فروش سود پرک
خانه / سودپرک 98 / قیمت روز سود پرک ۹۸ درصد در بازار

قیمت روز سود پرک ۹۸ درصد در بازار

سود پرک ۹۸ درصد تولیدی ما، با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به  فروش می رسد. سود پرک تولیدی باید استاندارهای خاصی داشته باشد تا موثر واقع شود، شما می توانید با اطمینان از ما خرید کنید زیرا سال ها تجربه موفق در تولید سود پرک ۹۸ درصد سبب مجذوب کردن شرکت های زیادی شده است.

قیمت روز سود پرک 98 درصد در بازار

معرفی انواع سود پرک از نظر درصد خلوص

معرفی انواع سود پرک از نظر درصد خلوص انواع سود پرک از نظر درصد خلوص وجود دارد که با توجه به کاربرد آن از درصد خلوص متناسب استفاده می گردد. سود پرک توسط فرایند غلیظ کردن و تبخیر از سود مایع در شرکت های پتروشیمی به دست می آید. سود مایع ۵۰ درصد به وسیله تانکر ها و ماشین های مخصوص برای تولید سود  پرک جامد حمل می شود   تا توسط دستگاه های مخصوص و فرایند های شیمیایی خاص، آب سود مایع تبخیر شده و تبدیل شود به سود پرک جامد ۹۸ درصد. سود پرک در صنایع شیمیایی کاربرد های زیادی دارد بنابراین تولید آن بسیار مهم است. سود پرک با درصد خلوص ۹۸ تا ۹۹ درصد بیشترین کارایی را در صنعت دارد. سود پرک در واقع حالت جامد داشته و به رنگ سفید می باشد. چون میزان خورندگی سود بالا است آن را به شکل جامد در می آورند تا در صنایع گوناگون به مصرف برسد. از سود پرک در صنایع مختلفی مثل ساخت انواع داروها، تولید کاغد، تولید انواع محلول های شیمیایی و آزمایشگاهی ، در صنایع نفت و گاز استفاده می گردد. برای حمل و نقل سود پرک باید دقت نمود که سود رطوبت هوا را به راحتی جذب می کند بنابراین باید پوشش هایی برای حمل و نقل آن در نظر گرفته شود. همچنین بسته بندی آن نیز خاص می باشد و باید بسته بندی های دوجداره و محکم داشته باشد. همچنین باید احتیاط شود که اثر خورندگی سود خطرناک بوده و از نظر تماس با پوست باید مراقب باشید.

مرکز فروش سود پرک ۹۸ درصد در کشور

مرکز فروش سود پرک 98 درصد در کشور با توجه به کاربرد های فراوانی که سود پرک ۹۸ درصد دارد، این محصول علاوه بر فروش داخلی به کشورهای دیگر صادرات نیز دارد. مرکز فروش سود پرک ۹۸ درصد فروش عمده این محصول را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به تمامی شرکت ها دارد. 

فروش سود پرک ۹۸ درصد در بسته بندی های مخصوص توسط عوامل ما مهیا و آماده می باشد. برای اطلاع از قیمت سود پرک ۹۸ درصد می توانید با نمایندگی ما تماس حاصل نمایید و یا به سایت ما مراجعه فرمایید.

سفارش ها و درخواست های شما در کمترین زمان ممکن مورد بررسی قرار می گیرد. رضایت شما آرزوی ماست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید سود پرک ۹۸ درصد اصفهان

سود پرک اصفهان به عنوان یک ماده جامد و سفید رنگ پر کاربرد در صنایع مختلف با کیفیت عالی برگرفته از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید شده داخل کشورمان در کارخانجات

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی