فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پرک / قیمت سود کاستیک پرک صادراتی در بازار

قیمت سود کاستیک پرک صادراتی در بازار

سود كاستيک يا پراکسید سدیم یک ترکیب معدنی با فرمول Na2O2 است. این جامد زرد رنگ محصول سدیم است که در اکسیژن اضافی مشتعل می شود.
پراکسید سدیم به صورت شش ضلعی به تبلور می رسد. پس از بالا رفتن حرارت، ساختار منظم به یک ساختار نا منظم در ۵۱۲ درجه سانتیگراد تبدیل می گردد.
جهت تهیه سود کاستیک صادراتی تا آخر این مقاله با ما همراه باشيد.

قیمت سود کاستیک پرک صادراتی در بازار

مهمترین شاخصه های سود کاستیک ۹۸%

مهمترین شاخصه های سود کاستیک 98% مهمترین شاخصه سود کاستیک ۹۸% رنگ سفید آن است. این محصول فراورده های زیادی در صنایع شیمیایی دارد.

اکتاهیدرات با تصفیه سدیم هیدروکسید با پراکسید هیدروژن تولید می شود. پراکسید سدیم را می توان در مقیاس وسیعی با واکنش سدیم فلزی با اکسیژن در دمای ۱۳۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد تهیه کرد. فرآیندی که اکسید سدیم تولید می کند، که در یک مرحله جداگانه اکسیژن را جذب می کند مانند:
۴ Na + O2 → ۲ Na2O
۲ Na2O + O2 → ۲ Na2O2
پراکسید سدیم هیدرولیز می کند تا با توجه به واکنش سدیم هیدروکسید سدیم و پراکسید هیدروژن داده شود.
از پراکسید سدیم برای سفید کردن خمیر چوب برای تولید کاغذ و منسوجات استفاده شده است. در حال حاضر این ماده عمدتاً برای عملیات تخصصی آزمایشگاهی، به عنوان مثال، استخراج مواد معدنی از سنگ معدن مختلف استفاده می شود. پراکسید سدیم ممکن است با نامهای تجاری Solozone  و Flocool و یا سود کاستیک پرک به کار برود. [۸] در آماده سازی های شیمیایی، پراکسید سدیم به عنوان ماده اکسید کننده استفاده می شود. همچنین با واکنش به آن با دی اکسید کربن برای تولید اکسیژن و کربنات سدیم به عنوان منبع اکسیژن استفاده می شود:
۲ Na2O2 + 2 CO2 → ۲ Na2CO3 + O2

بنابراین به ویژه در لباس های غواصی، زیردریایی ها و غیره مفید است. لیتیم پراکسید کاربردهای مشابهی دارد ولی بسیار گران تر است.
در صنایع و کشاورزی نیز استفاده می شود. در کشاورزی از آن به عنوان کود تأمین کننده اکسیژن و به عنوان پیش تصفیه نهال برنج استفاده می شود. در آبزی پروری از اکسیژن رسانی و ضد عفونی آب و در صنعت اکولوژی برای تصفیه خاک استفاده می شود. این ماده به طور مشابه با پراکسید منیزیم در برنامه های احیاء محیط زیست استفاده می شود. این ماده برای درمان خاک و آب های زیرزمینی آلوده به مشتقات نفتی با تحریک تخریب میکروبی هوازی آلاینده ها در طی فرآیند بنام Enhanced In-Situ Bioremediation استفاده می شود.
پراکسید سدیم عمدتاً برای خمیر کاغذ سفید کننده استفاده می شود (حدود دو سوم از حجم تولید شده در جهان).

مرکز فروش سود کاستیک صادراتی

مرکز فروش سود کاستیک صادراتی مجموعه ما اقدام به فروش سود کاستیک با بالاترین کیفیت وب هترین قیمت نموده است. جهت ثبت سفارش و تهیه این محصول کافی است با ما تماس حاصل نمایید. ما تخفیف های ویژه ای نیز برای شما در نظر گرفته ایم که با شنیدن آن ها شوکه می شوید!

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سود کاستیک پرک ۹۹ درصد

فروش سود کاستیک پرک ۹۹ درصد را شرکت های مختلفی انجام می دهند و نرخ این محصول را نیز آن ها تعیین می کنند. سود پرک 99 درصد، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و م

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی