فروش عمده سود پرک در اراک

خرید عمده سود پرک اراک در نهایت کیفیت و مرغوبیت از طریق این شرکت امکان پذیر است. فروش عمده و کلی این محصول سود بسیار عالی برای هر دو طرف دارد. کاربرد سود پرک جهت کاربرد های حیاتی و آزمایشگاهی و صنعت و بسیاری دیگر از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.این محصول دارای انواع مختلفی بوده و جهت استفاده های فراوانی با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.

فروش عمده سود پرک در اراک

کاربرد سود پرک در صنعت

کاربرد سود پرک در صنعت کاربرد سود پرک در صنعت بسیار مفید و کاربردی می باشد، از این ماده سفید رنگ که به صورت پودر می باشد و نام دیگر آن سود سوز آور است در؛

  • فرآیندهای پالایشی
  • تولید کاغذ و کارتن ها
  • صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی
  • ساخت الکل های صنعتی
  • چربی گیر قوی
  • ساخت مواد شیمیایی آلی
  • تولید صابون ها، شامپوها، سفید کننده ها
  • صنعت رنگسازی
  • حذف ترکیبات اسیدی از گازهای سوختی
  • کاربرد در لوله های مسدود شده جهت بازکردن راه بسته شده

سود پرک صنعتی سفید رنگ که در گذشته به اسم سدیم هیدروکسید معروف بوده بسیار کاربردی می باشد، این اکسید در برابر آب بسیار محلول است. 

از این محصول علاوه بر استفاده در صنعت از جمله: باتری، شیشه، رنگ ها، موم ها، پلاستیک، چینی و سرامیک، نرم کننده ها، سیمان، چسب و غیره در بسیاری از محصولات پزشکی و دارویی و بهداشتی استفاده می گردد.

این محصول همچنین  کاربرد های ارزشمند بسیار فراوانی دیگری دارد که از جمله آن می توان به مواردی اشاره کرد؛  در تهیه  انواع مواد منفجره، سایر کودهای شیمیایی، صنعت  لاستیک سازی،  مواد کاربردی شوینده ها، صنعت چرم سازی، صنایع فلزی و معدنی، مواد نساجی ها، باتری اتومبیل ها، صنایع آبکاری، صنایع مهمات، صنایع تولید انواع مواد شیمیایی، در تولید ضد یخ ، صنایع دارویی و آزمایشگاهی، داروی آلومینیومی، صنعت آهن و فولات، صنایع کاغذ سازی و رول دستمال کاغذی، روزنامه ، جعبه  مقوایی، کاغذ تحریر و سایر مقواها را می توان نام برد.

بهترین عرضه کنندگان سود پرک در اراک

بهترین عرضه کنندگان سود پرک در اراک بهترین عرضه کنندگان سود پرک در اراک در این مجموعه فروش حضور دارند تا با شما عزیزان از طریق این نمایندگی مستقیم فروش تماس برقرار کرده و بهترین کیفیت از محصول تولیدی را در اختیارتان قرار دهند.

جهت خرید بهترین نوع سود پرک 98 درصد می توانید با مدیر فروش این محصول تماس حاصل کرده و تمام اطلاعات خرید و نوع مرغوبیت کالا را به دست آورید. خرید سود پرک جهت استفاده در صنایع مورد توجه بسیار حائز اهمیت بوده و در مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد.

این محصول در حجم های بسیار متنوع و بسته بندی های مختلف با درجه خلوص متفاوت نسبت به نوع بهداشتی آن عرضه می گردد.سود پرک در گرید صنعتی آن بسیار قیمت پایین تری نسبت به گرید بهداشتی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما