فروشنده سود پرک آلومینیوم با بهترین کیفیت

فروشنده سود پرک کلران محصولات خود را با بهترین کیفیت و مرغوبیت به مشتریان و خریداران مختلف معرفی کرده آنها را در بهترین بسته بندی های فوق العاده با قیمت های مناسب و ارزان عرضه می کند.

فروشنده سود پرک آلومینیوم با بهترین کیفیت

همه چیز درباره سود پرک آلومینیوم

همه چیز درباره سود پرک آلومینیوم سود پرک آلومینیوم، به طور سنتی در صابون سازی مورد استفاده قرار می گیرد (صابون فرآیند سرد ، صابون سازی).در قرن نوزدهم برای سطح سخت و نه محصول مایع ساخته شده بود زیرا نگهداری و حمل و نقل آن آسان تر بود. برای ساخت بیودیزل از هیدروکسید سدیم به عنوان یک کاتالیزور برای ترانسفورم شدن متانول و تری گلیسیریدها استفاده می شود. این تنها با هیدروکسید سدیم بی آب کار می کند، زیرا در ترکیب با آب، چربی به صابون تبدیل می شود که با متانول لکه دار می شود. NaOH بیشتر از هیدروکسید پتاسیم استفاده می شود زیرا ارزان تر است و به مقدار کمتری نیاز است.

مصارف غذایی هیدروکسید سدیم شامل شستشو یا لایه برداری شیمیایی از میوه و سبزیجات ، شکلات سازی و پردازش کاکائو ، تولید رنگ آمیزی کارامل ، پوسته پوسته شدن مرغ ، پردازش نوشیدنی های نرم و بستنی ضخیم است. زیتون ها اغلب برای نرم شدن در هیدروکسید سدیم خیس می شوند.  قبل از پخت و پز ورق های چربی آلمانی قبل از پخت با محلول هیدروکسید سدیم لعاب می شوند تا شفاف شوند. به دلیل دشواری در به دست آوردن هیدروکسید سدیم درجه مواد غذایی در مقادیر کمی برای مصارف خانگی ، کربنات سدیم اغلب به جای هیدروکسید سدیم مورد استفاده قرار می گیرد.

سود پرک آلومینیوم برای خمیر چوب برای تهیه کاغذ یا الیاف احیا شده به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. همراه با سولفید سدیم، سود درجه یک پرک آلومینیوم، یکی از عناصر اصلی محلول سفید است که برای جداسازی لیگنین از فیبرهای سلولز در فرآیند کرافت استفاده می شود. همچنین در چند مرحله بعدی فرآیند سفید کردن خمیر قهوه اي ناشی از فرآیند خمیر نقش مهمی دارد. این مراحل شامل تصحیح اکسیژن، استخراج اکسیداتیو و استخراج ساده است که همگی در انتهای مراحل به یک محیط قلیایی قوی با pH> 10.5 نیاز دارند.

در فرآیند های شیمیایی، از سود پرک آلومینیوم، در پالایش آلومینا حاوی سنگ معدن (بوکسیت) برای تولید آلومینا (اکسید آلومینیوم) استفاده می شود که ماده اولیه مورد استفاده در تولید فلز آلومینیوم از طریق فرآیند الکترولیتیکی هال-هرولت است. از آنجا که آلومینا آمفوتریک است، در هیدروکسید سدیم حل می شود و ناخالصی های کمتری در pH بالا مانند اکسیدهای آهن در محلول کمتر حل می کند و به شکل گل قرمز بسیار قلیایی باقی می ماند.

مرکز خرید انواع سود پرک در کشور

مرکز خرید انواع سود پرک در کشور مرکز خرید سود پرک گوهر در بسیاری از شهرهای بزرگ کشورمان ایجاد شده و امروزه فروش سود پرک با گسترش زیادی روبرو شده است زیرا قابلیت ها و کاربردهای زیادی در صنایع مختلف برای تولید کننده داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما