فروش سود پرک
خانه / سود پرک / قیمت روز سود پرک | نرخ سود پرک ایران در بازار امروز

قیمت روز سود پرک | نرخ سود پرک ایران در بازار امروز

قیمت روز سود پرک با توجه به کیفیت تولید و مواد بکار رفته در آن توسط کارخانه تولید کننده آن تعیین میگردد . سود پرک یکی از مواد شیمیایی با ترکیب NAOH است . این ماده یکی از قوی ترین ترکیب های شیمیایی مبباشد که در صنایع مختلفی برای تولید انواع محصولات استفاده می شود. این ترکیب شیمایی با نام سود سوز آور نیز شناخته می شود. سود پرک یا همان سود سوز آور در تولید انواع محصولاتی مانند کاغذ، ابریشم و مواد پتروشیمی کاربرد دارد. سدیم هیدروکسید مایع نام دیگر این ترکیب شیمیایی است.  قیمت سود سوزآور با توجه به کارخانه سازنده نوسان زیادی را می تواند تجربه کند. قیمت سود پرک تغییرات مختلفی را می تواند در بازارهای فروش انواع مواد شیمیایی به خود ببیند. ضمن اینکه این ترکیب شیمیایی قوی مانند دیگر مواد شیمیایی از عرضه آنلاین نیز برخوردار است. فروش آنلاین این محصول یک راه آسان و سریع برای دسترسی برای خرید آن است. با توجه به میزان فروش بالای سود پرک در کشور تولید کنندگان سعی کردند که میزان تولید این محصول را در طی سال‌های اخیر افزایش داده تا به این روش بتوانند پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان در این زمینه باشند ‌.  جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ارزش در صنعت می‌توانید با مشاوران فروش این محصول در سراسر کشور ارتباط بگیرید ، و اطلاعات لازم را از آنها کسب کنید .قیمت روز سود پرک | نرخ سود پرک ایران در بازار امروز

نرخ سود پرک صادراتی در بازار

نرخ سود پرک صادراتی در بازار

 نرخ سود پرک صادراتی بر اساس نرخ سود پرک ایران در بازار امروز بررسی میشود . قیمت سود پرک صادراتی چیزی حدودا بین ۲ دلار و ۵۰ سنت الی ۵ دلار است . این سود پرک صادراتی به کشور های همسایه با بهترین کیفیت ارسال میگردد. که این کیفیت را از روی درصد خلوص سود پرک تشخیص میدهند . همچنین درصد خلوص سود پرک صادراتی چیزی حدودا بین ۹۸ درصد الی ۹۹ درصد گزارش شده است . سود پرک صادراتی به شکلی است که شرکت های سفارش دهنده پس از یکبار سفارش ، دوباره و همینطور بارها و بارها درخواست سفارش همان سود پرک ایرانی را انجام میدهند . کار سفارش و ارسال انواع سود پرک به کشورهای دیگر کاملا قانونی صورت میگیرد . قیمت سود پرک صادراتی میتواند تغییراتی داشته باشد، قیمت این ترکیب با توجه به برند تولیدی و کیفیتی که دارد تعیین می شود. 

تولید کننده سود پرک

تولید کننده سود پرک تولید کنندگان داخلی سود پرک 

بسیاری از شرکتهای موجود در کشور با بیش از ۱۰ سال تجربه در کار تولید سود پرک با خلوص ۹۸ درصد و صادرات ان به کشور های دیگر به موفقیت رسیده اند . سود پرک بندر امام نیز بیش از ۱۸ سال سابقه تولید سود پرک و تولید سالانه ۹۶۰۰ تن سود پرک و پخش در کشور برای ساخت روغن نباتی ، کاغذ و… و صادرات ان به دیگر کشور ها توانسته رتبه خوبی را در این زمینه کسب یکی دیگر از تولید‌کننده های سود پرک در کسور با بیش از ۲۱ سال تجربه در ساخت سود پرک بزرگترین شرکت توزیع کننده سود پرک میباشند . و در سال ۲۰۰۸ استاندارد ISO 9001 را کسب کرند و دارای دستگاه های مجهز به کنترل کیفیت حرفه ای میباشند . برخی شرکتهای دیگر نیز که در سال ۶۲ شروع به تولید این محصول در کشور کردند و روزانه با حدود ۲۰۰ تن گاز بزرگترین تولید کننده ها بشمار می آیند .همچنین بسیاری از شرکتهای تولید کننده نیز بعنوان برترین تولیدد کننده سود پرک در کشور محصول خود را به دیگر کشو ها و شهارهای داخل کشور نیز ارسال میکنند . 

عرضه کنندگان سود پرک به بازار

عرضه کنندگان سود پرک به بازار

عرضه کنندگان سود پرک در بازار همان تولیدکننده های مواد و ترکیبات شیمیایی هستند. سود پرک یک ترکیب شیمیایی قوی برای تولید انواع محصولات مختلف است. سود پرک در تولید کاغذ کاربرد زیادی دارد. از عمده کاربردهای این ماده شیمیایی در تولید انواع محصولات پتروشیمی است. به دلیل اینکه عرضه کنندگان سود پرک در بازار زیاد است قطعا نوسان قیمت های تعیین شده آن نیز زیاد است. نرخ ترکیب های شیمیایی با توجه به برندی که دارند تعیین می شوند. لیست قیمت سود پرک یا همان سود سوزآور در فروشگاه های اینترنتی انواع محصول و ترکیبات شیمیایی به راحتی قابل مشاهده است . عرضه کنندگان برندهای مختلف سود پرک در کشور به رونق تولید بیشتر محصول در کشور کمک میکنند .

لیست قیمت انواع سود پرک

لیست قیمت انواع سود پرک بسته بندی سود پرکها با بسته بندی هایی حدودا ۲۵ کیلویی و ۵۰ کیلویی عرضه میشوند. قیمتهای مختلفی از سود پرک در کشور وجود دارد که بسته به نوع بسته بندی آن متفاوت است . به دلیل اینکه سود پرک مصارف خانگی ندارد و در صنعت کاربردهای طیادی دارد بناب این تولید و فروش آن بصورت عنده و فله در بسته بندی های بزرگ و در کیسه های دوجداره صورت میگیرد . که این خود میتواند عاملی باشد که قیمت سود پرک در لیست قیمت روزانه تغییر کند . کیفیت سود پرک تولیدی نیز میتواند در قیمت آن تاثیر زیادی داشته باشد ‌. 

بهترین سود پرک تولیدی ایرانی

بهترین سود پرک تولیدی ایرانی

بنظر شما بهترین سود پرک در ایران دارای چه برندی میباشد ؟ بهترین سود پرک تولیدی ایرانی را در نمایندگی های فروش ترکیبهای شیمیایی می توان خریداری کرد. سود پرک به دو صورت جامد و مایع تولید می شود و بوی خاصی ندارد. نمونه های خارجی این ترکیب نیز در بازار به فروش می رسد. بهترین سود پرک نمونه ای است که کیفیت بالایی داشته باشد تا بتوان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. این ترکیب شیمیایی در صنعت کاغذسازی کاربرد زیادی دارد. جهت خرید سود پرک می توان به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام کرد. در خرید آنلاین مهم ترین موضوع شناسایی فروشگاه های معتبر آنلاین است که مشتریان با خیال آسوده ای بتوانند از آن ها خرید کنند. 

مزیت استفاده از سود پرک جامد

مزیت استفاده از سود پرک جامدمزیت استفاده از سود پرک جامد نسبت به مایع را میشود اینگونه شرح داد. سود پرک جامد ارزش افزوده بیشتری نسبت به جامد دارد. همچنین میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

  • هزینه جابجایی کمتر
  • حمل و نقل راحت تر
  • سرعت بیشتر در بارگیری و تخلیه 
  • نگهداری و انبار داری راحت تر
  • آلودگی کمتر سود جامد نسبت به مایع. زیرا خود تانکر های حمل منبع الودگی سود مایع میباشند. 
  • خطر یخ زدگی ندارد
  • سود مایع در هوای سرد منجمد میشود و سختی های خاص خود را دارد. 

کاربرد انواع سود جامد در صنعت

کاربرد انواع سود جامد در صنعت

سود پرک یا همان سود سوزآور یک ماده شیمیایی قوی با ترکیب NAOH است. این ترکیب شیمیایی در صنایع مختلفی مانند صنعت کاغذسازی، مواد شوینده، محصولات پتروشیمی و ابریشم کاربرد دارد. رنگ آن سفید است و بوی خاصی ندارد، ضمن اینکه قابلیت انحلال در آب نیز دارد. جهت خرید این ترکیب شیمایی می توان از فروش اینترنتی نیز استفاده کرد. لیست قیمت سود پرک با توجه به برندهای تولیدی که دارد در فروشگاه های اینترنتی قابل دسترسی است. ترکیب های شیمیایی کاربردی در صنایع مختلف طی سال های گذشته نوسان زیادی را در قیمت های فروش تجربه کردند و نمی توان هنگام صحبت از قیمت آن، یک عدد و رقم ثابت را به خاطر آورد به همین دلیل بهتر است قبل از خرید، از قیمت روز آن مطلع باشید . از دیگر کاربردهای انواع سود پرک در صنعت میتوان در تهیه لعاب ظروف نیز از آن استفاده کرد . 

معرفی انواع مختلف سود جامد

معرفی انواع مختلف سود جامد

سود سوزآور جامد در حالت جامد ظاهری شبیه به خرده شیشه و رنگ سفیدی دارد. ضمن اینکه این ترکیب شیمیایی قابلیت انحلال در آب را نیز دارد. در صنایع مختلف برای تولید محصولات متنوع استفاده می شود . سود سوزآور گرانول و پودری از کاربردی ترین نمونه های سود جامد هستند. از مصرف بالای آن در تولید محصولات پتروشیمی می توان گفت. سود سوز آور ترکیب قدرتمندی است و افراد هنگام استفاده از آن باید دقت کافی داشته باشند. یکی از راه های آشنایی با این ترکیب شیمیایی و کاربردهایی که دارد مراجعه به سایت عرضه کننده این ترکیب در فضای فروش آنلاین است. یکی از مهم ترین دغدغه های کارخانه استفاده کننده از این ترکیب، قیمت خرید آن است. قیمت خرید این ترکیب با توجه به کیفیت و برندی که دارد متفاوت است. از بهترین برندهای عرضه شده این ترکیب شیمایی سود سوزآور ایرانی است. نمونه های ایرانی قیمت سود پرک  با تومان عرضه می شوند. قیمت این ترکیب بیشتر با قیمت های کیلویی عرضه می شود. با یک جست وجوی ساده اینترنتی می توان فروشگاه های اینترنتی این ترکیب را به راحتی در دسترس داشت. ضمن اینکه در فروشگاه های اینترنتی با حذف هزینه های جانبی خرید به صرفه تری را می توان در تهیه این ترکیب شیمیایی کاربردی تجربه کرد. به دلیل داشتن مضرات و خطرهای زیاد سود مایع کارخانه های تولید اقدام به تولید انواع مختلف سدد جامد در کشدر کرده اند که کاربردهای زیادی نیز دارد . 

قیمت روز سود پرک

قیمت روز سود پرک قیمت روز سود پرک در نوسانات بازار  در حال نوسان میباشد. سود پرک در بسته های ۱ کیلویی و ۲۵ کیلویی  عرضه میشود. و نوع بسته بندی آن کیسه ای میباشد. قیمت عمده سود پرک با توجه به نوع ساخت آن ممکن است تعیین گردد ‌. قیمت روز سود پرک میتواند با تغییرات دلار نیز تغیر کند که چرا که این ماده نیز جهانی است و تغییر قیمت آن نیز با تغییرات قینت در جهان تغییر میکند . قیمت سود پرک در بسیاری از بازارهای کشور با توجه به کیفیت آت نیز ممکن است تعیین شود .قیمت روز سود پرک در بخش قیمت فروشگاههای اینترنتی هم اکنون وجود دارد و شما با مراجعه کردن به این فروشگاهها میتوانید از آنها مطلع شوید . 

کارخانه تولیدی سود پرک

کارخانه تولیدی سود پرکاز جمله کارخانه تولیدی سود پرک در ایران  میتوان به کارخانه های موجود در استان خوزستان و بندر امام اشاره کرد . که شرکت تولیدی بندر امام‌ یکی از بهترین سود پرک ها را در ایران تولید میکند .با توجه به اینکه تولید سود پرک در شهرهایی انجام میگیرد که دارای صنعت پتروشیمی باشند بنابراین در شهر اهواز که دارای پتروشیمی میباشد یکی از بزرگترین مجموعه تولید کننده سود پرک با قرار گرفتن در بهترین منطقه صنعتی کشور وجود دارد که اقدام به تولید سود پرک در انواع مختلف با کیفیت بالا کرده است . این کاخانه با داشتن چند سال سابقه درخشان در حوزه تولید این محصول توانسته رتبه نخست را در بین شرکتهای سازنده دیگر در کشور کسب کند .

خرید و فروش انواع سود پرک

خرید و فروش انواع سود پرکطرز تهیه سود پرک را میتوان اینگونه شرح داد که ازفرایند  هیدرولیز محلول  اب نمک تهیه میشود. و البته دستخوش مراحلی پیچیده می گردد. خرید و فروش انواع سود پرک بصورت جزیی و عمده بصورت مستقیم و غیر مستقیم یعنی سفارش اینترنتی صورت میگیرد. خریداران براحتی میتوانند سود پرک  مناسب با درصد مورد نظر خود را از درب کارخانه یا بصورت انلاین سفارش دهند. قابل ذکر است که سود پرک تولیدی در ایران مشتریان خارجی بسیاری دارد. تا بحال فکر کرده اید که محصولاتی مانند سود پرک در کشور چگونه بین مشتریان طنها عرضه میشود ؟ با توجه به بسته بندی های سود مرک در سایزهای بزرگ و بصورت کیلویی یا تنی ، خرید و فروش آن در کشور با توجه به وزنهای مختلف آن هنگام تولید صورت میگیرد . یکی از کارخانه های تولید کننده این محصول در کشور برای خرید و فروش محصول خود در سراسر کشور اقدام به تاسیس مراکز فروش در بسباری از شهرهای مهم و پرجمعیت کشور از جمله مشهد و تهران کرده است . 

عرضه سود پرک با بهترین قیمت

عرضه سود پرک با بهترین قیمتدر ارتباط با عرضه سود پرک با بهترین قیمت با توجه به نوسان بازار ارز و دلار نمی توان با قطعیت یک نرخ خاص را اعلام کرد. ولی قیمت تمام شده ان بسته به درصد و کفیت و نوع برند این محصول می باشد. بسیاری از کارخانه های موجود در کشور که سود پرک تولید می کنند سعی می کنند محصول خود را با بهترین قیمت موجود در بازار و با توجه به قیمت هایی که رقیبانشان در بازار ارائه می دهند بین مشتریان خود عرضه کنند .شما میتوانید با بررسی مدلهای تولید شده توسط کارخانه های مختلف و عرضه آن در بسته بندی های متفاوت ، بهترین قیمت سود پرک را در بین تمامی مدل های موجود این محصول در کشور ، پیدا کنید . مراکز معتبر این محصول در سراسر کشور مراجعه کنید تا بتوانید آن را با قیمت مناسب تهیه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید سود پرک در بندر امام

سود پرک بندر امام، ورقه نازک سفید رنگ و بدون بو می باشد که رطوبت را به خود جذب می کند و در آب قابلیت حل شدن دارد. این محصول در بسیاری از صنایع مختلف کاربرد دارد

پاسخی بگذارید

آراد شیمی