فروش سود پرک
خانه / سود پرک صنعتی کلر پارس / فروش سود پرک صنعتی کلر پارس

فروش سود پرک صنعتی کلر پارس

یکی از ترکیبات شیمیایی که بیشترین کاربرد را در صنایع کاغذ سازی دارد سدیم هیدروکسید یا سود پرک می باشد. این ترکیب در فرآیندهای سفید کردن انواع کاغذهای بازیافتی به کار می رود. سود پرک کلر پارس دارای چه ویژگی هایی است و از کجا می توان این محصول را تهیه کرد؟

فروش سود پرک صنعتی کلر پارس

سود پرک صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

سود پرک صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

از جمله ترکیباتی که در سطح بسیار گسترده ای در صنایع غذایی، شیمیایی و تولیدی به ویژه صنعت کاغذسازی کاربرد فراوان دارد میزان تقاضا برای آن روز به روز بیشتر می شود سود پرک صنعتی می باشد.

شکل ظاهری این ترکیب شیمیایی جامد و رنگ آن شیری رنگ یا سفید می باشد که طی فرآیند الکترولیز محلول کلرید سدیم به وسیله الکترولیت مناسب به دست می آید.

از ویژگیهای این محصول خاصیت خورندگی بسیار قوی آن می باشد و به همین خاطر به آن سود سوز آور نیز می گویند.

این ترکیب به صورت گرانول های محدب شکل یا تکه های پرک جامد در بازار وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های این ترکیب قابلیت جذب رطوبت بالا آن می باشد. به طور میانگین درجه خلوص سود پرک در بازار ۵۰ درصد می‌باشد. اما بر اساس سفارش مشتریان برخی کارخانه ها آن را در درجه خلوص ۹۷ یا ۹۹ درصد تولید می کنند.

این ترکیب جامد شیمیایی در دماهای مستقیم ۳۱۸ درجه سانتیگراد به حالت مایع در می‌آید.

سود پرک  به آسانی در آب حل می شود اما در حلال های غیر قطبی نامحلول است در برخی حلال های قطبی مانند اتانول و متانول به میزان کمی حل می شود.

از ویژگی‌های این ترتیب ایجاد یک واکنش بسیار گرمازا در نتیجه انحلال آن در آب می باشد و در اثر تماس با پوست باعث ایجاد قرمزی شدید و سوزش می گردد.

مرکز خرید سود پرک کلر پارس در ایران

مرکز خرید سود پرک کلر پارس در ایران

چنانچه در زمینه تهیه انواع ترکیبات شیمیایی برای کارخانجات مختلف به ویژه کارخانجات کاغذ سازی مشغول به کار هستید و یا به صادرات این محصولات به کشورهای همسایه اشتغال دارید. استفاده از سود پرک کلر پارس می تواند گزینه بسیار مناسبی برای توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

برای خرید این محصول می توانيد با مرکز خرید سود پرک کلر پارس ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت فروش آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید