فروش سود پرک
خانه / سود پرک / قیمت انواع سود پرک تابش

قیمت انواع سود پرک تابش

سود پرک، نوعی چربی گیر صنعتی است. از کارایی های این ماده می توان به انحلال پذیری چربی در سطوح فلزی و کف اشاره کرد. سود پرک، به صورت جامد، بی بو و رنگ است. 

قیمت انواع سود پرک تابش را مراکز فعال در این مسیر به خوبی ارائه می دهند و بی شک دریافت یک نرخ مطلوب را با همکاری چندین شرکت تخصّصی می توانیم ایجاد کنیم.

مراکز تخصّصی در مسیر ارائه عمده انواع سود پرک یکی از فرصت های خوب بازار را برایمان فراهم آورده اند که باید از این شرایط کاربردی در اقتصاد استفاده ای خوب را کسب کنیم و به پیشرفت برسیم.
بی شک قیمت مناسب برای خرید سود پرک شرکت هایی مثل تابش شاید بیشتر مورد توجّه فعالان باشد و این موضوع باید از سوی مراکز متخصّص دنبال شود.

قیمت انواع سود پرک تابش

بهترین تولیدکننده شود پرک در ایران

بهترین تولیدکننده شود پرک در ایراندر ایران به دلیل این که ذخایر عظیم نفت و گاز وجود دارد، صنایع پتروشیمی فعالیت گسترده ای دارند. برای همین، تولید کنندگان مطرحی در عرصه کاستیک و سود پرک کار می کنند. 

بهترین تولید کنندگان سود پرک و کاستیک، به دلیل حجم زیاد تولیدات شان، نه تنها بازار داخلی را تأمین می نمایند که فرآورده های شان را به بیرون از کشور، صادر می کنند. 

سود پرک ایرانی، در صنایع مختلف، از کیفیت خوبی برخوردار است و به کشورهایی چون، عراق، ترکیه، پاکستان و کشورهای آسیای میانه صادر می شود. 

از مهمترین کارخانه هایی که در عرصه تولید سود پرک فعالیت دارند می توان به این تولیدی ها اشاره کرد:

 • سود پرک سیناد
 • سود پرک پگاه
 • سود پرک گوهر شیمی
 • سود پرک بندر امام
 • سود پرک شفق شیمی
 • سود پرک نیرو کلر 

عرضه سود پرک با کیفیت در کشور

عرضه سود پرک با کیفیت در کشورشرکت های تولیدی در عرصه سود پرک، فرآورده های با کیفیتی را وارد بازار می نمایند. این شرکت ها در نقاط مختلف ایران فعالیت می کنند. برای نمونه می توان از سود پرک ارومیه در این حوزه نام برد. 

صنایع پتروشیمی ایران، فعالیت گسترده ای در عرصه های مختلف تولید دارند و راستای تولید سود پرک، در منطقه حرف اول را می زنند. این صنایع، عرضه کننده سود پرک با کیفیت در کشور و کشور های همسایه می باشند. 

نمایندگی فروش سود پرک در تهران

نمایندگی فروش سود پرک در تهراننمایندگی های بسیاری از شرکت های تولیدی سود پرک در تهران موقعیت دارند. این نمایندگی ها سود پرک را با خلوص ۹۸ درصد و بهترین کیفیت به فروش می رسانند. 

همچنین برخی دیگر از شرکت ها که محصولات صنایع پتروشیمی را به فروش می رسانند، در حوزه خرید و فروش سود پرک در تهران فعالیت می نمایند. برای پیدا کردن نمایندگی های شرکت های تولیدی سود پرک، می توان به وب سایت های معتبر این شرکت ها سر زد و نشانی نمایندگی های شان را پیدا نمود. 

علاوه بر این، نمایندگی شرکت های مختلف، در شهرهای دیگر ایران هم فعال هستند و در کار معرفی و فروش سود پرک می باشند. 

تجارت کلان سود پرک

تجارت کلان سود پرکتجارت سود پرک به دلیل کاربرد بالایی که در صنایع مختلف دارد، در سطح کلان و خوب است. شرکت های بسیاری در حوزه تولید و پخش سود پرک در کشور فعال هستند. این شرکت ها علاوه بر تأمین نیاز داخلی، محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر می کنند. برای همین، تجارت پر سود و کلانی در زمینه فروش سود پرک وجود دارد. 

حضور شرکت های مختلف در عرصه خرید و فروش سود پرک و دیگر فرآورده های پتروشیمی، حاکی از این است که این محصول از فروش خوبی برخوردار می باشد. 

موارد استفاده سود پرک در چیست؟

موارد استفاده سود پرک در چیست؟سود پرک به عنوان یک ماده قلیایی نیرومند و به دلیل خواص واکنش پذیری بالای آن، موارد مصرف زیادی را در صنایع گوناگون دارا می باشد. سود پرک در کنار سود پرک کاستیک، کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد که عبارتند از: 

 • تولید نفت و صنعت پالایش: برای فرایند شیرین سازی هیپوکلریتی استفاده می شود. 
 • پارچه: برای تمیز کاری، افزایش براقی، مقاومت و سفید کردن کاربرد دارد. 
 • تصفیه آب و فاضلاب: کاربردش در این بخش، کنترل میزان اسیدیته آب و کمک به حدف فلزات سنگین از آب است. 
 • دارو سازی و پزشکی: در تولید داروی های مسکن و انعقاد خون کاربرد دارد.
 • سلفون: کاربردی در افزایش استحکام و براق سازی دارد. 
 • سوخت تجدید پذیر: در فرآیند تولید بیواتانول و بیو دیزل کاربرد زیادی دارد. 
 • انرژی: در تولید سلول های سوختی، ساخت رزین های اپوکسی توربین های بادی استفاده می شود. 
 • مواد غذایی: برای جدا کردن پوست گوجه فرنگی، سیب زمینی و دیگر میوه ها برای کنسرو سازی به کار گرفته می شود. 
 • جایگزین کربنات سدیم: کاربردش برای صنایع شیشه سازی، خمیر کاغذ، فسفات و سیلیکات زیاد است. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه سود پرک در همدان

شرکت عرضه سود پرک همدان با تجزیه و تحلیل بازار و تجربه و تخصصی که در این عرصه دارد در کار عرضه تخصصی این محصول بوده و به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی