فروش سود پرک
خانه / دستگاه آب ژاول / فروشنده دستگاه آب ژاول ۱۰ درصد

فروشنده دستگاه آب ژاول ۱۰ درصد

دستگاه آب ژاول ۱۰ درصد ویژگی و کاربردهای مختلفی دارد که قصد داریم در این مقاله به معرفی آن بپرداریم. همه ما تا حدودی با آب ژاول آشنا هستیم اما استفاده از آن فراتر از تصور ما می باشد. امروزه مراکز و فروشنده های فعال انواع مختلفی از این محصول را با قیمت و نرخ متفاوتی عرضه می کنند. بهترین شیوه خرید آن چیست؟

فروشنده دستگاه آب ژاول 10 درصد

مهمترین ویژگی های دستگاه آب ژاول ۱۰ درصد

مهمترین ویژگی های دستگاه آب ژاول 10 درصد دستگاه پرکن آب ژاول به صورت کاملاً اتوماتیک در زمینه تولید این مایع بکار گرفته می شود. دستگاهی صنعتی که امکان تهیه آن در چندین سایز برای بکارگیری در کارخانه های تولید مدرن و کارگاه های کوچک وجود دارد.
شاید بارهای اسامی مانند هیپوکلریت سدیم، مایع سفید کننده و وایتکس را شنیده باشید. همه اینها اسامی مختلف آب ژاول هستند که به عنوان ماده ای سفید کننده جهت گندزادیی و رفع بو برای مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
از جمله مهمترین کاربردهای آب ژاول ۱۰ درصد با برندهای مختلف تولیدی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بکارگیری به عنوان رنگ زدا در صنایع تولید پارچه و کاغذ
  • از بین برنده ویروس، باکتری و انواع قارچ ها
  • مناسب برای رفع بو در صنعت تولید فرآورده های لبنیاتی
  • ضد عفونی کردن آزمایشگاه ها
  • بکارگیری در دفع فاضلاب ها با هدف از بین بردن بو

برای تولید این محصول مایع از دمیدن گاز کلر در محلول سدیم هیدروکسید استفاده می کنند. امروزه روش هایی مختلفی را برای این امر بکار می گیرند که یکی از مهمترین آنها روش واکنش سود سوزآور با گاز کلر است.

مرکز خرید انواع دستگاه تولید آب ژاول

مرکز خرید انواع دستگاه تولید آب ژاول دستگاه پرکن مناسب ترین ابزار صنعتی جهت تولید آب ژاول با درجات و خلوص های مختلف است. مهمترین مرحله در فرآیند تولید این محصول، دقت در کنترل ترکیبات است. چرا که اگر تزریق کلر قبل از اتمام عمل پایان نپذیرد، واکنش شیمیایی عکس نشان خواهد داد. به این صورت که میزان دمای مایع افزایش خواهد یافت و محصول تولیدی به شکل بخار تغییر شکل می دهد.
امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید و فرآوری آب ژاول با بهره گیری از دستگاه های مدرن فعالیت دارند. برای خرید دستگاه آب ژاول توجه به برخی ویژگی های کیفی محصولی و فرآیند خط تولید آن اهمیت دارد.
توجه کنید که قیمت خرید این محصولات با توجه به نوسانات بازار با شیب تند در حال افزایش است. بنابراین استعلام قیمت ها و اطلاع از تغییرات بازار قبل از اقدام به سفارش اهمیت زیادی دارد. در این مرکز، متخصصان فروش همواره کاملترین و جدیدترین اطلاعات صنعت تولید آب ژاول ۱۰ درصد را در اختیار خریداران قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز دستگاه آب ژاول ۱۰%

برای اطلاع از قیمت روز دستگاه آب ژاول 10% شما می توانید به صورت حضوری به نمایندگی های معتبر ما که دارای شعبه های متعددی در سراسر کشور می باشد مراجعه کنید. همچنی

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی