فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک / فروش کلی سود کاستیک صادراتی

فروش کلی سود کاستیک صادراتی

سود کاستیک از نمونه مواد شیمیایی و پرکابرد، در صنایع مختلف می باشد و از خاصیت قلیایی برخوردار بوده و هم چنین از حلال های خوبی برای چربی محسوب خواهد شد و در میان نمونه های موجود در بازار، سود کاستیک صادراتی بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده است.

فروش کلی سود کاستیک صادراتی

معرفی مهمترین کاربرد های سود کاستیک

معرفی مهمترین کاربرد های سود کاستیک سود کاستیک که با نام  هیدروکسید سدیم هم شناخته می شود، با توجه به خاصیت قلیایی بالایی که دارد، از واکنش پذیری زیادی برخوردار بوده و بنابراین از آن می توان در صنایع مختلف استفاده نمود و در حقیقت این ماده سفید رنگ، تقریبا در ساخت هر ماده شیمیایی نقش عمده ای را ایفا خواهد کرد و البته در صنعت، سود کاستیک را به دو صورت مایع  و جامد تولید می کنند.

 از کابرد های سود کاستیک در صنایعی مانند تولید کارتن و کاغذ استفاده می گردد، البته در صنعت کاغذ سازی در روش های شیمیایی خمیر کاغذ، از سود کاستیک استفاده می کنند و یا در صنایع دیگری مانند صنعت رنگرزی، صنعت چرم، نساجی، صنایع  نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت باطری سازی و خنثی سازی اسید، در تولید چربی گیر ها و سایر صنایع وابسته به آن، در صنایع غذایی که از سود کاستیک در شیر، کنسرو سازی و یا تلخی گرفتن از زیتون استفاده شده، در صنایع دارو سازی و الکل سازی و صنایع وابسته به تولید لوازم آرایـشی و بهداشتی و هم چنین در صنایع فلزی مانند روی، آلومینیوم، گالوانیزه و آبکاری های مربوط به فلزات و صنعت شیشه سازی هم از سود کاستیک استفاده خواهند کرد.

البته لازم به ذکر است که، در مطالب بالا، فقط بخشی از کاربرد سود کاستیک در صنایع مختلف را نام بردیم و در ضمن باید به یاد داشته باشیم که سود کاستیک  اثر خورندگی بالایی داشته و به سرعت می تواند رطوبت هوا را جذب نماید. 

تولید کننده بهترین سود کاستیک صادراتی در کشور

تولید کننده بهترین سود کاستیک صادراتی در کشور با توجه به پرکاربرد بودن سود کاستیک در صنایع مختلف، شرکت های زیادی، روی به تولید سود کاستیک نمودند و با پیشرفت علم شیمی در کشور، هر روزه شاهد بالاتر رفتن کیفیت این ماده ارزشمند شدیم، به طوری که در حال حاضر بهترین سود کاستیک توسط صنعتگران ایرانی تولید گردیده و این ماده نه تنها در کشور مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه سود کاستیک صادراتی را به کشور های دیگر هم عرضه خواهیم کرد و در واقع تولید سود کاستیک صادراتی باعث گردید، تا گامی در راستای صادرات غیر نفتی برداریم و هم چنین با بالاتر رفتن کیفیت سود کاستیک، کیفیت صنایع وابسته به این ماده هم از کیفیت بهتری بهره خواهند برد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش سود کاستیک پرک همدان

در نمایندگی فروش سود پرک همدان، انواع سود به روش اینترنتی و حضوری عرضه می شود.مشتریان می توانند با اطمینان خاطر این محصول را در شکل های مختلف تهیه کنند. این نوع

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی