فروش سود پرک
خانه / سود پرک / قیمت عمده سود پرک ارومیه

قیمت عمده سود پرک ارومیه

سود پرک ماده ایست سفید رنگ که به صورت پولک  می باشد که جهت ماده ی اولیه از ان استفاده می شود.سود پرک به وسیله سود پتروشیمی به وجود می اید که یکی از اصلی ترین محصولات صنایع پتروشیمی به حساب می اید.سود سوز اور زمانی که با پوست تماس پیدا کند،دارای اثر خوردگی می باشد برای همین در زمان استفاده از ان باید نکات ایمنی رعایت شود.

شهر ارومیه یکی از شهرهای ایران عزیزمان است که در زمینه تولید سود پرک فعالیت دارد.قیمت عمده سود پرک ارومیه نسبتا خوب و پایین می باشد.

قیمت عمده سود پرک ارومیه

کارخانه تولید سود پرک در ارومیه

کارخانه تولید سود پرک در ارومیه کارخانه های بسیار زیادی در سطح کشور در زمینه تولید سود پرک فعالیت دارند. که از این کارخانه ها می توان به کار خانه تولید سود پرک ارومیه  و تولید سود پرک اصفهان اشاره کرد. کارخانه تولید سود پرک ارومیه توانسته این محصول را به دیگر نقاط جهان نیز هم صادر کند و از این طریق سود پرک صادراتی زیادی را به دست اورد.سود پرک ارومیه را معمولا به حالت مایع در می آورند تا بتوان از ان در زمینه های بیشتری استفاده کرد.این محصول در بسته بندی های خیلی ویژه جابه جا می شود چون رطوبت را جذب می کند ودیگر کارایی لازم را ندارد.

قیمت عمده انواع سود پرک

قیمت عمده انواع سود پرک سود در انواع مختلفی وجود دارد که می توان:سود مایع (که در اثر مخلوط شدنه Naoh با آب به وجود می آی)،سود پرک(سود سوز اور)(که به صورت جامد است)،کاستیک سودا (دارای دقت و ظرافت بیش تری نسبت به سایر گونه ها می باشد)،سود پرک پودری(دانه های سفید و ریز) را نام برد.فروش سود سوز اور با بهترین قیمت وکیفیت در شهر ارومیه انجام می شود و این محصولات بهترین نمونه کیفیت در کل کشور می باشند.قیمت عمده سود پرک تقریبا ارزان بوده و دسترسی به این محصول خیلی اسان و راحت می باشد.

تولید کنندگان سود پرک ۹۸%

تولید کنندگان سود پرک 98% سود پرک از سود مایع ارومیه تولید می شود به این صورت که سود مایع ۵۰% را پس از تبخیر آب آن توسط غشاء مخصوص به سود پرک ۹۸% تبدیل می شود که با استاندارد های جهانی منطبق است.فرمول شیمیایی این ماده Naoh می باشد که یک ترکیب یونی به حساب می اید.مخازن هایی که در تولید سود به کار برده می شوند باید از جنس آلیاژ نیکل باشند،چون سود سوز آور به شدت خورنده است. سود پرک به دو صورت مایع و جامد وجود دارد.بسیاری از کارخانه هایی که  در شهرهای ایران وجود دارند سود پرک را تولید می کنند که از آن ها می توان به سود پرک ارومیه،سود پرک اصفهان و…. اشاره کرد.

تولید سود پرک در ایران

تولید سود پرک در ایران در کشور ایران به دلیل این که منابع تفت وگاز فراوان است،به همین دلیل پتروشیمی های بسیاری در سرتاسر کشور به وجود امده تا از این منابع استفاده کنند،به همین خاطر ایران یکی از تولید کنندگان این محصول می باشدو می تواند سود پرک تولید شده را به نقاط دیگری از جهان صادر نماید.سود پرک صادراتی بازار های خوبی در کشور هایی نظیر عراق،ترکیه،پاکستان،…به دست آورده است که این یک موفقیت بزرگ وخیلی مهم برای کشورمان ایران می باشد.سود پرک در شهرهایی نظیر ارومیه و اصفهان و…. تولید می شود که قابل رقابت با نمونه خارجی می باشد.

قیمت فروش سود پرک ارومیه در بازار

قیمت فروش سود پرک ارومیه در بازار فروش سود پرک ارومیه در بازار از خیلی وقت پیش آغاز شده که در مدت زمان کوتاهی توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند.این سود تولید شده بسیار مفید است و استفاده های زیادی از ان می شود.قیمت فروش سود پرک ارومیه در بازار غالبا با نرخ کلی و مصوب است ومعمولا ارزان قیمت می باشد.شهر ارومیه معمولا سود پرک را با درصد خلوص بالا  و قیمت مناسب و ارزان در اختیار مشتری و مصرف کننده قرار می دهد.این محصول حتی مشتریان ویژه ای در صنعت دارد،سود پرک ارومیه به عنوان ماده اولیه صنعتی استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان سود پرک در مشهد

سود پرک ماده ای جامد و سفید رنگ است که PH بالای ۱۳ دارد، از این رو خاصیت قلیایی بسیار بالایی دارد. از خواص این ماده می توان در تولید محصولات صنعتی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید