فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک سودا / قیمت سود کاستیک سودا بندر امام

قیمت سود کاستیک سودا بندر امام

سود کاستیک بندر امام در واقع همان سدیم هیدروکسید می باشد که یکی از مهمترین مواد شیمیایی در صنایع تولیدی مختلف است که سفید رنگ و بدون بو می باشد و خاصیت قلیایی دارد و به شدت خورنده است و از آن به عنوان یک ماده شیمیایی چربی گیر در زمینه های مختلفی به کار گرفته می شود و یکی از محصولات تولیدی پتروشیمی بندر امام خمینی می باشد که کاربردهای فراونی دارد. قیمت سود کاستیک سودا نیز بستگی به درصد خلوص آن دارد و قیمت آنها بر اساس درصد در سایت های فروش آنلاین به صورت بروز رسانی شده در دسترس می باشند.

قیمت سود کاستیک سودا بندر امام

همه چیز درباره سود کاستیک سودا پرک

همه چیز درباره سود کاستیک سودا پرک سود کاستیک پرک ماده جامد سفید رنگی است که بدون بو می باشد و به راحتی در آب حل می شود و هم در زمینه آزمایشگاهی و هم در صنعت بسیار پر کاربرد جلوه می کند از این ماده شیمیایی در صنایع مختلفی از این قبیل کاربرد دارد: در تولید مواد شوینده و ضدعفونی کننده، تولید کاغذ، چرم سازی، تهیه الکل و لوازم آرایشی و بهداشتی، چربی زدایی دستگاه هایی که با مواد چرب کار می کنند، تصفیه آب و فاضلاب، تولید پارچه و همچنین ابریشم مصنوعی و خیلی از موارد دیگر نیز از این ماده استفاده می شود به همین جهت است بسیار با اهمیت است و دارای ارزش بالایی می باشد. گفتنی است که سود کاستیک به دو صورت مایع و گرانوله و یا به عبارتی پرک شده تولید می شود که از هر کدام در زمینه های گوناگونی استفاده می شوند نوع جامد آن به سرعت رطوبت را جذب می کند به همین دلیل باید دقت داشته باشیم که آن را در بسته بندی های مناسب نگهداری کنیم توجه داشته باشید که واکنش این سود گرماده است یعنی هنگام واکنش آن با آب گرمای زیادی تولید می کند و بسیار سوزاننده هم می باشد. امروزه این ماده شیمیایی به فراوانی در پتروشیمی بندر امام تولید می شود و برای استفاده شدن از آن در صنایع تولیدی مختلف به بازار فروش عرضه می شود.

مرجع فروش عمده سود کاستیک بندر امام

مرجع فروش عمده سود کاستیک بندر امام فروش سود کاستیک از شرکت های زیادی امکان پذیر است که این نوع از سود را در بسته هایی به وزن مشخص بسته بندی کرده و با قیمت مشخصی آن را در اختیار خریداران قرار می دهند چون از این ماده برای ساخت محصولات دیگری استفاده می شود لذا بیشتر به صورت عمده به فروش می رسد که این فروش عمده روی قیمت آن تاثیرگذار می باشد و در واقع مشتری می تواند آن را به قیمت پایین تر و به صرفه تری خریداری کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید سود کاستیک سودا ۹۸%

سود کاستیک سودا در صنایع مختلف کاربرد بسیاری دارد. و رطوبت هوا و کربن دی اکسید را به خود جذب می کند. به صورت جامد و مایع موجود می باشد. قیمت خرید سود کاستیک سود

پاسخی بگذارید

آراد شیمی