فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پتروشیمی / قیمت سود کاستیک پتروشیمی اروند CASOA

قیمت سود کاستیک پتروشیمی اروند CASOA

سود کاستیک یکی دیگر از موادی است که کمتر افرادی یافت می شوند که درباره آن اطلاعات داشته باشند مگر افرادی که در این زمینه کار می کنند.این ماده سفید رنگ که طی فرآیند های شیمیایی در کشور تهیه می‌شود  کاربرد های فراوانی در زمینه صنایع شیمایی،خوراکی و صنعتی دارد.

سود کاستیک پتروشیمی اروند به ورقه های نازک سفید رنگی گفته می شود که با استفاده از فرآیند های شیمایی تولید می‌شود. 

قیمت سود کاستیک پتروشیمی اروند CASOA

مهمترین دلایل تولید سود کاستیک پرک در کشور

مهمترین دلایل تولید سود کاستیک پرک در کشور مهمترین دلایل تولید سود کاستیک پرک در کشور کاربرد های متوع این ماده است.

کاربرد سود کاستیک پرک؛

۱-تولید کاغذ:شاید همه ما فکر کنیم که برای تهیه ورق های کاغذی که در طول روز در زمینه های مختلف مانند نوشتن از آن استفاده می کنیم،از درختانی که در دامان طبیعت وجود دارد استفاده می شود.  اما درخت تنها یکی از مواد هایی است که از آن در فرآیند تولید کاغذ استفاده می شود. در مراحل تهیه کاغذ از سود کاستیک پرک برای شفاف سازی کاغذ استفاده می شود.

۲-صنایع غذایی:امروزه صنایع غذایی یکی از مهترین بخش صنایع هر کشوری است.از سود کاستیک پرک برای تولید برخی از مواد غذایی مانند انواع نوشابه و حتی تولید محصولات لبنی استفاده می شود.

۳-نفت و گاز:همه می دانیم که نفت و گاز جز بزرگترین انرژی های تجدید پذیر هستند که طی سالیان دراز در اعماق زمین ایجاد می شوند.این نعمت های مهم باید استخراج شده و با طی کردن فرآیند هایی غنی شود تا ناخالصی های آن از بین برود،یکی از مواد‌های که در صنایع پتروشیمی استفاده می شود سود کاستیک پرک است.

۴-تولید صابون و شامپو:به طور کلی شامپو،صابون و مواد شوینده جز آن دسته از لوازم بهداشتی است که در اکثر خانه ها یافت می شود،این مواد شوینده انواع مختلفی دارند و از عصاره های گوناگونی نیز تهیه می شوند در کنار تمام این موارد یکی دیگر از مواد هایی که از آن در تهیه این لوازم استفاده می شود.سود کاستیک پرک است.حتی در برخی از مکان هایی که کارشان شستشو فرش و مبلمان است از همین مواد به جای مواد شوینده استفاده می شود.

۵-صنایع دارویی:امان از بیماری هایی که انسان را وادار به خوردن انواع دارو ها می‌کند.جالب است که بدانید در پروسه تولید دارو های شیمیایی از سود کاستیک پرک نیز استفاده می شود. 

مرکز فروش عمده سود کاستیک پتروشیمی اروند

مرکز فروش عمده سود کاستیک پتروشیمی اروند  امروز فروش سود کاستیک به صورت عمده از طریق  اینترنت و بدون حضور خریدار نیز امکان‌پذیر است.در کنار مزایای خرید اینترنتی که شامل صرفه جویی در وقت و هزینه های حمل و نقل است می توان به مقرون به صرفه بدون این خرید نیز اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده سود کاستیک پتروشیمی در کشور

سود کاستیک پتروشیمی یا سود سوز آور، یکی از با ارزش ترین مواد شیمیایی و محصولات تولید شده در پتروشیمی می باشد و مصارف گسترده ای در صنایع مختلف دارد.تولید سود کاس

پاسخی بگذارید

آراد شیمی