فروش سود پرک
خانه / سود پرک تابش / فروش اینترنتی سود پرک تابش در ایران

فروش اینترنتی سود پرک تابش در ایران

سود پرک تابش به دلیل نحوه ی تهیه آن و آنالیز دقیقی که دارد بسیار مرغوب بوده و توسط این شرکت که در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده تولید می گردد .این محصول علاوه بر فروش حضوری، به صورت اینترنتی و غیرحضوری نیز به فروش می رسد.
سود پرک (سدیم هیدروکسید) و سود جامد کلوخه با خلوص ۹۸تا ۹۹ درصد توسط شرکت تابش در ایران تولید می شود.سود پرک باز قوی بوده که نقطه ذوب آن ۳۱۸ درجه سانتی گراد می باشد و در آب کاملا حل می شود و PH 14 داشته که این نشانه ی قوی بودن این باز است.
علاوه بر مصارف توسط هموطنان در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد مانند: صنایع غذایی، کاغذ سازی، صنایع داروسازی، صابون و مواد شیمیایی، ابریشم مصنوعی، مواد پتروشیمی و پارچه و کاغذ سازی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل کاربرد گسترده ای که دارد تولید عمده آن نیز توسط شرکت تابش در حال انجام است.
سودپرک در اندازه ها و بسته بندی های مختلف تولید می شود و به دلیل اینکه می تواند مواد را در خود حل کند جنس کیسه های مصرفی باید خاص باشد. کیسه ها دوجداره بوده و از جنس پلی اتیلن- پلی پروپیلن می باشد.

سود پرک تابش

مزیت های خرید سود پرک تابش

شرکت تابش شیمی در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان سود پرک در نزدیکی پایتخت می باشد

  • کیفیت بالای محصول
  • امکان خرید حضوری و غیر حضوری
  • کمک به گسترش شرکت تابش

به دلیل گسترش امکانات خرید و فروش اینترنتی این امکان برای هموطنان عزیز وجود دارد تا از این طریق خرید کنند.

سود پرک تابش

مزیت های خرید اینترنتی سود پرک تابش

فروش اینترنتی سودپرک تابش در ایران به راحتی صورت می پذیرد.

  • صرفه جویی در هزینه ها
  • صرفه جویی دز زمان
  • تهیه محصول با کیفیت
  • تحویل در محل

کشورهای زیادی در تولید و صادرات سود پرک نقش دارند که ایران نیز در این گروه قرار می گیرد. سود پرک تابش علاوه بر فروش در داخل کشور به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

سود پرک تابش

فواید صادرات سود پرک تابش

صادرات در این زمینه سودآوری بسیار زیادی دارد.

  • کمک به رونق اقتصادی
  • افزایش میزان اشتغال زایی
  • شناسانده شدن این برند و نیز کشور ایران به جهان

این شرکت با توان تولید ۳۰تن سود پرک خالص در روز آماده همکاری با شرکت ها، کارخانه ها می باشد. توانایی در فروش اینترنتی این محصول و همچنین صادرات آن موجب شده تا شرکت تابش جزء برترین شرکت های تولید سود پرک به حساب آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع سود پرک تابش

سود پرک، نوعی چربی گیر صنعتی است. از کارایی های این ماده می توان به انحلال پذیری چربی در سطوح فلزی و کف اشاره کرد. سود پرک، به صورت جامد، بی بو و رنگ است. قیمت انواع سود پرک تابش را مراکز فعال در این مسیر به خوبی ارائه می دهند و بی شک دریافت یک نرخ مطلوب را با همکاری چندین شرکت تخصّصی می توانیم ایجاد کنیم. مراکز تخصّصی در مسیر ارائه عمده انواع سود پرک یکی از فرصت های خوب بازار را برایمان فراهم آورده اند که باید از این شرایط کاربردی در اقتصاد استفاده ای خوب را کسب کنیم و به پیشرفت برسیم. بی شک قیمت مناسب برای خرید سود پرک شرکت هایی مثل تابش شاید بیشتر مورد توجّه فعالان باشد و این موضوع باید از سوی مراکز متخصّص دنبال شود.

پاسخی بگذارید

آراد شیمی