸ ، ۵۰ ، ۳۰ و…..
انواع سود کاستیک پرک به صورت خالص و ناخالص می باشد و به شکل های قالبی ، پرکی ، دانه ای تولید می شود.
توسط آزمایشاتی می توان درجه خلوص آن را تعیین کرد . خالص ترین آن ها  سود پرک ۹۹ درصد می باشد که طبق استانداردهای لازم تولید و روانه بازار می شوند.
سود پرک ۹۹ %  به علت واکنش پذیری بالای خود و قدرت حل شدن خود در آب ، اتانول و گلیسیرین باید از دیگر مواد شیمیایی مثل اسید ها ، مواد آلی ، فلزات و مواد منفجره  جدا گانه نگهداری شود.
دارای کاربردهای زیادی در صنایع مختلف است مثل صنایع کاغذ سازی ، پتروشیمی ، مصارف خوراکی که در تولید مواد لبنی و نوشابه از آن بهره می گیرند و هم چنین برای شستشوی میوه و سبزیجات ،  تصفیه آب و آلومینیوم  ، خنثی سازی اسید ، صنایع دارویی ، قالیشویی ها ، تولید صابون و مواد شوینده به علت قدرت بالای چربی زدایی  ، صنایع تولید سرامیک ، تصفیه روغن ، تولید الکل ، چرم سازی و دباغی ، تولید مواد منفجره ، فرآورده های نفتی ، پردازش پنبه و فلزات ، آبکاری الکترونیکی ، استخراج نفت و گاز ، تولید آفت کش ها و….

مرکز فروش سود کاستیک پرک کیسه ای در کشور

مرکز فروش سود کاستیک پرک کیسه ای در کشور سود پرک به علت کاربرد بالای آن در صنایع  و مصارف مختلف و هم چنین تقاضای بالای آن توسط کارخانه های زیادی در درجه خلوص متفاوتی تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می شود ، صادرات سود پرک ایرانی به صورت گسترده صورت می گیرد.
بازار فروش آن سود آور است و از رونق خوبی برخوردار است.
قیمت سود پرک ۹۹ درصد  بستگی به عوامل مختلفی دارد و ثابت نیست و قیمت عمده سود پرک ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود .
برای خرید این محصول راه های زیادی از جمله خرید و فروش اینترنتی وجود دارد ، که سایت ما انواع این سود در اندازه های مختلف  به صورت کیسه ای برای مصارف مختلف با کیفیت و قیمت عالی برای خریداران داخلی و خارجی به نمایش گذاشته  است ، که با تماس با کارشناسان  می توان از قیمت لحظه ای سود پرک کیسه ای آگاه شوید و لذت یک خرید خوب را تجربه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سود کاستیک پرک ۹۹ درصد

فروش سود کاستیک پرک ۹۹ درصد را شرکت های مختلفی انجام می دهند و نرخ این محصول را نیز آن ها تعیین می کنند. سود پرک 99 درصد، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و م

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی