فروش سود پرک
خانه / سود پرک کاستیک / فروش مستقیم سود پرک کاستیک از کارخانه

فروش مستقیم سود پرک کاستیک از کارخانه

فروش مستقیم سود پرک کاستیک از کارخانه چند سالی است که مشتریان زیادی دارد و خریداران جهت خرید بصورت عمده بعد از ثبت سفارش محصول خود را دریافت مینمایند. البته مشتریان دائمی مشمول تخفیفات ویژه ای هستند. خرید مستقیم مزایای زیادی دارد که مهمترین آن قیمت ارزانتر محصول است. قیمت سود پرک کاستیک در بازار بالاتر از قیمت مستقیم از کارخانه است. با توجه به شرایط جدید فروش کارخانه امیدواریم مشتریان جدید بیشتری را جذب کنیم. هدف ما در این مجموعه جلب رضایت مشتری و ارائه محصولی در خور مصرف کننده ایرانی است.

فروش مستقیم سود پرک کاستیک از کارخانه

مهمترین موارد مصرف سود پرک در کشور

مهمترین موارد مصرف سود پرک در کشورسود پرک که یک ماده قلیایی و خاصیت واکنش بالا دارد کاربردهای زیادی در صنعت دارد. در صنایع کاغذ سازی و تولید خمیر کاغذ، تولید آلومینیوم، تصفیه آب شرب مصرفی  و…. کاربرد دارد

بویژه از سود پرک کاستیک ‌در صنعت صابون سازی و صنایع نفت و گاز و سرامیک سازی و… استفاده میشود. این سود با تبدیل کردن چربی هایی که موجب انسداد لوله های فاضلاب میشود، به مواد صابونی محلول در آب، انسداد را از بین میبرد. در صنعت داروسازی جهت تولید اسپرین و مواد انعقاد خون استفاده میشود.  از سود پرک جهت استحکام پارچه و الیاف و سفید کردن و براقی پارچه در صنعت پارچه بافی استفاده میشود. از این سود جهت جذب دی اکسید کربن در برش های سبک در صنعت پالایش هم استفاده میشود. برای کنترل میزان اسیدیته آب در تصفیه خانه ها و از بین بردن فلزات سنگین از آب استفاده میشود. در تهیه آب ژاول که یک‌ماده ضد عفونی کننده است هم کاربرد دارد. در تولید سلول های سوختی در توربین های بادی هم از سود پرک بهره میگیرند. بسیار میتوان از کاربردهای سود پرک در کشور عزیزمان ایران نام برد.

خرید سود پرک کاستیک زیر قیمت بازار

خرید سود پرک کاستیک زیر قیمت بازار

بازار خرید سود پرک در ایران خوب است و مشتریان زیادی در سرتاسر کشور برای آن وجود دارد. با توجه به ارائه این محصول در بازار و افزایش تولید طی سالهای اخیر قیمت ها پایین تر آمده است و جهت تهیه سود پرک با قیمتی مناسب و گاها زیر قیمت بازار میتوانید به بازار بزرگ تهران سری بزنید و خریدی مقرون به صرفه و مطمئن داشته باشید.

در سال تولید اقتصادی با حمایت های دولت توانستیم در زمینه صادرات گامهای موثری برداریم و حتی به اروپا صادرات داریم و عرضه محصول در بازار عراق هم مورد توجه است و از اینرو سبب اشتغال زایی در این زمینه شده ایم. بدلیل خواستگاه این محصول و توان تولید داخلی توجه و حمایت دولت قابل ستایش و ارزشمند است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین سود کاستیک پرک اصفهان

فروش  بهترین سود کاستیک پرک اصفهان توسط متخصصین ما امکان پذیر  شده است و مشاوران فروش ما شما را در همه زمینه ها راهنمایی می کنند تا بتوانید خرید خوبی

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی