فروش ویژه سود کاستیک پرک تبریز

سود پرک تبریز:

سود پرک ماده ای سفید و به شکل جامد است و به دلیل شکل ظاهری آن که پرک پرک است به این اسم، نامگذاری شده است.

این محصول به دلایلی به صورت عمده خرید و فروش می شود و در صنایع مختلفی کاربرد دارد از قبیل: تولید کاغذ، تولید آلومینیوم، صنایع دارو سازی و…….

این ماده قدرت قلیایی بالایی دارد، و در صورت ترکیب شدن با آب اگر روی پوست بریزد پوست را می سوزاند، خاصیت تمیز کنندگی و چربی زدایی دارد، واکنش پذیری بسیار زیادی دارد.

فروش ویژه سود کاستیک پرک تبریز

چگونگی تولید سود کاستیک پرک

چگونگی تولید سود کاستیک پرک برای تولید سود پرک، ابتدا سود مایع را با استفاده از تانکر های مخصوص به کارخانه های تولیدکننده می فرستند.

کاستیک سودای غلیظ و بدون آب را که حرارت بالایی دارد، در یک دستگاه پرک کننده، توسط آب سرد شده و در دمای ذوبش به سود پرک تبدیل می کنند.

سود کاستیک پرک بعد از تبدیل شدن به ورقه های پرک، در کیسه های ۲۵ کیلویی دوجداره از جنس پلی اتیلن و پروپیلن بسته بندی می شوند.

این کیسه ها از جذب رطوبت توسط سود پرک داخل، جلوگیری می کند و مانع سفت شدن مواد داخل می شود.

سود پرک در صنایع مختلفی کاربرد دارد از جمله؛ در ساخت شمع و صابون، برای از بین بردن چربی ها و گرفتگی لوله ها از سود پرک استفاده می کنند.

هم چنین در صنایع رنگ رزی، صنایع باطری سازی، صنایع غذایی؛ کنسرو سازی، نوشابه سازی، صنایع بهداشتی؛ الکل سازی، آرایشی بهداشتی و……. کاربرد فراوان دارد.

شرکت پخش سود پرک تبریز در کشور

شرکت پخش سود پرک تبریز در کشور سود پرک در تبریز، در کارخانه های زیادی تولید می شود که علاوه بر عرضه در داخل کشور به کشورهای دیگر نیز این محصول را صادر می کند.این کارخانه ها در تولید سود پرک بسیار موفق و پر رونق بوده اند.

صنعتگران بسیاری سود پرک تولید می کنند ولی سود پرک تبریز در این زمینه فعالیت بسیاری دارد و محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

مواد گوناگونی در صنعت برای تهیه محصولات، استفاده می شوند و چه خوب است که از بهترین مواد با کارایی و کیفیت عالی به کار برده شود.

در کشور ایران علم و صنعت روز به روز در حال پیشرفت است و شهر تبریز از سالیان دور با استفاده از امکانات و وسایل به روز، سود پرک تولید می کرده است.

تقاضا برای خرید سود پرک در صنایع گوناگون بسیار زیاد است به همین دلیل آن را در شکل های مختلف و در کیسه هایی با وزن های متفاوت تولید می کنند.

آسان ترین راه برای خرید سود پرک، مراجعه به سایت فروش سود پرک تبریز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما