فروش سود پرک
خانه / سود پرک شده / فروش ویژه سود پرک در تبریز

فروش ویژه سود پرک در تبریز

در فروش ویژه سود پرک تبریز قیمتی که برای این محصول ارائه می ‌شود بسیار مناسب و مقرون به صرفه ‌تر از زمانی است که در فروش عادی تهیه شود. سود پرک در دو نوع بسته بندی و فله ای عرضه می شود.

فروش ویژه سود پرک در تبریز

آنچه که باید درباره سود پرک بدانید

آنچه که باید درباره سود پرک بدانید

هیدروکسید سدیم پرک که به آن سود پرک نیز گفته می‌ شود از جمله مواد شیمیایی است که به صورت ورقه های نازک سفید موجود می ‌باشد. از ویژگی سود پرک می توان به جاذب بودن آن در برابر رطوبت اشاره کرد. این محصول دارای قابلیت انحلال بسیار زیادی می باشد و در آب واکنش بسیار زیادی نشان می ‌دهد. با فرمول شیمیایی NAOH شناخته می‌ شود. دمای ذوب آن بالا و  چگالی آن خیلی سنگین است. خیلی سریع توسط هوا جذب می ‌نماید.

این محصول در تماس با پوست اثرات مخربی را به جا می گذارد و سبب خورندگی آن می شود . باید از دسترس کودکان دور نگه داشته شود و بزرگسالان نیز در مصرف آن باید احتیاط کنند، زیرا اثرات بسیار زیان باری را به بدن وارد می کند.

از جمله مواد شیمیایی است که در صنایع مختلف کاربرد های گوناگونی دارد و از آن استفاده های فراوانی می شود. از جمله کاربرد های سود پرک در صنایع مختلف می توان به نقش این محصول در تولید صابون، مواد شیمیایی، فراوری آلومینیوم است. از دیگر کاربرد سود پرک می توان به خنثی سازی اسید و از بین بردن اثرات مخرب آن اشاره کرد.

کاربرد آن در صنایع کاغذ سازی سبب ایجاد کاغذ مطلوب و مناسب می باشد. هزینه ‌های تولید را تا حدود بسیار زیادی کاهش می ‌دهد.

نقش بسیار تاثیر گذاری در نظافت و شستشو دارد.

بررسی قیمت انواع سود پرک در تبریز

بررسی قیمت انواع سود پرک در تبریز

قیمت انواع سود پرک در تبریز به علت شرایط اقتصادی که امروزه به وجود آمده است، مدام در حال تغییر می باشد. علاوه بر شرایط اقتصادی عوامل دیگری نیز در تغییر قیمت این محصول تاثیر گذار هستند که از جمله آنها می ‌توان به جنس این محصول اشاره کرد. برای این که بتوانیم اطلاع دقیقی از قیمت محصول به دست آورید بهترین راه این است که آن را به صورت روزانه به دست آورید.

این محصول همان طور که اشاره کردیم در دو نوع بسته بندی شده و فله ای عرضه می شود. نوع بسته بندی شده آن هزینه‌ ای بالاتر دارد، زیرا مکانیزم بسته ‌بندی هزینه ‌بر است.

اگر قصد خرید این محصول با قیمت مقرون به صرفه را دارید، بهتر است آن را به صورت فله تهیه کنید، زیرا قیمت آن مناسب تر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز تجاری سود پرک در اراک

سود پرک یکی از اشکال هیدروکسید سدیم است که تولید می گردد. سود پرک کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد. سود پرک به این دلیل نامگذاری شده است که به صورت پرک و نازک

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی