فروش ویژه سود پرک صادراتی

فروش ویژه سود پرک صادراتی در کیسه های مختلف و مجهز صورت می گیرد. آنها از درجه خلوص بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل در شرکت های مختلفی از چنین ماده شیمیایی استفاده می کنند. اما سود پرک مایع را نیز عرضه کننده به فروش می رساند که این فرآورده هم کیفیت بی نظیری دارد. در کل، تاجران این عرصه می توانند از بهترین مرکز، سود پرک با کیفیت را راحت به دست آورند.

فروش ویژه سود پرک صادراتی

نکته هایی که باید درباره سود پرک بدانید

نکته هایی که باید درباره سود پرک بدانید در اینجا نکته هایی که باید درباره سود پرک بدانید را خدمت شما‌ عرض می کنیم. این محصول به نام سود سوز آور و کاستیک سودا به فروش می رسد. البته به دلیل داشتن موارد کاربرد زیاد، یکی از مواد اصلی در کارخانه جات مختلف به شمار می رود. قابل ذکر است، به آن سدیم هیدروکسید هم می گویند و فرمول شیمیایی محصول Noah است.

رنگ آن سفید بوده و حالت تکه های کوچک و بزرگ را دارد. به این علت، معروف به پرک شده است. دمای ذوب فرآورده 1390 درجه سانتی گراد‌ بوده و چگالی آن 2.13 می باشد. چنین ماده با بالاترین درجه خلوص یعنی بیشتر از 95 درصد ارائه می گردد.

اما در کارخانه متعدد و امور متفاوتی شاهد این هستیم که از سود سوز آور استفاده می نمایند و ما در زیر به چند مورد از کاربردهای آن اشاره می کنیم:

  • در کنترل ph آب
  • خنثی‌ سازی هر گونه اسید
  • گاز زدایی
  • ساخت خمیر سلولزی و همچنین کاغذ
  • در صنایع نفت و گاز برای زدودن آلاینده های اسیدی
  • ساخت شوینده های گوناگون به ویژه صابون
  • در صنعت ساخت ابریشم مصنوعی و همینطور سلوفان

البته در تصفیه آب، تولید مواد غذایی، معدن، ساخت شیشه، فلزکاری و غیره صنایع دیگر هم به شکل زیادی از این ماده شیمیایی استفاده بعمل می آورند.

عرضه کنندگان مستقیم سود پرک صادراتی

عرضه کنندگان مستقیم سود پرک صادراتی بزرگترین مرکز عرضه کننده مستقیم سود پرک صادراتی این محصولات را در کیسه هایی قرار می دهد که حرارت، رطوبت و سایر عوامل دیگر به آن آسیبی نمی رساند. البته کالایی که به فروش می رود، از کیفیت بالایی برخوردار است و این دلیل اصلی فروش مناسب در کشورهای متعدد می باشد.

در کنار این، ساخته شده توسط برترین کارخانه است و موارد استفاده از آن نیز همانطور که اشاره شد، زیاد بوده و ارزش فراوانی در صنایع مختلف دارد. به هر صورت، ماده شیمیایی مطرح بحث را شرکت های تجاری می توانند بدون واسطه و با هزینه های کم، به روش عمده خریداری کنند.

این مجموعه بهترین های سود کاستیک را به سراسر کشور توزیع می کند. درخواست مشتریان را نیز بدون محدودیت از همه نقاط ایران می پذیرد. ولی برای ثبت سفارش باید با شماره های زیر تماس گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما