فروش سود پرک
خانه / سود پرک نیرو کلر / فروش سود پرک نیرو کلر در کیسه ۲۵ کیلویی

فروش سود پرک نیرو کلر در کیسه ۲۵ کیلویی

از سود پرک برای تولید نمک سدیم، مواد شوینده صنعتی و خانگی و برای تولید کاغذ نیز استفاده می شود. از ویژگی ظاهری این ماده می توانیم بگوییم که: سود پرک نیرو کلر ماده ای سفید رنگ و جامد می باشد که حل شونده می باشد. وجود این ماده در کشور به دلیل خصوصیاتی که دارد ضروری می باشد.

فروش سود پرک نیرو کلر در کیسه 25 کیلویی

باکیفیت ترین سود پرک چه ویژگی هایی دارد؟

باکیفیت ترین سود پرک چه ویژگی هایی دارد؟ از نام های دیگر سود پرک می توانیم موارد زیر را بیان کنیم: نام علمی آن هیدروکسید سدیم می باشد، نام صنعتی آن سود سوز آور است و سایر نام های آن سود پرک، سود کاستیک، سود پرک جامد، کاستیک سودا، سود جامد کاستیک می باشد.

سود پرک در صنعت ما نقش بسیار پر رنگی دارد و در تولیدات صنایع مختلف از این ماده استفاده می شود که وجود این ماده یرای تولید بعضی از محصولات ضروری است، از جمله: ۱- برای تولید کاغذ و کارتن استفاده می شود. ۲- در صنایع رنگرزی مورد استفاده می باشد. ۳- در صنایع چرم و نساجی کاربرد زیادی دارد. ۴- خنثی سازی اسید و باطری سازی ۵- در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ۶- در صنایع مواد غذایی، کنسرو سازی، صنایع شیر و لبنیات ۷- در تولید چربی گیر ها و صنایع وابسته ۸- در کارخانه الکل سازی، دارو سازی و مواد آرایشی بهداشتی نیز کاربرد فراوانی دارد. ۹- در تولید نوشابه، کارخانه قند و شکر و کارخانه روغن. ۱۰- در تولید، صنایع فلزی و شیشه، روی، آلومینیوم، گالوانیزه و آبکاری نیز کاربرد فراوانی دارد.

سود پرک دارای ویژگی های فراوان و متنوعی می باشد به همین دلیل در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. از مزیت های سود پرک می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

سود پرک چربی بر بسیار قوی ای است که کمک زیادی در آشپز خانه به ما می کند، تنظیم کننده ph می باشد و محیط هایی که اسیدی هستند را خنثی می کند.

سود پرک ها، با استفاده از تکنولوژی و دانش روز دنیا تولید می شوند و فاقد هر گونه مواد جیوه ای و فلزات سنگین و مواد سمی می باشند.

سود پرک در اندازه و شکل های مختلف بسته بندی می شوند که اکثر اوقات در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی هستند.

مرکز خرید سود پرک نیرو کلر با بهترین قیمت

مرکز خرید سود پرک نیرو کلر با بهترین قیمت سود پرک نیرو کلر، توسط کارخانه های زیادی در سطح کشور با برند های مختلف تولید می شود. این سود پرک ها دارای کیفیت بالایی است و پس از تولید در داخل کشور عرضه می شود. این محصول به خارج از کشور هم صادر می شود و سود زیادی نیز به دست می آورند.

قیمت سود پرک، با توجه به کارایی که دارد مناسب می باشد. برای خرید سود پرک حتما باید از برند های شناخته شده و معتبر خرید کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده سود پرک نیرو کلر

سود پرک چیست؟ سود پرک نیرو کلر یک جامد سفید رنگ است که محلول در آب می باشد.سودا کاستیک دی اکسید کربن و آب را از هوای اطراف جدب میکند. این جامد به جز آب در

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی